В очакване сме на ритничета от Майските мъничета

  • 25 260
  • 717
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Еlza, миличка - друго не мога да ти кажа, освен кураж! Знам какво ти е, защото и аз днес ще разбера дали ще ми правят амниоцинтеза. Всички казват, че боли колкото да ти вземат кръв от ръката, и приключва за 1-2 минутки, ще се справиш! Вярвай в себе си, в силата и издръжливостта на това малко човече в теб, и всичко ще бъде ок...Ще чакаме да пишеш! newsm51
Аз още веднъж благодаря на Благовесна - и за поредната сладка тема, и за това, че се свърза с мен в часовете, в които не можех да повярвам на резултатите си и се чувствах объркана и разстроена  remybussi - беше много мило и грижовно от твоя страна, благодаря ти!
Днес в 12:30 имам преглед при д-р Марков, който разбра, че ми е притеснено, но успя да ме вмъкне между 2 процедури, за да ми разгледа резултатите, при условие, че при него за декември няма вече часове - прави му чест според мен, не беше длъжен ни най-малко, но откликна...Моля ви, мамчета, стискайте ми палци да не се наложи амниоцинтеза, че така ме страх заради контракциите, дано момченцето ми е добре.... Hugвсички и до следобяд.....

# 31
  • Мнения: 102
Добро утро!
Да ви почерпя с моята закуска:

Май-чета, дайте идея какво да ям, че постоянно ме тегли на сладко и тестено, а вече съм много кг. отгоре, не е нормално. И като се има впредвид, че една седмица почти не бях закусвала, я защото ставах по обяд, я защото просто не бях гладна...
Засега съм решила да закусвам - мюсли с корнфлейкс и сухи плодове, ама по-нататък какво да ям - не ми го побира акъла  Sad
Лек ден от мен!

# 32
  • Мнения: 42
Добро утро!
elza, cruelraven, силно стиснати палци и на двете  Hug
Orion_G, аз също съм фенка на сладкото и тестеното, закусвам Фитнес със шоколад, и нищо друго не ми се яде, поне през седмицата, когато всички са си вкъщи, каквото искат това приготвям и аз си хапвам  Peace
Хубав ден!

# 33
  • Мнения: 63
Добро утро, от мен кафенцето днес Simple Smile



Елза, стискам палци всичко да мине като по вода! Simple Smile

Orion_G, от една стра пък като ти се яде сладко и тестено - яж си. И без това после като почнем да тичаме по бебоците и постоянно да сме на крак много бързо ще ги върнем излизшните килца. Simple Smile От друга страна пробвай да приемаш повече течности и сокове, може би ще ти притъпят от малко глада и ще се засищаш с по леки неща от тестените. Simple Smile

Успешен ден и да сте усмихнати Simple Smile

# 34
  • Перник
  • Мнения: 73
Добро утро!
И аз да се включа в прекрастната ни темичка. Благовесна Благодаря
elza, cruelraven силно стиснати палци имате и от мен. Вярвам, че всичко ще е наред и с двечките.

# 35
  • Мнения: 507
Добро утро на всички  Heart Eyes
cruelraven, Успех и горе главата  Hug   bouquet
Еlza, Дано всичко е наред  Hug   bouquet
Orion_G, хапвай си без хляб. Можеш да си готвиш разни неща вкъщи и да си ги взимаш за обяд в кутия. Наблягай повече на белтъчните, защото те засищат за по-дълго време. Вместо сладко яж мед и сушени плодове, хем са полезни, хем ще ти задоволяват глада за сладко.
Хубав, слънчев и топъл ден на всички  Hug

