Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 261
Някой да знае епидуралната упойка колко струва в Майчин дом-София ?

Цитат
Обезболяване на раждане - 200,00 лв.

ЦЕНОРАЗПИС НА ПЛАТЕНИТЕ  МЕДИЦИНСКИ УСЛУГИ В СБАЛАГ “МАЙЧИН ДОМ”ЕАД

# 736
  • Мнения: 91
Здравейте, момичета.

Чета ви, но не смея да се оплача... миналата седмица ми поставиха диагноза: гестационен диабет. Сега си измервам захарта всеки ден по няколко пъти и внимавам какво ям... Другата седмица ще ходя на консултация и може да ме сложат на инсулин... Cry
Добре че поне бебето е ок, не е наднормено голямо и ще го гледат пак другата седмица...


Не ми стига, че съм ежедневно на инжекции хепарин заради съсирването на кръвта, но сега ако трябва да почна и инсулин...  Shocked

Това от мен... Поздрави   bouquet

# 737
  • София
  • Мнения: 6 261
Валентина007, дръж се, не си нито първата, нито последната бременна с гестационен диабет.  Peace Всичко ще е наред, а след раждането дано нивата на КЗ да се нормализират (имам такива примери ок. себе си).

# 738
  • Мнения: 0
И азще гледам да се измъкна по него време
А за контракциите ме чаткат от сумати времеи гледах да не им се трогвам чак толкова,ама като ме захвана една серия контракция през десетина минути набързо претичках в спешното.Така че ако усетите да стават необичаино чести по добре консулт веднага

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Да се разпиша и аз относно контракциите. При мен също има втвърдяване на корема, но без болка и стягане и ако не го пипна в този момент не мога да разбера , че е по-твърд - дали са контракции? Валентина007 къде ти диагностицираха гестационния диабет? Защото на мен 1 ендокриноложка в Пловдив ми изкара акъла, а в Майчин дом казаха, че нямам. По принцип съм с инсулинова резистентност и така или иначе пазя диета и правя захарен профил всеки месец (така каза д-р Тодорова от Майчин дом). Дано не се стига до инсулин, спазвай диетата и успех. Нещо предписаха ли ти да пиеш?

# 740
  • Мнения: 678
А колко трябва да е захарта ,за да се прибегне да изследвания за гестационен диабет,миналия месец като пусках изследванията,захарта ми беше 5,7 и акушерката каза добре,но ми се вижда много на мен.
Майка ми вика сигурно си яла сладко,ама аз нищо сладко не ям от месеци насам....

# 741

Общи условия

Активация на акаунт