Режимът на Ори Хофмеклер 18

  • 30 994
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 406
Здравейте  Hug

Тотоли, браво  Heart EyesЕ това си е сериозна цифра  Hug


Щяхме да ходим по планини (планина де) ама колегите пишеха, че ще вали и аз това сега при хубаво време сме си у нас. Направих и сандвичи и няма да предположите къде заминаха  Embarassed

Хубав ден, момичета  Hug

# 691
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Привет Hug!

Само едно изречение ще напиша, че съм много уморена - много работа имахме днес в отделението Sad.

Добре съм, като се наспя - всичко ще си дойде на мястото.

Кантарчето сутринта 64.300 показваше,  ще видим утре как ще е Wink.

Пожелавам ви хубава вечер!!!

# 692
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро Hug!

Честит празник!!!



totoli , страхотен резултат Hug.

Jerry F
, и тук ни излъгаха , че ще вали Rolling Eyes.Нищо , идва лято, ще има да обикаляш планините колкото душа ти иска Hug.

Моето кантрарче 64.800 показва, пак се е устремило към 65 Sad.На обяд сме у свекървата , да отчетем празника , че довечера съм на работа и няма да мога Rolling Eyes.Така че днес ще е нережимен ден, няма как, дано не ми се сърди много кантара утре Wink.

Да си прекарате хубавко днес, да са ви живи и здрави именниците Hug Hug Hug!

# 693
  • Мнения: 4 350
 Честит празник ! Нека пребъдем във вярата си,  защото сме наистина храбър и кръвно свързан със земята си  народ! Желая здраве, сила, търпение и мъдрост... Нека св. Георги ви закриля и води само към добро...

В деня на храбростта пожелавам на всички да сме смели в мечтите си и решителни в осъществяването им!
Да е живо и здраво името на всички носещи го!
Прекрасен ден!

# 694
  • София
  • Мнения: 98
Честит Гергьовден на всички  Hug
Нека Св. Георги да ни вдъхва смелост, храброст и увереност във всяко  начинание  Flutter
И моята сестричка е именичка днес, да ми е жива и здрава  Heart Eyes
То днес хубаво , че не вали, снощи бяхме накичили прожектори на терасите в НДК за шоуто, такъв град валя, че военните дадоха отбой   Rolling Eyes
И режимчето ми днес е отбой  Mr. Green
Джери, Аелис, страхотни сте  Hug
Тотоли, супер резултат, аз съм на едни кг, 63, ту малко нагоре, ту надолу, една приятелка ми даде  пшенични трици,изтича им срока след 20 дни, добавям ги в салатка от марули, чудя се къде още  newsm78
Хубав празник  Hug

Последна редакция: нд, 06 май 2012, 19:49 от margita

# 695
  • Варна
  • Мнения: 522
Честит празник и от мен!!!
Днес имам Георги и цял ден готвя. Peace
Тотоли страхотен резултат.
Аелис, толкова добре изглеждаш и двете с Джери сте в страхотна форма.  bouquet
margita и ти с твоите 63 кг. много си добре.
Аз сега съм 73 Embarassed, направо ме е срам, сериозно трябва да смъквам.
Единствено смъквам кг. с гладуване Sad
Хайде, оплаках ви се , весело изкарване на празника.  bouquet

# 696
  • Мнения: 4 406
Здравейте  Hug



Ивче, съкровището ли е Георги  Hug Мерси, ама аз си се знам, че имам коремче. То тази биричка пред мен е виновна  Blush

Марги, то хубаво тези трици, ама хич за режимчето. Не са за салатата. Иначе нали имаш фурна, бутай ги в брашното  Hug
Аелис, да ти е жив и здрав Жоро, все така да е хубав и да слуша  Hug

Не писах вчера, че едвам гледах от умора. Пък нещо ме мъчи на едната плешка, някаква болка, точно там където най-много се натоварва от мишка и клавиатура. Скъпият каза да лежа. Той ще ми носи всичко в леглото. И себе си даже  Crazy
Аз нямам кантар. Батерия трябва да се купува.
Хубав ден, момичета  Hug

Последна редакция: пн, 07 май 2012, 09:18 от Jerry F

# 697
  • Мнения: 10
Здравейте ,дами!

Джери страхотни снимки! Поглезил те е  значи  Wink

Ивка честит ти именник на патерици!

Аз вчера удържах фронта не съм се изкушила от нищо,щото ако бях нямаше да мога да спра  Joy,за това си оставих глезотиите за вечеря.

Пожелавам ви успешна нова седмица! Hug Hug Hug



Една снимка и от мен  Hug

# 698
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Привет Hug!

Набързичко минавам, че нямам никакво свободно време днес Sad.Трябва да тичам да взема малката от градинка Heart Eyes.

Кантарчето не ме харесва, ама вчера голямо хапване падна Rolling Eyes.

Хубав следобед ви пожелавам Hug Hug Hug!

# 699
  • Мнения: 10


Малка закусчица от мен!!!

# 700
  • Мнения: 22
Добро утро!  Hug



Вчера ви прочетох, но не можах да се класирам да ви пиша. Simple Smile

тотоли, много добър резултат! И аз скоро ще те догоня.  Laughing Кантара вчера сутринта показа 60,900. Оказа се, че в двата дни, в които бях нережимна всъщност са паднали грамчета. Спазвах последователността и може би за това.

При мен само неприятности...от както ми се разболяха децата не ни върви...В неделя като се прибрахме от гостито в Свищов, установихме, че кака Симона има кърлеж и ходихме до Спешното. Там се оказа, че вадят кърлеж срещу 20 лв след като минат спешните случаи, но в тази цена не се включва ваксина. Решихме да изчакаме до сутрина и да отидем направо при личната да направят всичко, както трябва.
Вчера пък сутринта всички се събудихме с болки в стомаха. Вече сме добре. Надявам се лошите неща около семейството ми вече да се изпаряват, защото втора седмица ми гърми главата...дано не ви развалям настроението, но много ми се събра.   Sad

Пожелавам ви приятен ден!   bouquet

 

# 701
  • Мнения: 10
Здравейте!!!!
Джени дано до тук да сте с неприятностите и от тук нататък само хубави неща  Hug Браво за резултата!!!

Аз на бързо че преди потопа ще водя  Twisted Evil на вън че мрънка и не знае за какво......  Grinning

Моите кг за сега в застой ама аз инат продължавам,ще мръдне кантара няма как  hahaha

Лек ден дами!!!!! Hug Hug Hug

# 702
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Привет Hug!

Аз пак само за секунда се мяркам - трябва да тичам да взема Катето от градинка Wink.

Кантарчето не е добре, ама ще се оправи Joy.

Много прегръдки на всички, утре ще гледам да пиша повечко Hug Hug Hug Hug Hug Hug!

# 703
  • Мнения: 4 350
и моето никак не е добре... Sad
такива висини,никога не е показвало..
хубава вечер,сладурки! Hug

# 704
  • Мнения: 10



Добро утро !!!!!!!!!

Мръдна моят кантар, мръднааа Joy е само с -600гр ама пак е нещо  hahaha

Пожелавам на всички лек ден!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт