Трета родилка почина за няма месец, какво се случва?!

  • 17 435
  • 319
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 5 202
Моля за помощ, за да пусна поканата за концерта от предишния си пост изрових тази тема чак на 12-та страница.
Стигнах до 20-та, но не намерих другите подобни теми.
Трябва да намерим темите от последната година със смъртни случаи на новородени и родилки и да копиарме информацията за благотворителния концерт. Писалите в тези теми със сигурност ще се интересуват за начин,по който могат да помогнат./b]

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 09:28 от търся си ник

# 316
  • Мнения: X
аз се сещам за бебето на Цвети, което си отиде с любезното съдействие на Родилница и Естествено

за тях ли събираш тази инф.?

# 317
  • София
  • Мнения: 5 202
W'A'S'P', предвид часа, в който съм писала последния си пост, предполагам, че ще ми простиш непълнотата на молбата ми. Но сега допълних и се надявам, че се разбира.

А и ти можеше да порчетеш крещящият ми пост, нали? Предходния.
Аз не събирам информация, а отправям покана.

# 318
  • Мнения: 1 223
Моля за помощ, за да пусна поканата за концерта от предишния си пост изрових тази тема чак на 12-та страница.
Стигнах до 20-та, но не намерих другите подобни теми.
Трябва да намерим темите от последната година със смъртни случаи на новородени и родилки и да копиарме информацията за благотворителния концерт. Писалите в тези теми със сигурност ще се интересуват за начин,по който могат да помогнат./b]
Родилки, които са оставили дечица, на тях можем да помогнем, и искаме. На звездичките ни, там горе, само да им е светла паметта!

# 319
  • Мнения: 1 223

Това е извадка от горната статия:

"Мъртвородените деца за 2009 г. и за 2008 г. са малко над 500".

На мен ми се струват твърде много  #Crazy
Не са малко над 500, а близо 600: 2009 - 616, а 2010 - 592 (според НСИ); ранната детска смъртност е 10 на 1000, или 3 пъти над средната в ЕС!!! Ако мерим по Щвеция, където е 2.3 на 1000, то сме 5 пъти повече!!!

Общи условия

Активация на акаунт