С гирлянди и балони почват Януарските купони

  • 32 045
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Данииии, с теб сме!!!!
Тоби, а лакира ли се бе душо??? Mr. Green
Лорини, на мен ми розовееш, ама нали съм пристрастна....
Аз да ти кажа се бях зарекла да нямам второ дете и доста време ми трябваше (9 години им е разликата). От тази позиция да си кажа- не съжалявам, че са с голяма разлика, едното, гледа другото. Ама наистина- сутринта Алекс се премести при Пъсела. Като се е събудила гадта, я е изпикал и я гледа до моето появяване. Както и като се върнах вечерта от работа пак той го гледа и си играха, за да мога да уча.
Това са дребни примери, но е факт, че когато Ал е при баща си например събота и неделя ми е по- трудно с Пъсела. Т.е. няма я помощта на едно относително голямо дете. И не съжалявам, че гледам Преслав на една "по- зряла" възраст (ама че го казах.....  ooooh!)

# 691
  • София
  • Мнения: 120
Много сте мили, момичета Hug Hug HugБлагодаря ви от сърце за прекрасните пожелания Hug Hug Hug
Честит рожден ден на Кало, Матей и на Ягодка Hug Hug
Много здрави и щастливи Hug Hug Hug Hug
Купонясвате ли, рождениците Hug Hug Hug
Целувки Heart Eyes Heart Eyes

# 692
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Пък Дони лъска ските  Grinning
Боядисана ,лакирана нали не ходя на работа и времееееее колкото искам.Да ми се чуди човек кат съм без мъж ,що се старая толкова newsm78
айде ,че ме хвана срам Blushотивам ,че мъж ме чака да го гушкам.

# 693
  • Мнения: 387
тайс,  права си за косата...по принцип се води синя слива или патладжан не помня...но лилавее на живо...
аз искам три деца, ама сега едното като ми е болно и съм като болна аз, а не мога да си представя две болни...абе явно не му е дошло времето просто...но определено ще има поне още едно...

Дони, а ти къде отиваш, че нещо не разбрах...и браво на Гого, според товите разкази доста е почнал да говори...виждаш ли промяна от хомеото, от логопеда, от диетата...но по едно време помня че казваше, че нищо не говори, пък после ти беше казал да си ходите от някъде, сега ами-ками...пожелавам ти тази година да ви е много успешна на двамата...да извървите дълъг, но успешен път...

# 694
  • Мнения: 524
Даниии, много се радвам за вас, супер новина, дано на прегледа всичко е ок, аз съм уверена, че този път всичко ще мине благополучно и след има няма по-малко от 9 месеца ще си гушкаш 2 сладки бонбончета  Hug Hug Hug

Лорини, няма страшно бе душа, с каквото можем ще помагаме, дет се вика. Айде дано скоро и ти, и Тоби се похвалите  Praynig Аз като разбрах, че съм бременна с Ники ме хвана яко шубето. Един път, че изобщо не очаквахме да ни споходи това щастие по естесвен път, втори път, че секциото ми беше доста на скоро, трето, че каката ни беше още бебе и изобщо ред други емоции, трепети, вълнения, страхове. Ама като си гушнеш бебока такъв кураж ти идва, че всички доскорошни страхове ти се струват крайно неуместни, друг е въпросът, че се появяват нови, но това е орисията да си майка, не може без тях. Сега в декемврийската ни тема прочетох за голямата трагедия на една мама и нейното вече ангелче  Sad Sad Sad, безкрайно се натъжих.... Затова мили момичета, да са ни живи и здрави децата, семействата, другото са бели кахъри.

# 695
  • Мнения: 84
ЧРД на Калоян и Матей! Живи, здрави и много усмихнати и палави!   bouquet


# 696
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Ехоо!
Набързо се вяствам само да честитя РД-то на Кало, Матей и Ягодка! Живи и здрави и мноого щастливи да са!
Дани, честито! Тази новина ми оправи настроението, че нещо съм много сдухана в последно време, но не ми се разказва сега. Едно - две - този път всичко ще е наред!  Hug
Хайде, лека, че диването не може да заспи без мен  Twisted Evil Преди малко направи опит да ми разбие носа с една играчка.

# 697
  • Мнения: 84
Как можах Ягодка да пропусна. Embarassed
Жива и здрава да си, много щастие да ти носи семейството и винаги такъв прекрасен човек да останеш.  bouquet Hug Heart Eyes

Лорини с 2 деца вкъщи ще свалиш килцата, виж ме мен 43 кг съм вече и то напълнях 2 кг с бирена мая... hahaha Бъзика настрана 100 пъти да се върна назад - 100 пъти ще имам София. Peace След 5, 10 години поне аз никога не бих го направила. Искам да съм си млада майка, Крис като е на 20, Софи на 18, аз ще съм едва на 40. Rolling Eyes Двамата си растат едновременно, много се обичат и най важното горе долу на единакъл са. hahaha Няма да се лъжем трудно е, но едва ли на 30 и 40 е по лесно, търпението не е същото. Аз лично на 30 искам да си лягам по светло и ставам сутрин по светло, с 2 почти 10 годишни лапета.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 00:36 от nakri88

# 698
  • Мнения: 56
Добър вечер Wink

Дани Hug Hug Hug Страхотно, и аз имах такива предположения и затова много упорито стисках!

