Режимът на Ори Хофмеклер 18

  • 30 993
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10



Добро утро, с пожелание за хубава седмица (въпреки дъжда, облаците и студа  Joy)

Отчет от мен кантарът се колебае дали да мръдне или не но аз като цяло съм доволна още не е минал месец а съм -6 (може би 7)

Лек ден дами !!!!! Hug Hug Hug

# 721
  • Мнения: 22
Добро утро!   food010
Браво , Джери и тотоли за минусчетата!  Peace Трябва да взимам пример от вас, че последните 2 дни малко се изложих. Имам нужда от такава лъжица!

Нямам кантар и не мога да следя положението. Чакам мъжо да ми смени батерията и довечера ще го натисна вече....Така сякаш не мога да контролирам нещата.  Rolling Eyes Днес обаче няма кой да ме "разсейва" и мисля да съм напълно режимна!  Simple Smile
Хубавото при мен е, че кака Симона днес отиде на градина.  Моля се само да е здрава! Praynig
Аелис, приятно релаксиране през отпуската!
Приятна ден от мен! Макар и доста ветровит тук покрай Дунав.   bouquet

# 722
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Привет Hug!

totoli , страхотен резултат  bouquet!Заслугата си е изцяло твоя - и първият път успя бързичко да свалиш излишните килограми, все те давах за пример, сега затвърждаваш сериозността си Hug.

Jenny_ , и аз имам нужда от такава лъжица, че и вилица Joy.Стискаме палци Симона да си прекара хубаво в градинката и да ходи с желание Hug.Катето преди много обичаше да ходи, сега обаче, когато наближава края на градината - все ме пита още колко остава до голямата ваканция и началото на училището Rolling Eyes.То пък се оказа, че и през юни ще има градина, преди предучилищната група приключваше в края на май, но от тази година ще ходят на градина и през юни, та отсега се чудя как ще й обяснявам, че още месец ще ходи Rolling Eyes.През юли щяли да затварят градината, през август - сборна група или лагер една седмица и това е- ще става ученичка през септември Rolling Eyes.

Днес пийнах кафе с една приятелка, наприказвахме се, активно се възползвам от отпуската, дори и някои задачки успях да отхвърля Wink.

Кантарчето е на кръгло 65, ама вчера и повече показваше, та съм доволна.Днес не съм хапвала още нищо, но по някое време ще трябва да сложа нещо в стомаха, да не ми се разсърди Joy.

И тук е облачно, и хладно, Катето сутринта за първи път каза, че й е студено Embarassed.Уж я бях пооблякла, но не очаквах, че ще има вятър и май трябваше по- сериозно да я облека newsm78.

Хубав ден ви пожелавам Hug Hug Hug!

# 723
  • София
  • Мнения: 1 480
 Hug Здравейте девойки знайни и незнайни. Бях при вас миналото лято за малко.
Сега отново съм с Ори, вече 6-ти ден стриктен, ама пустия кантар не мърда сигурно е заради хормоналното ми лечение.  ooooh! Оф поне да се опазя да не дебелея, все ще е нещо.
Иначе мерките са се стегнали мъничко.
Желая късмет на всички слабуващи и по-слънчево време  Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 22
Добро утро!   bouquet

Хайде на кафето!  Grinning



В Русе днес ще ни отвее! Много отвратително време... Sad Аз все още нямам кантар и нямам представа на къде са килцата. Вчера бях режимна. Днес пак така смятам. Simple Smile

Едно въпросче: докато сте на режима, спортувате ли? А и да не сте? Simple Smile Изтеглила съм си Зумба и по едно време много се бях зарибила, но напоследък повече ме помързява...  

Хубав ден!  Hug

# 725
  • Мнения: 10
Добро утро!
Джени мерси за кафето! Нас тук в София ще ни удави цяла нощ не е спряло и сега продължава Sad.
Джери спортува аз не  hahaha аз ходя с количката много че звяра не иска да спи и обикаляме по улиците . Преди като спазвах този режим правих и упражнения ,но сега не (не че толкова нямам време колкото ме мързи предпочитам да си легна или да си седя пред комп.)
Моите кг още се чудят дали да мръднат ама да се чудят  hahaha

Хулиганка добре дошла  Hug няма къде да ходи кантара ще мръдне.

Аелис пак ще си в първи клас  Hug

Лек ден дами  Hug Hug Hug

# 726
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Привет Hug!

huligankata , ще мръдне кантарчето, няма къде да ходи Hug.

Jenny_ , ммм, турско кафенце, супер Hug.Мои приятели имат машина за турско кафе, самото кафе е някакво специално, със страхотен аромат - та у тях съм пила най- хубавото кафе, даже се бях замислила и аз такава машинка да си взема, ама скъпият ще ме изгони вече от вкъщи, то само този уред го нямам Crazy.Тук много валя сутринта, но сега е добре Wink.За спортуването - преди правих упражненията на Синди у дома, много бях доволна, ама сега ме домързява нещо....Ори съветва режима да се комбинира със спорт, препоръчва спортуването да е малко преди вечерята, така че почвай я Зумбата Wink.

totoli , мда, пак ще съм първолак Joy.Е то бутането на количката и носене на бебе си е като фитнес Joy.

