Режимът на Ори Хофмеклер 18

  • 30 963
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Пиша ви набързо, че днес пак голямо търчане пада, задачките трябва да се свършат Wink.

65.200 показва кантарчето, но не му обръщам внимание, тези дни други неща ме вълнуват.Ама се качвам де, ей така , за инфо Joy.

И при нас е мрачно, ту вали, ту спира, цяла сутрин разнасям чадъри с мен Rolling Eyes.

Пожелавам ви приятен ден Hug Hug Hug!

П.П.Ах, кога стигнахме 50- та страница Rolling Eyes.Утре се надявам да успея да пусна новата тема Wink.

# 736
  • Мнения: 4 406
Oh, много бавна връзка имам.

Аелис, с удоволствие ще се намърдаме в новата темичка  Heart Eyes

Тотоли, а какво е проблемчето със зъбчето  Hug В смисъл страх ли? Да те водя при един чаровник? Няма и да разбереш за действията му Blush

Аз два дни се разправям с Министерството на образованието, и науката там на последно място са ни тикнали.
Добре съм. До колкото може - 56  Crazy

# 737
  • Мнения: 22
Добро утро! Simple Smile



totoli, дано бързо се възстановява зъба ти!

Джери, по-малко да те ядосват и дано всичко да се нареди, както искаш!

И тук времето е едно ужасно! Вчера със Симона се понамокрихме като се прибирахме, макар да бяхме с чъдъри! Валя доста силно. Тази сутрин още не ни е окъпало. Пак отидохме с рев на градина. Имам чувството, че е по-зле от първата седмица... Confused. Текат приготовления за тържеството. Г-жата много се вълнува, както и аз! Simple Smile Вчера видях част от костюмите им - красота! Simple Smile Дано не ви досаждам с тези излияния.  Wink

Аелис, чакам с нетърпение новата темичка!  Simple Smile

Да ви е спокоен деня! Simple Smile

# 738
  • Мнения: 10
Здравейте!  Hug

Джени мерси за кафето! Не се притеснявай за малката , плачат ама свикват , а да не говорим че някои се опитват да работят така. Моят големия пищеше почти до 6 г  и всичко си беше от инат и ако мине номера.Защото като го водеше баща му номера минаваше и се връщаха двамата  Rolling Eyes (тогава така му беше работното време че почиваше по 48ч ) Всяка сутрин бяха ревове тръшкания молби........ много се притеснявах ,няколко пъти се връщах и той хубавеца си играе весел въобще не реве.

Положението със зъба многоооо лошо -изпадна само го пипна и той ми издрънча в устата беше с коронка уж здрав а се счупи  Rolling Eyes лошо много най вероятно няма да може да се направи ..........


Отчет от мен 1 месец -7кг, имам само още 10  Joy

Е това от мен..... намрънках се ....

Лек ден ,момичета!!! Hug Hug Hug

# 739
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Заповядайте в новата тема :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=658891.new#new

Общи условия

Активация на акаунт