Коледно ли ве е

  • 10 803
  • 151
  •   1
Отговори
# 90
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз вече украсих вкъщи. Мъж ми като се прибере ще се хване за главата от светкащи лампички сигурно  Simple Smile Добре, че си ме знае какъв съм шемет. Даже днес си купих предКоледно една дрешка, която бях планувала за другия месец, ама пусто мое въздържание липсва   Crazy
Браво не съм само аз украсилата рано рано  Hug

Имам навик като украсят големите магазини, да украся и аз аз вкъщи. Тая година закъснях, ама не много  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 1 380
Бравоооо, и аз ще се захващам тези дни! Party

# 92
  • Мнения: 1 999
Момичета, може да показваме красиви коледни украси, които са лесни за изпълнение вкъщи и да черпим идеи  bouquet
Аз ще ви дам идея за една невероятно лесна украса-имам снимки, но нищо не се разбира от тях. Мъжа ми я спретна за около половин час. Намерихме си  по време на една разходка в гората един клон от дърво, но голям-имитира малко дръвче. Сложихме го на поставка за елха-от тези кръстатите. Боядисахме го с обикновена боя, от 2 лв., с която боядисват тръбите на печките в сребрист цвят и сложихме бели лампички, но увити около самите клони /да не се виждат кабели/. Стана страхотно светещо дърво, при това почти без пари Peace

# 93
  • Мнения: 229
Момичета, може да показваме красиви коледни украси, които са лесни за изпълнение вкъщи и да черпим идеи  bouquet
Аз ще ви дам идея за една невероятно лесна украса-имам снимки, но нищо не се разбира от тях. Мъжа ми я спретна за около половин час. Намерихме си  по време на една разходка в гората един клон от дърво, но голям-имитира малко дръвче. Сложихме го на поставка за елха-от тези кръстатите. Боядисахме го с обикновена боя, от 2 лв., с която боядисват тръбите на печките в сребрист цвят и сложихме бели лампички, но увити около самите клони /да не се виждат кабели/. Стана страхотно светещо дърво, при това почти без пари Peace
супер идея  Hug

# 94
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Момичета, може да показваме красиви коледни украси, които са лесни за изпълнение вкъщи и да черпим идеи  bouquet
Аз ще ви дам идея за една невероятно лесна украса-имам снимки, но нищо не се разбира от тях. Мъжа ми я спретна за около половин час. Намерихме си  по време на една разходка в гората един клон от дърво, но голям-имитира малко дръвче. Сложихме го на поставка за елха-от тези кръстатите. Боядисахме го с обикновена боя, от 2 лв., с която боядисват тръбите на печките в сребрист цвят и сложихме бели лампички, но увити около самите клони /да не се виждат кабели/. Стана страхотно светещо дърво, при това почти без пари Peace
супер идея  Hug

Супер наистина. Ще изчакам да видя и снимки ако пуснеш, защото звучи страхотно  Peace

# 95
  • Мнения: 229
исках да кача моята елха но нещо не ми се получава със снимката

# 96
  • Мнения: 187
Никак даже. Чакам да падне сняг, тогава може и да ми стане Simple Smile

# 97
  • Мнения: 1 132
Никак даже. Чакам да падне сняг, тогава може и да ми стане Simple Smile
права си донякъде, снега допринася за настроението Simple Smileаз лично не разбирам хора, които отиват на екскурзия за коледа в Египет например...

# 98
  • Мнения: 6 214
На топло ми се отпуска и душата и тялото, така че една Коледа в Египет би ми била перфектна Коледа.

# 99
  • Мнения: 7 947
Никак даже. Чакам да падне сняг, тогава може и да ми стане Simple Smile
Peace Ами да, и на мен ми става друго като завали.Ама тая година с тия температури – кога ли да очакваме сняг...И не - за Коледа и НГ бих отишла на север - но не на юг!

# 100
  • Мнения: 4 785
Аз мислех да украсявам, обаче още не ми е дошла съвсем музата. Ако не падне сняг тия дни ( Mr. Green) ще украся след 1-ви декември, т.е. след рождения ми ден  Crossing Arms

# 101
  • Мнения: 7 947
Ха, и аз украсявам за рождения си ден – хем за него да има настроение, хем нали Коледно, ама е малко след твоя де  Laughing

Между другото винаги съм и скала да имам възможност да си украся къщата като в американските филми, отвън,  невероятно е  Peace

# 102
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ха, и аз украсявам за рождения си ден – хем за него да има настроение, хем нали Коледно, ама е малко след твоя де  Laughing

Между другото винаги съм и скала да имам възможност да си украся къщата като в американските филми, отвън,  невероятно е  Peace

И аз...ама не ми достигат контакти  Laughing

# 103
  • Мнения: 187
И аз не бих отишла на топло по Коледа.
Най ми е любима пред Коледна Виена  Heart Eyes Heart Eyes От толкова светлини и греяно вино няма как да не ти дойде настроението и да не ти се стопли душата Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 132
И аз не бих отишла на топло по Коледа.
Най ми е любима пред Коледна Виена  Heart Eyes Heart Eyes От толкова светлини и греяно вино няма как да не ти дойде настроението и да не ти се стопли душата Simple Smile
оо, и аз в този отбор Heart Eyes да разкажа накратко един спомен точно за темата: сещате ли се високите стълбове за високо напрежение  дето малко приличат на айфеловата кула като конструкция? след края на  града в полето (ние на път за един ски курорт), в 4 часа сутринта един такъв стълб ми се показва светнал с лампички като коледна елха и табела КМЕТСТВОТО НА ГРАД ВИЕНА ЖЕЛАЕ НА ВСИЧКИ СВОИ ЖИТЕЛИ ВЕСЕЛА КОЛЕДА txtlovesВИЕНА

Общи условия

Активация на акаунт