Петъчна - изборно-академична

  • 7 579
  • 223
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 140
У ноември има Р, че настинеш! Убаво че нема да си у списъко нема и да си пръвата жертва на Мозъко!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Алооу, извратихте високо-академичния уклон на дискурса като започнахте да се поддавате на типично геронтилни внушения, сиреч - бабини деветини /как се пише това, второто?/

Но да се завърнем към възвишеното. Правилно някой зададе въпроса за триединството на ССФ - дух, тяло, материя.
Някой има ли какво да каже по въпроса или лекторът отново да се напъва?

# 47
  • Мнения: 12 666
Форумо е сила. Щом Бояна смени  високо-ентелегентните  лакардии с почти натурален  пернишки.
Прощавай, Богиньо, мила моя майнольо .

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ще ме докарате до кататония така. Shocked

# 49
  • Мнения: 1 296
А това ще рече newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 6 219
Алооу, извратихте високо-академичния уклон на дискурса като започнахте да се поддавате на типично геронтилни внушения, сиреч - бабини деветини /как се пише това, второто?/


Тук е мястото да опонирам като кажа, че нАуката стъпва на основата на бабините деветинини! не само това! Ако нямаше раздел "бабини деветинини" дали ССФормоявление щеше да има толкова множествени проявления в частта си "Семейството - основна клетка на обществото"! И къде биха отишли нАучните спорове без тях!  Thinking

# 51
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мале, мале високо културно станА тука  Joy
аз не съм блонди, ама се почуствах такова . А ти, Пуце , нема да се пУашиш, всичко ще ти разкажа дословно .

# 52
  • Мнения: 0
 Извинявам се за въпроса, но за какво става въпрос в тази тема?  Thinking

# 53
  • Мнения: 1 296
Ще ме докарате до кататония така. Shocked
Досрамя ме Embarassed да показвам невежество в тази тема, та надникнах в укито Grinning - Кататония е форма на шизофренията с психичен и моторен дисбаланс.
Извинявам се за въпроса, но за какво става въпрос в тази тема?  Thinking
За висока и извисена вербална култура Joy

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Замисляйки се над така изложения дискурс, колега Ване, мога да кажа, че да, има логична верижност в него. Поколения ССФ са били подложени на тлетворното влияние на тези геронтилни форми на външно възприятие. Това от своя страна е довело до извънредното смаляване на цереброто вследвие на ненужност и до постепенното му закърняване като рудиментарен орган.

# 55
  • София
  • Мнения: 12 140
Кхъ, кхъ, проба! Немой да ме светито со ово, че станеме на кълбо! Че четем за Диауектика на извращенията и прозренията у 9. У 9!!!

Ще ме докарате до кататония така. Shocked
Не се зуцуцуй ко динчино прасе по курдель. ЧетИ:

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ще ме докарате до кататония така. Shocked
Досрамя ме Embarassed да показвам невежество в тази тема, та надникнах в укито Grinning - Кататония е форма на шизофренията с психичен и моторен дисбаланс.
Да, това е така. Но любезно или от небрежност сте изпуснали продължението, колега.
"отнася към шизофренията (кататонна форма), биполярни дисбаланси, посттравматичен стресов дисбаланс, депресия и други умствени разстройства, причинени от свръхдоза на алкохол, дрога; преживени трагедии и т. н."

# 57
  • Мнения: 1 296
Богиньо, не е от небрежност, а от припряност да се образовам що е то рудиментарен орган и да разбера, че имам такива в наличност Joy Joy

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Кхъ, кхъ, проба! Немой да ме светито со ово, че станеме на кълбо! Че четем за Диауектика на извращенията и прозренията у 9. У 9!!!

Ще ме докарате до кататония така. Shocked
Не се зуцуцуй ко динчино прасе по курдель. ЧетИ:
ОООООООООООООООООООООООО Shocked ОООООООООООООООООООООООО Shocked /бяга в панически ужас/

# 59
  • София
  • Мнения: 12 140
Кхъ, кхъ, проба! Немой да ме светито со ово, че станеме на кълбо! Че четем за Диауектика на извращенията и прозренията у 9. У 9!!!

Ще ме докарате до кататония така. Shocked
Не се зуцуцуй ко динчино прасе по курдель. ЧетИ:
ОООООООООООООООООООООООО Shocked ОООООООООООООООООООООООО Shocked /бяга в панически ужас/
Очем да си оратимо... Flutter У 9!

Общи условия

Активация на акаунт