# 36
  • Мнения: 7
Хайде и аз Simple Smile Добро утро! Ще пийна и кафенце, ще хапна и мюсли, не го обичам много, нооо Simple Smile
Да си споделя и аз за храненето. Аз за сега съм напълняла 3 кг. Сутрин задължително закусвам или 2 сандвича, или макарони със сирене, или мляко с корнфлейкс... Обикновено мъжът ми ме кара да пия 1 чаша сок от портокал, прясно изцеден. Абе каквото дойде, някои сутрини и закуска от баничарницата. Ако ям сандвичи в 10.30 съм гладна и си нося по още един за междинно хранене Simple Smile (да поясня, че без междинното хранене това си беше моята закуска и преди да забременея Simple Smile ) След това си обядвам някаква манджичка, имаме наблизо заведени с обедно меню. Обикновено към това, което съм яла до сега се добавя задължително сирене и една филийка хляб. Към 5 освирепявам, преди не беше така и си хапвам плод или нещо сладко, различно според случая... Нормална вечеря, както до сега. Разликата между преди и сега е само в междинните хранения, повечето сирене и 2 филийки хляб за обяд и вечеря...
Еlza,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 37
  • Мнения: 139
Елза, стискам палци всичко да е наред!
Райвън и на теб!!!!

Отивам да спретна един сандвич, че като гледам разните му вкусотии огладнях...

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Добро утро и от мен! Днес ще чакам само добри новини! Hug

# 39
  • Мнения: 461
elza, cruelraven, стискам палци всичко да е наред! Пожелавам ви целия късмет и кураж на света и дано всичко да се развие по мед и масло и притесненията да се окажат напразни!  Hug

Orion_G, написаното от теб е супер полезно, много ми харесва! Simple Smile Наистина май ще се окажат доооста полезни у-та за родители! Супер си и благодаря за инфото!   bouquet

Аз сега се връщам от преглед и с бебчето всичко е ок, даже си смучаше палеца почти през цялото време и си показа едната ръчичка с хубаво оформени 5 пръстчета беше много хубаво. Проблемът при мен е че плацентата ми е ниско разположена и трябва да си лежа повече за да може да се дигне до 20 г.с. Трябва да пия и но-шпа че се оказах с чувствителна матка и имам контракции.
Дано всичко се нареди както трябва, че малко съм притеснена!

Много прегръдки за всички и усмихнат ден!   bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 2 958
elza, с теб сме  Praynig Praynig Praynig
cruelraven, всичко ще е наред, не се притеснявай излишно!


# 41
  • Мнения: 507
Дано всичко се нареди както трябва, че малко съм притеснена!

Всичко ще е наред не се притеснявай. Почивай си на топличко, чети си книжки и си мечтай за бебчето  Hug  Hug  Hug

# 42
  • Мнения: 56
  Страхотна тема и добре дошли на новите Майски мами.
asselina, браво за бебо, а контракци и чуствителна матка и аз имам, затова и пия Магнерот. На всички , които днес са на преглед, само хубави новини. Grinning.
 Аз имам малко напредък, започнах да хапвам, а и днес  изпих чаша 3 в 1, е само половината пакетче сложих, че не знаех как ще го понеса. Но ми е вкусно...... Simple Smile

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 11:21 от Верчетооо

# 43
  • Мнения: 121
Добро утро и от мен мамчета!
Благовесна   bouquet
elza, cruelraven само позитивни мисли, ще видите, че всичко ще е наред  Hug
Момичета, да ви питам нещо...наближава Коледа, вие смятате ли да от благодарност да почерпите лекарите, при които ходите?

# 44
  • Мнения: 139
jo_anna, не, не смятам да ги черпя, не са направили някакъв определен личен, мил или чак невероятен жест към мен, за да ги черпя...Това им е работата.

Верчетоо, браво, добър апетит  Hug

asselina, и аз съм така, но не ми казаха да лежа повече newsm78. Каза ми всичко нормално да си правя. Питах и за малката, дали пречи като я вдигам, че е 17 кила. Изсмя ми се и ми каза, че едно време бабаите ни са мятали снопите по нивите, и са раждали на полето, и нищо им е нямало. И това за вдигането важи, само ако има някакъв определен диагностициран проблем. Та от време на време я вдигам дребна, но се пазя, че ме боли кръстът.

Общи условия

Активация на акаунт