Виваком - голяма простотия!

  • 10 445
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 38
Така,такааа и аз си чакам февруари месец тихо и кротичко,смятам януари да пусна молба за прекратяване на договора за тв и интернет,защото нета им е ужасно скапан,кабелната постоянно прекъсва.Въпроса ми е към кой да се включа от Варна съм,била съм към МСАТ и също съм недоволна от техните услуги.Някакви съвети?  Thinking

# 31
  • Мнения: 4 651
Снежи, Комисия по далекосъобщенията не регулира ли дейността на телекомите?
Относно писането на жалби. Имайте предвид, че жалбата е винаги писмена и има съответните задължителни реквизити: http://www.referati.org/obshto-administrativni-dokumenti-iziskva … neto-im/24503/ref

Общи условия

Активация на акаунт