ранни признаци на бременност

  • 7 229
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Благодаря ти!!! Хем съм супер щастлива, хем малко се притесних. Малко ме е страх....кога най-рано мога да отида на лекар или първо да си пусна един кръвен , или пък в един и същи ден? newsm78

# 16
  • Мнения: 4 954
Честитооооооооооооооооо! Лека бременност ти желая. Според мен няма защо да отлагаш прегледа. И да не се види нещо сега, просто ще ти кажат да отидеш пак след седмица, а и сигурно имаш доста въпроси, на които ще могат да ти отговорят. Каза ли вече на таткото?

# 17
  • Мнения: 26
Да, да ! Извиках го на пожар! newsm44 Мисля, че още не може да повярва. Но пък някакси странно ме наблюдаваше докато бяхме в колата/с една такава нежна и загрижена усмивка/ Чувството е прекрасно. Пожелавам на всички , които ги чакат тези две чертички , да го изпитат.
Препоръчайте ми лекар за преглед. Не знам дали тук е мястото, аз започнах и нова темича по този повод, но тъй като от скоро живеем в неговия град/който е на 40 мин. от София/ и идея си нямам къде да отида. Какво мислите за Св.Ана.Споделете мнение, моля ви!!! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 24
neli_m.nankova ,добро утро!!! Първо искам да ти честитя 2 чертичики! Пожелавам ти лека и успешна бременност. Според мен няма къде да бързаш! Знам, че ни те се чака, ама ще е по-добре. И аз така избързах, и после само се побърквах от вълнение защо лекаря не видя, каквото ми се искаше...аз първия път отидох на 11 ден от закъснението и видяхме само плодното сакче, и то лекарката някакси странно ме погледна: "Ами то още няма какво да ти кажа, ела след 10 дни...и т.н." Да ти кажа много се притесних...Тя беше ме записала на преглед след една седница, аз обаче този път вече бях по-търпелива и изчаках 20 дни, и тогава вече видяхме и бебчето и сърчецето. За това недей да бързаш...и единственното, което ще ти каже лекаря на първия преглед, ако отидеш много рано, да отидеш пак и да пиеш фолиевата киселина, ама според мен ти това и сама си го знаеш! Успех! Надявам се, не съм те изморила много с моето писане!

# 19
  • Мнения: 26
Благодаря ти, Mince!!! Не си ме изморила, напротив радвам се , че откликна!

# 20
  • Мнения: 7
Здравейте! Аз съм нова тук и предварителна се извинявам, ако допускам грешки, но ви моля за съвет - така на вторият ден от доказана овулация от лекар получих зацапване заедин ден изчезна и после пак се появи само като ходя да тоалетна имам по салфетката. Овулацията ми беше на31.01 днес сме 07.02, трябва около14.02да ми дойде? Никога не ми се е случвало от овулацията до цикъла да ми прокървява така? Нез нам какво да си мисля дайте съвет

# 21
  • Мнения: 26
Здравей! На мен ми се случи няколко месеца /2 / подред да ми зацапва само без да ми идва. И аз много се бях втрещила, но бях спряла хапчетата предния месец и ми казаха, че това е от регулирането на цикъла. А хапчетата ги пих около 2 г. Ти пила ли си хапчета преди това?

# 22
  • Мнения: 7
Никакви, ще видим какво ще излезе. И днес съм така...

# 23
  • Мнения: 354
Честито и от мен!
При мен симптоми съвсем в началото нямаше,после такива като гадене,сънливост,апетит и т.н. точно за по седмица и край.Към края пак ми се гадеше от време на време,но определено мога да кажа,че имах лека бременност!Пожелавам ти и твоята да е такава и на финала едно прекрасно бебче  Hug

# 24
  • Мнения: 102
Честито и от мен! Аз съм с подобен проблем. От няколко месеца съм на Дуфастон всеки месец. Последното хапче излих в събота. Сега чакам да ми дойде до няколко дни. Вчера обаче се събудих с много силни болки ниско долу в корема. Досега като ми е идвало пак така ме е боляло първите дни, но този път не мога да го опиша с думи. Направо ревах от болка. Не можех да се обърна на никъде. Станах отидох до тоалетната и после като се върнах към леглото и едвам легнах.  Незнам за какво може да е този симптом. Сутринта като станах пак ме придърпаха яйчниците. Гърдиче почнаха да ме болят като ги пипам. Странна работа. Прилича на предменструални симптоми, но болката в яйчниците беше неуписуема. Някой има ли наблюдения на какво може да се дължи?

