Петъчна - изборно-академична

  • 7 590
  • 223
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 744
................./само потрепва и премигва/..............


П.С. Диагностицирана е клинична картина на кататоничен ступор, вследствие травма на тила.

# 61
  • София
  • Мнения: 12 368
Ясно! Тражимо фасилитатор, предишнио се утепа!

# 62
  • София
  • Мнения: 6 219
Замисляйки се над така изложения дискурс, колега Ване, мога да кажа, че да, има логична верижност в него. Поколения ССФ са били подложени на тлетворното влияние на тези геронтилни форми на външно възприятие. Това от своя страна е довело до извънредното смаляване на цереброто вследвие на ненужност и до постепенното му закърняване като рудиментарен орган.


Именно, а както знаем проявлението на ССФ в частта си материя все още не е излекувана от рудиментарните си органи! Духът винаги идва на последно място. От идва да изведа, че всъщност Световния Форумен Дух не би могъл да достигне нивото на Божество, освен за онези, които културната антропология обича и изслева, а останалия свят нарича просто диваци.  

# 63
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Може ли кротко да поседна на първия ред,вадя химикалка и записвам,това е моята първа лекция,маля да бъда извинена,ако не взимам активно участие Blush

Някой да има предишните лекции,искам да си ги принтирам и разгледам,другия път да бъда подготвена по темата Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 744
...... /фюиии/.....

П.С. Леко потреперване и плах опит за отваряне на очи.

# 65
  • Мнения: 1 296
Богиньо, ти да не пишеш не,къв моден сценарий, и ни пробваш за разни актуални роли тука Joy?

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 744
.____/....../_______________

Нечленоразделни звуци. Иска вино.

# 67
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Само една забележка към тази интересна лекция.
Тъй като състоянията на ССФ са далеч от монохроматичната кохерентност и квантова неопределеност е една от нейна основна характеристика горепосочената анкета е твърде подвеждаща, тъй като едновременно всички отговори са грешни и същевременно верни.

# 68
  • Мнения: 1 296
.____/....../_______________

Нечленоразделни звуци. Иска вино.
И притваря очи, предвкусвайки резливият вкус в устата си.  bowuu.

# 69
  • София
  • Мнения: 12 368
Мене лично ме провокирА темата "Разсекретяване на идентичност". ПиснА ми да съм уонаби, сеа че си оратите со риъл ми.

ПП гласувАх с 1.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 744
П.С. Няма ли някой все пак да използва дефибрилатор и да ме реанимира?  newsm78

# 71
  • София
  • Мнения: 6 219
П.С. Няма ли някой все пак да използва дефибрилатор и да ме реанимира?  newsm78

Нямам подръчен, а на лекции е забранено да се ползва телефон!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 957
П.С. Няма ли някой все пак да използва дефибрилатор и да ме реанимира?  newsm78

Имам веритативно питие, реколта 2003, парцел ХУ, южен склон, в сребърна манерка?
Имам и боровинкова бира, пластмасова бутилка, 2 литра?

# 73
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
П.С. Няма ли някой все пак да използва дефибрилатор и да ме реанимира?  newsm78

Не съм ходила на допълнителни часове по медицина Confused Rolling Eyes Иначе щях да пробвам с подръчни материали,само и само да те спася Hug

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ох, слава на Гучи.
Намериха се и добри хора, които да влеят живителни сили по разнообразни начини в изтерзаното ми тяло.
Може ли и един електрошок за раздвижване на церебралната дейност?

Общи условия

Активация на акаунт