Ходжа Адем е енергиен вампир!

  • 44 807
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 365
Ами според мен не само тази Моника, а и гурута като Норбеков могат да причинят вреда, също като ходжите.

Никой на нищо не е способен, хората сами се психират, като отиват на тези курсове. Самата система е доста маниакална и отключва психози.

# 46
  • Мнения: 2
Намесвам се в темата, защото точно този ходжа помогна страшно много на мой много близък човек от семейството. Днес се запознах лично с него. Винаги съм била скептично настроена към подобни хора, особено ходжи, но този човек ме изуми. Каза ми толкова вярни неща, без грешка. Дори някои дсота лични, които самата аз не осъзнавах или съзнанието ми не искаше да приеме.
А моя близък имаше сериозен здравословен проблем, нищо не помагаше. Лекарите всеки път поставяха различна диагноза. Предстоеше решение за сериозна и много рискована операция, решението, за която оставиха на моя близък(???). Той се беше отчаял. Не знаеше какво да прави. Тогава и стигнахме до този ходжа. Който не само помогна този здравословен проблем да изчезне- буквално, но и предрече някои странични неща, които едно по едно стават.
Освен това той няма тарифа. Лекува нуждаещи се хора без да поиска и лев. Тъй че не говорете наизуст.

# 47
  • София
  • Мнения: 474
Ако става дума за този Адем, който приема на ул. Софроний Врачански, той май въобще не е ходжа. Или има и друг Адем. Но този е много добър и лично на мен и на мои познати много е помогнал. 

# 48
  • Мнения: 2
Аз съм ходила при този ходжа с майка ми. Всъщност тя ме накара да отида. Имам здравословен проблем. Майка ми влезе първа, после аз след нея. Трябваше да ми се лее куршум. Поне така ми каза майка ми. А той ми гледа и каза някой да кажем верни неща. Защото не казваше нищо с точност, но спомена за моите проблеми. Като излязох, се оказа, че на майка ми и на мен е казал, че имаме магия и ни е дал един и същ списък с неща, които да носим следващия път. Проверих коментарите за него по нета. Не бяха добри. Усъмних се. Повече не отидох там. И на майка ми се скарах, защо ме води по такива места. Реших, че си е най-добре в църквата. А не по ходжи уж, и то чуто от тук от там. Поразтърсих се и видях, че нещата които той искаше да нося със себе си могат да бъдат използвани и за направата на отрицателна енергия /магия/. Затова вече съм страшно предпазлива. Дали е мошенник или не не мога да твърдя със сигурност. НО ВИНАГИ ВНИМАВАЙТЕ КЪДЕ И ПРИ КОГО ХОДИТЕ. КАКТО МОЖЕ ДА ВИ СЕ ПОМОГНЕ, ТАКА МОЖЕ И ДА ВИ СЕ НАВРЕДИ. ПРИНЦИПНО ПИША. ИМА ХОРА, КОИТО ПОМАГАТ, НО СА ЕДИНИЦИ НА ФОНА НА ШАРЛАТАНИТЕ.

# 49
  • Мнения: 211
Сещате ли се за д-р Мария Папазова, тя е холистик. Беше май при Гала, а едно време я даваха по Хоризонт със собствена рубрика. Искам да кажа, че е що-годе известна. Та преди 4 години, когато баща ми се разболя от рак, отидохме при нея. Беше един от последните, крайни варианти, макар и останал неуспешен.. Тя ни говори разни неща, ала-бала.. И ни прати при ходжа накрая Shocked Точно при тоя. Отидохме ние, записахме се в ранни зори на предния ден на едно оставено за целта списъче, в което изобщо не бяхме първи, направо по тъмно бяхме там. Като лудите се чувствахме, ама пусто отчаяние - след като толкова хора се бяха записали, че и по-рано дори, значи може пък да има нещо истинско тука. На сл. ден отидохме по някое време и заварихме повече от 50 човека да си чакат реда! Съвсем се шашнахме, викаме си, гледай хората какво правят!! Обаче нищо. Нищо съществено не ни каза. Пита ни колко сме в семейството, отговорихме, че сме трима. А той вика: "Защо не виждам третия, къде е?". Това ни се стори лошо и така се и оказа след един месец някъде Sad
Както и да е. След известно време, миналата година всъщност, отидох с моя приятелка, понеже знаех къде се намира, да й правя компания. Реших да се запиша и аз, така и така ще чакам там с нея, защо да не се наредя да влеза след като мине. А и проблем имам - със зачеването. Пак нищо. Всичко ми било наред, щяла съм да имам деца. Да, ама още нямам Laughing (Не, че ми е смешно, де Close Вече хич не ми е до смях, ама карай!)
Това е в общи линии. Видях темата, реших да споделя. Защото сума ти хора ми го хвалеха, не е безизвестен явно. Ама аз повече няма да отида. Никакъв ефект нямаше, нито нещо ми позна. Не знам откъде му е тая слава чак.

Извинете за дългото писане.

# 50
  • Мнения: 127
Същия този Адем,той не е ходжа.Но истината е,че преди години помагаше.
Проблема при такива хора с дарба е,че ако се овълчат и го правят главно за пари,в един момент Господ си взима дарбата обратно.И се започват едни безобразни лъжи от страна на тези хора.

Доста добре е обяснен проблема с магиите в тази книга,която я препоръчвам на всички:

http://www.book.store.bg/p86001/sreshti-sys-zloto-ili-chernata-m … ityr-diankov.html

# 51
  • Мнения: 1 274
За всички, които ходят по екстрасенси и подобни лечители, препоръчвам този филм: АЗ БЯХ ЕКСТРАСЕНС

http://www.youtube.com/watch?v=GJrJBYPLAPk

# 52
  • Мнения: 1
eto kakvo mi se sluci na men.edinia den mi kazva tvoiata priatelka e zapazila deteto ana drugia den mi kazva ce go e mahnala.a kogato sedna da me obezdava ce bastami e pocinal napravo otkacih.a be pic ta az govorih s nego predi dva casa.a be pocinal e mi kazva

Общи условия

Активация на акаунт