# 25
  • Мнения: 3
zdraveite.neznam da li sam bremenne zakasnq mi s dva dena redi malko si napravih test i imashe edna 4erti4ka napravo se razo4arovahh. Sad imam golqma naprejenie v gardite po princip vseki mnesec me bolqha no ne takava bolka napravo revaa.krasta sashto me boli i mi e otpadnalo postoqo iskam da spa.az bqh chela che tova sa parvite simptomi i vse se nadqvah 4e kato napravq testa shte e polojitelen  Cry Cry Cry Cry Cry kakvo da napravqq,dali sam bremenna ??

# 26
  • София
  • Мнения: 35 951
zdraveite.neznam da li sam bremenne zakasnq mi s dva dena redi malko si napravih test i imashe edna 4erti4ka napravo se razo4arovahh. Sad imam golqma naprejenie v gardite po princip vseki mnesec me bolqha no ne takava bolka napravo revaa.krasta sashto me boli i mi e otpadnalo postoqo iskam da spa.az bqh chela che tova sa parvite simptomi i vse se nadqvah 4e kato napravq testa shte e polojitelen  Cry Cry Cry Cry Cry kakvo da napravqq,dali sam bremenna ??

Може да е имало късна О. и да е рано още за тест

Пиши на кирилица

ПП. Ако не си засякла О. - може МЦ да е и ановулаторен

# 27
  • Мнения: 3
zdraveite.neznam da li sam bremenne zakasnq mi s dva dena redi malko si napravih test i imashe edna 4erti4ka napravo se razo4arovahh. Sad imam golqma naprejenie v gardite po princip vseki mnesec me bolqha no ne takava bolka napravo revaa.krasta sashto me boli i mi e otpadnalo postoqo iskam da spa.az bqh chela che tova sa parvite simptomi i vse se nadqvah 4e kato napravq testa shte e polojitelen  Cry Cry Cry Cry Cry kakvo da napravqq,dali sam bremenna ??

Може да е имало късна О. и да е рано още за тест

Пиши на кирилица

ПП. Ако не си засякла О. - може МЦ да е и ановулаторен


по принцип имам редовен мц.никога не мие  закъснявал.датата на мц ми е на 29 и продължаба 4 дена .и ми идба не на 28 дни а на 30. дена на о. ми е на 15 тогава почбам по принцип да усещам болки в гърдите и в кръста но не както сега имам болки. Cry мнг съм разтроена че тестът му беше отрицателен Cry

# 28
  • Мнения: 18
Sad Здравеите,аз съм нова и исках да споделя моя проблем,надявам се да ми помогнете !праеим опити с приятелят ми за бебе.Simple Smileпринципно цикълът ми е нередовен,по-миналият месец(април) ме прискочи,на 2 май ми дойде до 6,по моите изчисления понеже винаги ми закаснява с няколко дена трябва да ми дойде към7-8 юни,но  преди 4 дена получих зацапване бледо розово,на следващият ден бледо розово-кафяво,сащевременно получих и болки в кръста(като преди да ми дойде).Ходих на лекар гледаме на жагинален жидеозон и нищо не ми каза единстжено,че съм имала микрокисти,но те не ми пречели.Възможно ли е да съм бременна? каза ми също 4е съм нямала овълация и че нямало да ми доиде
можете ли да ми кажете нещо?

Последна редакция: пт, 01 юни 2012, 17:37 от cveti**

# 29
  • София
  • Мнения: 35 951

по принцип имам редовен мц.никога не мие  закъснявал.датата на мц ми е на 29 и продължаба 4 дена .и ми идба не на 28 дни а на 30. дена на о. ми е на 15 тогава почбам по принцип да усещам болки в гърдите и в кръста но не както сега имам болки. Cry мнг съм разтроена че тестът му беше отрицателен Cry

Ако болките са силни, може да се е образувала киста / не искам да те плаша/

Нямаш М, теста за бременност е (-) , имаш болки - може са много неща, но най- опасното е да се е образувала киста.
Не е изключено да е имало и късна О. и да е рано за тест
Ти трябва да решиш дали ще отидеш на лекар или не - зависи от болките ти.
Ако са нетърпими и те боли и кръста - моят съвет е да посетиш АГ

Ще чакаме новини

Общи условия

Активация на акаунт