Коледно ли ве е

  • 10 811
  • 151
  •   1
Отговори
# 45
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Тц. Не ми е ...
И мразя снега и поледиците  Crossing Arms

# 46
  • UK
  • Мнения: 2 869
Ето сега с този хубав сняг, няма как да не е коледно!
Честит първи(втори) сняг!

# 47
  • Мнения: 646
Честит сняг  Party Ей сега наистина няма как да не стане коледно.

# 48
  • София
  • Мнения: 247
на мене не ми е коледно,даже ми е тъпо. Embarassed

# 49
  • Мнения: 1 239
Аз днес вече сложих златиста коледна звезда на входната врата и почнах да си вадя украсите и елхата. Със сняг или без обичам си коледното вълнение Crazy Таз година смятам да съм по - креативна - ще събера шишарки и ще ги позлатя със спрей, ще направя някоя композиция с клонки, орехчета, плодчета и свещи smile3508

# 50
  • Варна
  • Мнения: 485
Може би тези предложения ще внесат малко коледно настроение...
http://koledata.com/koledni%20filmi.html

# 51
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
От къде купувате златист и сребрист спрей?

# 52
  • Мнения: 1 296
От къде купувате златист и сребрист спрей?
Лейди, спрей може да си купиш от магазините за художници.

# 53
  • Мнения: 229
Момичетааа не ви ли е Коледно вече? На мен от доста време ми е незнам защо тази година от толкова рано даже ми се иска и елхата да си украся вече  Grinning

# 54
  • Мнения: 6 214
не ми е коледно, старая се, но е изкуствено Sad Самотно ми е.

# 55
  • Мнения: 7 947
Не ми е Коледно и ми е напълно малоумно месец и половина преди Коледа да ми стане Коледно или началото на март да ми стане Великденско  Crazy

# 56
  • Мнения: 74
Коледно ми е, към края на месеца ще вадя украсите. На 27-ми пътуваме за Германия и нямам търпение да отида на Коледен базар там, супер настроение ми създава Mr. Green

# 57
  • Мнения: 229
Коледно ми е, към края на месеца ще вадя украсите. На 27-ми пътуваме за Германия и нямам търпение да отида на Коледен базар там, супер настроение ми създава Mr. Green
Суперрр завиждам ти

# 58
  • Мнения: 295
И на мен все още не ми е Коледно.Може би ,ако падне един сняг и украсят магазините и улиците,ще ме завърти и мен еуфорията.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 6 662
Мен еуфорията ме тресна преди седмица две и не знам как ще издържа до 01.12, да не украся Mr. Green
Засега само си набелязвам идеи, които до тогава да реализирам, та се залъгвам един вид Grinning
Чакам да преведат пари и отиваме до джъмбо, да си накупя още някоя и друга джунджурийка Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт