Ходжа Адем е енергиен вампир!

  • 44 781
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 382
Когато някой има здравословни проблеми ходи на лекар, не на ходжа.

Little Evil хвърли един боб, по тънката тарифа, ако може... Laughing

# 16
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Колкото и проблеми да съм имала,а не съм без опит,никога,ама НИКОГА не ми е хрумвало да посетя ходжа,врачка,баячка и т.н.  Rolling Eyes
И много се дразня,когато някой каже "Не,че вярвам,но отидох на врачка."  Twisted Evil
Не вярвал,а?  Outta Joint

# 17
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
...че и те са част от надеждата, като опре ножа до кокала  ooooh!

Така е.

Когато някой има здравословни проблеми ходи на лекар, не на ходжа.

Бай, бабо, да не те срещне мечка.

# 18
  • Мнения: 1 432
Авторката пишман стана, а тя просто искаше да ни защити  Whistling

# 19
  • Мнения: 1 296
..Но когато съдба ти размахва не пръст,а коса...не при ходжа,ами и при вампири стига човек.
Сега се сещам, че моя близка ходи при него преди 8 месеца.
Ами...и проблема си й стои. Май този Адем не й е помогнал.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 762
Авторката пишман стана, а тя просто искаше да ни защити  Whistling

А дори не са я разкъсали както трябва  Joy

Дано нямаме повод да търсим нито този, нито други такива представители  Peace

# 21
  • Мнения: 382
Котьо Тръмп мечката съм срещнала отдавна.

# 22
  • Мнения: 654
Айде да не говорим за лекари.
Виждате как млада жена отива да роди живо и здраво износено бебе,какво се случва...

# 23
  • Мнения: 68
Айде да не говорим за лекари.
Виждате как млада жена отива да роди живо и здраво износено бебе,какво се случва...

Защото лекрите в миналото са ставали лекари, за да помагат на хората, а сега за да печелят. Ако ЗК не им плаща за еди-какво си, не си мърдат пръста да го направят, дори и пациента да има нужда. Пази Боже да се налага да ходиш при ЕТ "Чичо Доктор".

П.С>
Има и много свестни лекари, които са запазили човешкото в себе си и наистина помагат на хората, дори и безвъзмездно. Да са живи и здрави!

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Абе, хора в кой век живеете???
Не в кой век а къде  Sunglasses в България  Rolling Eyes


Такова масово явление като ходжи , баячки , гледачки нЕма нийде  Wink Феноменален народ сме  Whistling

Необятна финансова нисша е това в сивата икономика  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 2
Ходжа Адем е енергиен вампир! След като прочетох за много случаи, след посещение при този ходжа за влошаване на положението , аз като пълен наивник реших, че на мен няма да ми се случи и отидох. Нищо не познава,  а след това нещата рязко се влошиха в здравословен аспект и още не мога да се оправя. Искам да предупредя хората да не рискуват и да бягат далеч от този опасен човек . Ако някой си мисли , че му е помогнал, явно има по- силна защита от енерг. вмешателство, и просто не е могъл да навреди.и нещата са се оправили въпреки неговата намеса. Да, явно тоя има някакви сили, но те са зли и е много опасен! съжалявам, че не повярвах на предупрежденията на пострадалите и се опарих и то много- явно хората сме така устроени, че не вярваме в злото, след като ние не сме зли. Но това е за наша сметка!
Благодаря че  се опитваш да предпазиш хората който искат да потърсят помощ от този Адем.Не се знае кога човек изпаднал в беда може да се излъже да го потърси.

# 26
  • Мнения: 654
Абе, хора в кой век живеете???
Не в кой век а къде  Sunglasses в България  Rolling Eyes


Такова масово явление като ходжи , баячки , гледачки нЕма нийде  Wink Феноменален народ сме  Whistling

Необятна финансова нисша е това в сивата икономика  Sunglasses
Там се ходи при шамани.
Стига бе, хора.
nevi 91   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 2 481
Когато някой има здравословни проблеми ходи на лекар, не на ходжа.

Little Evil хвърли един боб, по тънката тарифа, ако може... Laughing

За съфорумки винаги има отстъпки  Joy

# 28
  • Мнения: 20
Ако хвърляхте парите, енергията и времето, които хвърляте по баячки /уж за всеки случай, не че вярвате  Outta Joint/, ходжи и магове, за разумни действия по решаването на проблемите си, не само, че щяхте да решите повечето от тях, но и нямаше да пълните форума с простотии.

Иначе и аз гледам на боб, кафе, правя муски и амулети, не взимам скъпо  Mr. Green.

Бай бабо да не ме стига мечка.

# 29
  • Мнения: 169
Ходжа Адем е енергиен вампир! След като прочетох за много случаи, след посещение при този ходжа за влошаване на положението , аз като пълен наивник реших, че на мен няма да ми се случи и отидох. Нищо не познава,  а след това нещата рязко се влошиха в здравословен аспект и още не мога да се оправя. Искам да предупредя хората да не рискуват и да бягат далеч от този опасен човек . Ако някой си мисли , че му е помогнал, явно има по- силна защита от енерг. вмешателство, и просто не е могъл да навреди.и нещата са се оправили въпреки неговата намеса. Да, явно тоя има някакви сили, но те са зли и е много опасен! съжалявам, че не повярвах на предупрежденията на пострадалите и се опарих и то много- явно хората сме така устроени, че не вярваме в злото, след като ние не сме зли. Но това е за наша сметка!
Благодаря че  се опитваш да предпазиш хората който искат да потърсят помощ от този Адем.Не се знае кога човек изпаднал в беда може да се излъже да го потърси.

А само него ли? Кой знае и колко от раздаващите съвети са посещавали такива хора?
Иначе какво правят в тези теми, само от любопитство ли?
Странно!.Ако нещо мен не ме интересува и го намирам за безсмислено, даже и не го чета.
Иначе поздравления за авторката,че сподели!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт