Коледно ли ве е

  • 10 778
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
И мен ми е коледно, въпреки трудностите.И аз мисля днес да се извадят украсите и да украсяваме с малката.Тя е доста нетърпелива вече, а и да си внесем малко настроение, че тя е болничка, аз - на легло, поне украса да имаме  Simple Smile
Мисля да направя и едно - две нещица - примерно някакво зелено клонче с украса по него, някоя чинийка с коледни свещички и камъчета и така.
И аз съм в търсене на някаква ненатрапичва украса, която да не е на безбожни цени все пак.

# 16
  • София
  • Мнения: 409
Хубавото време ми пречи да се радвам на Коледното настроение все още.
Вкъщи сложих лека украса - свещи, шишарки, аромати, колкото за вдъхновение....
Довечера ще се разходя до новооткрития Немски Коледен базар и се надявам да започна да се настройвам по малко.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Много обичам това време от годината ... не само заради Коледа.  Heart Eyes
Но и заради нея Simple Smile
Детето много се вълнува, иска скоро да украсяваме вкъщи, та покрай него се ентусиазирам и аз.
Писахме писмо на дядо Коледа. Даже "добрият старец" вече тайно изпълни поръчката да не би да свършат мечтаните неща ... Crazy Crazy Crazy Добре са скрити обаче и едва на Бъдни вечер ще ги скрие под елхата Simple Smile
Четем коледни книжки. Ето тази е страхотна!

# 18
  • Мнения: 0
Незнам защо но на мен вече ми е Коледно , мисля след няколко дни да украся - донася ми такав уют.с това безпаричие което настана от близките година две няма кой знае как да посрещнем празниците , но вътрешното усещане за празника за щaстливите деца и снега толкова ми стоплят сърцето.с вас как е започнахте ли да се чувствате празнично Коледно , какви подаръци мислите да вземете на децата си за да ги зарадвате моята дъщеря е на 1г. и 7м.и ще и взема нещо въпреки , че неразбира много.споделете всичко така ми се иска да разменим идеи за подаръци и прочие santa2 Close-mas: People Santa Nature Snowman
Ето малко идеи за украса:
http://geri-diyhomedecoration.blogspot.com/

# 19
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 450
малко  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 610
днес купих свещници с коледна украса -харесаха ми в едно магазинче за цветя...там се намират разни закачки за по празници... Nature Snowman

# 21
  • Мнения: 206
днес купих свещници с коледна украса -харесаха ми в едно магазинче за цветя...там се намират разни закачки за по празници... Nature Snowman

Снимкиииии Party

# 22
  • Мнения: 1 020
Не Sad Изобщо даже  Tired

# 23
  • Мнения: 94
Много!
Даже направо се учудвам от себе си - така не е било никога!  Crazy Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 239
Мен коледният дух винаги отрано ме завладява. Много се вълнувам от коледните украси, играчки и всичко коледно Heart Eyes Само че вкъщи никога не се украсява от рано, чак седмицата на Коледа.  Sad Явно само аз си се радвам като децата, но какво по - хубаво от това да даваш воля на детето в теб Wink

# 25
  • Мнения: 1 050
Започва да ми става вече коледно. Постоянно в главата ми се въртят идеи как да украся тази година. Днес разглеждах едни венци за вратата и играчки. То както и да украся детето все дърпа играчките. Дано тази година като по-голям да нямам проблем и коледната украса да се запази.  Simple Smile

# 26
  • UK
  • Мнения: 2 839
Въобще не ми е коледно.Това слънце и това сухо време хич не ми харесва.
Не че обичам кишата и мокрото,но все пак е зима.
Намислила съм обаче днес или утре да вадя украсата. Може и  настроението дойде.

# 27
  • Мнения: 646
След като вече си имаме едно малко човече вкъщи, нямам търпение да дойде Коледа особено ако успея да му намеря и едно хубаво коледно костюмче.Ако някой знае от къде мога да купя за бебенце нека да каже  Simple Smile

# 28
  • UK
  • Мнения: 2 839
Миналата година иамаше в Джъмбо.
Аз също го обмислях, но мъж ми ми забрани.

# 29
  • Мнения: 1 296
В Джъмбо вчера видях костюмчета детски.
Ако евентуално пък няма за бебенца, имаш алтернативен вариант с други дрешки. Вчера видях коледни бебешки бодита, блузки, гащички...

Общи условия

Активация на акаунт