Лорини, не е страшно! Честно! Даже, в повечето време е забавно Grinning А и наистина по-голямото дете помага. Анджи ми носи памперси, крем, торбички, дава на Бела бибата, пуска й играчката над леглото, въобще е много добра сестричка Grinning А като й кажеш, че е момиченце, или бебе, или някаква друга лиготийка, тя много сериозно обяснява, че тя не е еди какво си, а Кака на Бела. Има си вече статус детето Grinning

За какви старости говорите, за какви чудеса, аз съм на 33, а тепърва мисля кариера да правя, с децата си да дивея, и някой ден като порасна още, може и още едно да си направя!(Но не обещавам) А по клубчетата и градинките съм от младите майки Grinning Тук е нормално да раждаш след 35.

# 699
  • Мнения: 925
ЧРД на Ягодка!!!  Hug Hug Hug
Даниииииииииии  Hug Hug Hug Много се радвам  Hug Hug Hug
Аз тележрафно, че умирам за сън, ама наистина не можах да се сдържа с писането  Sunglasses
Все за такива хубави новини да ми се налага да се включвам  Hug

# 700
  • Мнения: 645
Добро утро момичета и за много години!
Честит рожден ден на Преслав,Кало и Матей/с малко закъснение/!Да са живи,здрави, весело и щастливо детство им желая!
Честит рожден ден и на Ягодка!Жива и здрава!   bouquet
Честито на всички именици!
Дани,страхотна новина,всичко ще е наред Hug
За второ дете,поне на този етап не ми се мисли,може би Марио като поотрасне и стане поне малко самостоятелен и послушен...
Този месец ,ще го спра от градината,ще се гледаме и без това влачи едни сополи,почивка съм и  най-накрая ползвам отпуска от 2009година Joy

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 08:53 от desisladka

# 701
  • Мнения: 180
Тъкммо си сложих кафето и гледам с кафето вървят и добрите новини  Grinning

Дани, много силно стискам палци всичко да е наред иии честит имен ден!

Честит имен ден на всички празнуващи! Дони идвай на помощ да припомниш кой има имен ден днес, стига ревизира  Laughing
Сещам се за Боги на Сиска, жив и здрав да ти е!

Гледам обсъждате второ. И аз мисля някой ден за второ, но още не мога да реша кога. Исках да са с малка разлика децата, но сега пък съм на съвсем друга вълна. Искам да работя, да пътувам, да танцувам, да имам време за себе си и мъжа си. Едно бебе не се вписва в тези представи. А и докато го изгледам ще стана на 30год, а нямам никакъв стаж зад гърба си и съвсем няма да мога да си намеря работа.
Във вторник съм на интервю за работа. Чак ме е страх да се похваля, че все нещо се прецаква. Ха дано никой не ме урочаса или не се самоурочасам  Laughing   ooooh!

# 702
  • Мнения: 80
Ей, дами! Благодаря за честитките!  Поздрави и за Калоянчев и Ягодка (каква прекрасна изнанада за мен). Да сте живи, здрави и само смях и щастие!

Lorini,  за всяко нещо си има време, това е моята нагласа. Като не си на  вълна бебе, значи не му е сега времето. А колко е прекрасно и колко са трудностите с едно, две и повече деца - излишно е да се коментира. Ако децата тте зареждат с позитивизъм и ти оправят настроението - супер, значи е за теб повечедетството. Остава и Коко да е на тази вълна. Това, което научих на курса на НАПК и важи с пълна сила във всеки един аспект е, че ако мъжът до теб те подкрепя и застава зад приумиците ти, то морето ти е до колене.!

Аз пък съм на 34 и някак се усещам прекалено млада за деца, но сигурно и след 10 и повече ще е така, но това е защото има вътрешна потребност от скитане, а с деца се изискват повече неща. Някак не мога да грабна чантите и да заскитам като преди, има 100 фактора, с които трябва да се съобразя. Обаче това не значи, че не искам да имам и трето хахахаха.

Приятен ден и размисли по репродуктивния въпрос! Heart Eyes


Опа, Дани стискам палци всичко да е наред!

# 703
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Добро утро!
Кокосче, стискам палци  и ще видиш като почнеш работа ,как набързо ще ти се прииска второ Laughing

Честит Имен Ден на празнуващите днес и Наздраве!

# 704
  • Мнения: 180
Кокосче, стискам палци  и ще видиш като почнеш работа ,как набързо ще ти се прииска второ Laughing

Като нищо  hahaha

Тоби какъв е цветът на лака за нокти, в тон с новото бельо ли?  Mr. Green Да не тръгнеш на училище по бельо и лак  Laughing Ама и ти си страшен покупател. Как не сме те зарибили за онлайн пазаруване още  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт