167 немска тема - In der Weihnachtsbäckerei gibt es manche Leckerei ..

  • 38 186
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 143
Ох,аз влизам да се похваля,че моето малко голямо момче,в4ера са го избрали за Klassensprecher.Мама е толкова горда,10 деца са гласували за него.Извинявам се за нахлуването,но просто исках да споделя  Hug

# 736
  • Мнения: 494
Халапела,това наистина си е за гордост!Браво на малкия и да му е 4естито!

# 737
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
ако заживеете с детето да, но и те не са особено големи тези надбавки. няма да забогатеете с тях  Sad
Защо?

# 738
  • Мнения: 9 052
ако заживеете с детето да, но и те не са особено големи тези надбавки. няма да забогатеете с тях  Sad
Защо?



в какъв смисъл защо?
днес бях на представяне на 2 у-ща и миналата седмица на едно ... зави ми се сят просто. На 2 у-ща не сме и няма да ходим ... тях ги отписахме по други при4ини , едното е твърде религиозно, а другото е монтесори. За монтесори о9е се 4удя , дали не сбъркахме 4е не отидохем ... може би все пак трябваше да пробваме, но нямам нерви с токова у-ща да се  занимавам.

# 739
  • Мнения: 1 584
Шехи, Веч, торти не искам ама може ли някоя да се транспортира цяла насам  Mr. Green

Днес бях при моя хирург - уж щяха да ми маха някакви бандажи или какво са там, дето запълват ямите от мъдреците ...Набута ми нови и ми връчи тъпа игла, с която днес вечерта ?!?!? да си ги махна сама  Shocked и спринцовка, с която да си промивам ямите с вода  ooooh! ooooh! ooooh!
Ich bin ein star, holt mir hier raaaaaaaaaaaaaaaaaaaus! И за цялото удовлствие трябваше да чакам 1ч и да си платя таксата  за квартала Twisted Evil

# 740
  • Мнения: 301
Ох,аз влизам да се похваля,че моето малко голямо момче,в4ера са го избрали за Klassensprecher.Мама е толкова горда,10 деца са гласували за него.Извинявам се за нахлуването,но просто исках да споделя  Hug

halapela
, супер!!! Браво Simple Smile

# 741

Общи условия

Активация на акаунт