Коледно ли ве е

  • 10 791
  • 151
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 646
Оооо чудесно ще се ходи до Джъмбо. А относно мъжа ми аз дори не го и питам Twisted Evil , но пък и той няма нищо против де  Laughing

# 31
  • UK
  • Мнения: 2 848
После пиши какво си купила и дали има нещо интересно.

# 32
  • Мнения: 646
Разбира се стига да намеря нещо интересно и което да ми хване окото  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 296
Коледни джунджурийки има в изобилие Peace
Аз си избрах този другар Laughing



и с този снежко


# 34
  • UK
  • Мнения: 2 848
Ние миналата коледа бяхме новодомци и  трябваше да си купуваме всичко.Изхарчихме 200лв най-малко за джунджурийки в Джъмбо.Може би тази съб. и неделя да го посетим .
А леле, направо ме засърбяха ръцете.  Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 328
  Embarassed
все още не

# 36
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Аааа..взе да се получава.Първи етап-с украсите започна,така че и настроението е на път.
Обичам Коледа..много,много,многоооо... Flutter Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 4 785
Много! За разлика от миналата година...  Crazy Направо ошушках магазините  Embarassed Украсихме елхата, вкъщи наслагахме украса - лампички, свещички...всичко  Flutter Имам нужда само от повече време за милото ми, да се гушкаме и да гледаме коледни филмчета  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 129
Ооо, и ние едвам дочакахме 1ви, за да украсим цялата къща; и си имаме най-хубавото балконче в целия квартал Grinning; наистина липсата на сняг малко обърква усещането за празници (затова никога не бих отишла на нова година в Египет например), ама пък грейналите светлинки стоплят душата Hug

# 39
  • Варна
  • Мнения: 485
Опитваме се да си го направим.
Гледаме коледни филми с децата, правим си разни украски. Още не сме украсили елхата, но и това ще стане. Слушаме си коледни песнички.
Днес щяхме да ходим на празничното светване на елхата на центъра, но трябва да увжим Николаевците.

# 40
  • Мнения: 29
Да много , елхата е украсена ве4е мирише на празник

# 41
  • Мнения: 583
Много ми е коледно  Party Няма друг празник, който да ми дава толкова топлина и уют. http://www.youtube.com/watch?v=UVsc74O2sks
Пожелавам на всички ни много светлина в душите и топлина в сърцата. Нека отделим повече време на семействата си, нека прекараме повече време с децата си и да им оставим незабравими спомени  Hug

# 42
  • Мнения: 1 296
...
Гледаме коледни филми с децата, правим си разни украски. Още не сме украсили елхата, но и това ще стане. ....
Миналата година булсата бяха пуснали на 30-ти канал само коледни филми. Нон-стоп и беше много приятно. Вярно е, че на третият ден вече започнаха да се повтарят, но пак си е готинко сутрин да станеш и да си изпиеш кафето с коледен филм Laughing
На мен най-коледно и зимно ми става като си отидем в къщата. Обикновено тогава всичко е побеляло от сняг и двора ни става много красив. Студа рисува прекрасни фигури по туите и клоните на дърветата. И...вече нямам търпение да си отидем Hug

# 43
  • Мнения: 328
Stop
Много ми е коледно  Party Няма друг празник, който да ми дава толкова топлина и уют. http://www.youtube.com/watch?v=UVsc74O2sks
Пожелавам на всички ни много светлина в душите и топлина в сърцата. Нека отделим повече време на семействата си, нека прекараме повече време с децата си и да им оставим незабравими спомени  Hug
благодаря за насърчението
страхотни сте  bouquet

# 44
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Не... изобщо не ми е коледно... тая липса на сняг се усеща прекалено за да си създам такова настроение. Ако завали... може би

Общи условия

Активация на акаунт