Тази сутрин хванахме такси до градинката - много валеше, въпреки чадърите и таксито се намокрихме, та малката я преобличах в градинката.Като се прибрах и дъждът спря, то задачки ме чакаха, та се зарадвах , че няма да се мокря пак.

Кантарчето е зле, но затова съм си виновна само аз, и довечера сме на гости , та едва ли ще мръдне надолу Embarassed.Само си повтарям, че трябва да се стегна, ама кога....

Пожелавам ви приятен ден Hug Hug Hug!

# 727
  • Мнения: 4 406
Здравейте  Hug

Тотоли, ами спортувам - планинарствам, ходя пеш по 2 часа  Wink и едни други неща  Crazy Wink

Аелис, и тук валя, валя, сега поспря,. Но няма да е за дълго  Hug

Хлуганка, добре дошла отново. Има време, ще мръдне кантарчето  Hug

Жени, е, здравичка ще е  Heart Eyes Ние момичетата сме по издръжливи. А кантарчетата показват хубави неща след смяна на батерията  Hug


При мен нищо ново, мъча се да съм режимна, уж  Wink Коремчето само ме мъчи, там е сланината.

Хубав ден, момичета  Hug

# 728
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро Hug!

       

Jerry F , тази сутрин пак вали, то сигурно и при вас Rolling Eyes.Дано не ти попречат тези дъждове на планинарстването Hug!

Погледнах тази сутрин навън, сухо беше, ама тъкмо излязохме с Катето и се почна - добре , че такситата са на 3 метра от блока ни Wink.

Имам кафепиене тази сутрин, то сигурно до обяд ще откараме, че не можем да се наприказваме Joy.

Кантарчето е малко над 65, т.е. зле, ама след снощното гости въобще и не очаквах минус.

Пожелавам ви хубав ден Hug Hug Hug!

# 729
  • Мнения: 22
Добро утро!

Аелис, ще си пийна кафенце с удоволствие!   bouquet

Сложиха ми батерия на кантара и тази сутрин се престраших да се кача - няма минуси, но няма и плюсове!  Grinning Продължавам - бавно, но славно! Simple Smile

Джери, страхотен спорт практикуваш! Не съм ходила по планини от мноооого дълго време! А моя мъж не е по тази част, предпочита морето. Simple Smile Не, че аз не го харесвам също, но и на балкан обичам...

Ще започна Зумбата, но преди вечеря точно ми е малко трудно да успея, може би след обяд ще я правя. Вечерта се занимавам с децата.

Хубав ден от мен! Макар и мрачен! Simple Smile

# 730
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен!
Днес или по точно и вчера ми е тръгнало не на долу а направо под нулата за капак и цяла нощ не спах заради зъбобол ужас направо кошмарна седмица а още има доста докато свърши.

Сега ви пожелавам лек ден на вас (аз отивам на зъболекар ) (ама ме страххххх)! Hug

# 731
  • Мнения: 4 406
Добро утро  Hug

Жени, и моят мъж не беше по планините  Whistling И взех, че го смених. Мъжа де, не ходенето по планините  Wink Зумбата е чудесна. Само, че аз не мога да спазвам такта, докато схвана и те на друг комплекс минали  Embarassed

Аелис, ами провали ми плановете времето. Мислих събота към Боровец и нагоре, ама не.
Приятно кафепиене. Ето под 65, скоро и 62  Hug

Тотоли, ще мине, върви на зъболекар и бързо ще ти го оправят  Hug Освен ако не е нещо на нервна почва  Hug

И моето кантарче се сърди - 58, повъртях се сутринта и след час 57, близо съм.
Имам ходене по МОМН за едни договори. Най-после някакви пари за наука ще дадат
И се готвя за една конференция в Пловдив.

Хубав ден, момичета  Hug

# 732
  • София
  • Мнения: 1 480
Хей момичета, тук съм, да не си помислите, че съм се отказала Peace
След 7 пълни дни , отчетох -2кг. Но по-важното е , че добре ми понася режима.
Единствено някъде около 5.30 следобяд ставам лееекинко изнервена хахаха глада е голяма работа.

Няма да се меря всеки ден. Ами по-скоро ще вкарам тренировки, за да не свалям рязко и да концентрирам ефекта върху мазнинките. Имам още 5 кг до заветната цел и честно казано около 2 месеца трябва да ми стигнат.

Аелис, незнам как спазваш режим, честно. Аз съм голям фен на кулинарния то блог.  newsm20 Пълен е с благинки и прегрешения .

Поздрави и хубав ден  Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 22
Добро утро!  kaffeetrmker_2



huligankata, браво за минусите! Все така да си стриктна!  Peace

Днес нямам минуси, за сега само задържане на 60 кг. Очаквам тези дни да прескоча на 5-ца вече. Simple Smile И след това се надявам да успея да се пъхня в някои от старите ми дънки...За мой голям срам има 6 чифта от минали години /някои съвсем нови/, които само ме чакат да отслабна... Embarassed А все се оплаквам, че нямам дрехи!  Crazy

# 734
  • Мнения: 10
Здравейте дами!!! Hug
Джени мерси за кафето ,тъкмо пия моето!

Хулиганка браво мила,продължавай все така!

Джери гадно временце  ама за събота го дават да се оправи така че ще се поразходиш!


Аелис не е лесно да го разнасяш това моето кюфте 11кг е.

Положението с моят зъб въобще не е розово  Cry


Е лек ден от мен,момичета!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт