ДЕКЕМВРИйската дружинка вече стана на годинка Тема 12

  • 28 372
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15
Момичета, аз ли нещо пропуснах или Добра скоро не се е появявала. Само дано и тя не се е отказала от форума, че...

Катёнок - от по-евтините варианти кокосовият върши чудесна работа. А иначе за хубав матрак препоръчвам да е бамбуков, но кокосовия никак не е лош, не знам до сега с какъв сте били.

# 721
  • Мнения: 3 647
Катёнок , ние сме на  магнифлекс и го купихме от Вис Виталис. Удобното му, е че  се продава на  руло и  е лесен за пренасяне.  за 60/120  беше  към 130 лева миналата година. Сега като си поръчвахме спалнята  имаше  матраци на магнифлекс, на изплащане през УниКредит с 0% лихва.
Матракът ни във Варна го взехме от хиполенд за около  60-70 лева.

# 722
  • Мнения: 1
Честит рожден ден на днешните сладурковци! Много здраве и щастие!
Аз тези дни се включвам само да честитя празниците, но обещавам скоро да се поправя  Laughing

# 723
  • Мнения: 16
Кате в Бургас можеш да провериш в детския аутлет  срещу ролман мисля че там имаше и бяха на добри цени

# 724
  • София
  • Мнения: 403
Честит Рожден Ден на патерици на : Бебе  Иван  на Мама zementina, Бебе Йоан на Мама RikaRurika,
Бебе  Ванеса и бебе Габриела  на Мама ivaila.mam, Бебе  Александър  на Мама svetla_07. Да са живи и здрави Simple Smile

Честит Рожден Ден и на днешните сладурчета Simple Smile Да растат щастливи и здрави деца Simple Smile

Аз вчера бях на коледно парти от клуба за танци и беше страхотно. Просто не се спрях Simple Smile И това благодарение на таткото, който се беше справил перфектно с приспиването и гледането на Гоги.


rossy_pm, дано всичко при вас да се нареди  Hug

# 725
  • Мнения: 298
Ч.Р.Д на всички празнуващи днес,пък нашия батко става на 7 години и 9 месеца.
Но с малката направо съм се видяла в чудо,не минава и седмица без нещо да и има,още не сме излекували гъбичките и сме с хрема цяла седмица и сега очите и са страшно възпалени,чакам с нетърпение да мине тази нощ и да отидем до педито.

# 726
  • Мнения: 844
Кате , матрак ние взехме от Бамболино , кокосов. Доволни сме. Не помня цени обаче. Там имат избор , може и с поръчка.

Ние днес сме по-добре . Снощи беше кошмар направо. Ние до този момент сме нямали нощ , в която да спим , но снощи беше върхът! Заспа малкия в 4.30 , а дотогава  реееев..... И се притесних  ,че идея намах от какво е цялата тази работа..  Гледам ,че първите му заъбки са почти изникнали , но не са пробили венеца още.

# 727
  • Мнения: 37
Момичета, благодаря за пожеланията!

Ето и нашата торта, да се почерпите виртуално за здравето на нашето момиче!



Честит първи рожден ден и на Гого. Да е жив и здрав, да преодолее успешно предстоящите му здравни манипулации и от там нататък само хубави моменти. Николета и на теб кураж и вяра всичко да мине леко и безпроблемно. Praynig  Весел празник!!!! Tada

Честито и на рождениците, които пропуснах Йоан на  RikaRurika, Ванеса и  Габриела на   ivaila.mam,  Борислав на  kolibka, Гергана на enigmata.  Да са ви живи и здрави и всеки ден да  радват обичащите ги хора.

Специално да честитя и на порасналата Ая на Калина. Да расте все така чаровно по детски капризна, но да оставя по-малко и изключително всеотдайната си мама да си отдъхва.  bouquet

На всички леко болнички да оздравяват.

Да кажа и за нашия рожден ден, който свърши преди около два часа, беше с баби, дядовци, лели, чичовци и братовчеди, като за малката си имаше компания на два месеца по-малък от нея братовчед и за каката си имаше една година по-голяма братовчедка и една голяма кака братовчедка да наглежда децата и всичко мина доста добре, но сега ми е доста изморено.

Лека вечер на всички

# 728
  • Мнения: 3 647
Катёнок, в "baumax"  има промоция на детски  матраци за  45 или 49лв., не видях  много добре, че бързахме да избираме  пердета и само ги зърнах. 

rossy-pm , дано тази вечер ви е  по - спокойна!   Hug Hug Hug Hug

B_NADI , тортата в страхотна!

# 729
  • Мнения: 844
Ние май си имаме първо зъбче/та ( не можах хубаво да видя). Явно това е било причина за кошмара снощи...   Grinning Ще видим тази вечер как ще е положението Simple Smile

# 730
  • Мнения: 57
Благодаря ви много за пожеланията момичета  Heart Eyes
Прекарахме чудесно! В детския кът Гого много се стресира милия  Sad ама то толкова деца......бяхме около 20 бебета само...аз канех,че канех  Laughing Grinning но като цяло се получи хубаво парти! И после тамън се прибрахме и се успокой милия, ииииии ай де на ново роднините дойдоха....пак около 20тина човека..много му се насъбра,снощи милия цяла вечер не е спал,толкова много никога не е плакал  Cry май има нещо вярно, дето Гала каза,че на 1вия рожден ден децата се стресирали от многото гости  Laughing ама и аз прекалих, ще кача по късно ако имам време снимки  Blush
Ние днес заминаваме за София,стискайте палци, утре прегледа да мине всичко наред!

ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ  newsm59 Бъдете живи и здрави!

# 731
  • Мнения: 3 647
Честит Първи Рожден Ден на:

Бебе  Никола  на Мама c'Mon,
Бебе  Владимир  на Мама ivka_007,
Бебе  Краси  на Мама Monkas,
 С пожелания за  много здраве и щастие.

Ниkoлета , стискам палци, дано всичко да мине бързо и безпроблемно.

# 732
  • София
  • Мнения: 700
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА

Владимир на ivka_007

Краси на Monkas

Никола на c'Mon


Да растат здрави, весели и щастливи!

 newsm59 nbirthday  ura newsm59 nbirthday  ura

# 733
  • София
  • Мнения: 403
 newsm59 на Владимир на ivka_007 Краси на Monkas Никола на c'Mon newsm59

Много неприятно това време, а така ми се искаше да излезем на разходка. Дано следобяд поне спре да мокри.

# 734
  • Мнения: 1
 newsm59 на

Владимир на ivka_007

Краси на Monkas

Никола на c'Mon

Общи условия

Активация на акаунт