Гласуване за Златно яйце (тема на годината) 2011

  • 3 361
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 252
"Спомените" е продължение на "Жестовете". Обединете ги, моля.

# 46
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мислих да ги обединя, докато разглеждах линковете, понеже жестовете са първата тема от поредицата за спомените, но бяха номинирани поотделно и ги оставих.
Предлагам да съберем гласовете накрая, става ли така Hug?

# 47
  • Мнения: 11 747
Темите не трябва ли да са от 2011г? Защото тук 3 от темите не са. А за Япония повечето номинации са били за темата от Клюкарника струва ми се, не от РвЧ  Thinking

# 48
  • Мнения: 5 710
 тоест, някой е номинирал темата за цунамито и АЕЦ Фукушима, като тема на годината?

# 49
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За поне две от потребителките, гласивали за японската тема, знам, че пишат точно в чужбинската (Мури и барбарончето), затова и реших, че е тя. Ти имаш предвид темата за земетресенията ли newsm78?
Относно датите- не съм проверявала, предполагам, че номиниращите би трябвало да имат грижата за това Peace. Номинирали са теми, които се точат с години, явно те им харесват.

# 50
  • Мнения: 6 335
Аз съм номинирала и гласувала за темата "Япония" от Родители в чужбина.
Но мисля, че и останалите номиниращи/гласуващи имат предвид пак нея, а не темата за цунамито.

# 51
  • Мнения: 945
Аз съм номинирала и гласувала за темата "Япония" от Родители в чужбина.
Но мисля, че и останалите номиниращи/гласуващи имат предвид пак нея, а не темата за цунамито.

Точно тя Peace Златна тема! И аз гласувах за нея.

# 52
  • Мнения: 2 865
Мислих да ги обединя, докато разглеждах линковете, понеже жестовете са първата тема от поредицата за спомените, но бяха номинирани поотделно и ги оставих.
Предлагам да съберем гласовете накрая, става ли така Hug?
Не е редно, защото аз не мога да дам два гласа за някоя тема от другите, а може да се гласува от един и същ човек веднъж за спомените веднъж за жестовете и после като се съберат гласовете ще се окаже, че за една тема (обединена) едно лице гласувало е гласувало 2 пъти.

# 53
  • Мнения: 194
Гласувах за "Изгубени в превода" Peace

# 54
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Права си, Аризона, но ако променя анкетата сега, и хора, които са гласували, надали ще се върнат да гласуват пак.
Дайте идея как да процедирам, имам малко време за промени.

# 55
  • Мнения: X
Права си, Аризона, но ако променя анкетата сега, и хора, които са гласували, надали ще се върнат да гласуват пак.
Дайте идея как да процедирам, имам малко време за промени.
Мисля, че най-правилно е Жестовете да отпаднат от класацията. Темата е приключена през 2010 г. и е наследена от Спомените.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 481
"Изгубени в превода".

# 57
  • Варна
  • Мнения: 957
"Нежелана бременност. Ще заобичам ли бебето?"
"Най-хубавите стихове за мама"

# 58
  • София
  • Мнения: 12 299
Стиховете за мама, Япония и Изгубени в превода.

# 59
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Шанел нещо споменаваше за реч ...

Общи условия

Активация на акаунт