Първата репродуктивна клиника в Русе отвори врати

  • 12 385
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 622
Мили момичета,

представям ви февруарските безплатни инициативи на Медицински център "Репродуктивно здраве Д-р Щерев" Русе на началната страница на сайта ни:

http://invitrorusse.com/bg/

# 16
  • София
  • Мнения: 35
здравейте и от мен,

надявам се много клиниката да е на ниво, въпреки че съм била при Константинова и не съм особено впечатлена от нея. Затова и бях при д-р Бойчев в Тутракан преди близо 2г и една година бях негова пациентка преди да се преместя в София. Лично аз не бих посетила тази клиника и особено за репродуктивни процедури. Затова бих посъветвала русенките да отидат в Тутракан. Все пак всеки решава за себе си. Но аз лично не съм доволна от нито един лекар в Русе. Всички са станали много комерсиални. Но дано тази клиника наистина помогне на семействата, които се нуждаят. Grinning

# 17
  • Мнения: 1 622
mipapikokolo,

Д-р Константинова е специалист акушер-гинеколог в клиниката. Репродуктивният специалист е д-р Александър Кунев, който от години се обучава и е практикувал при самия "баща" на ин витрото в България, доц. Атанас Щерев.  Peace Затова аз пък бих посъветвала русенките да посетят клиниката, още повече, че ежемесечно някой от водещите лекари от АГ болница "Д-р Щерев" София осъществява прегледи и консултации в нашия център - през м. декември и януари беше самият доц. Щерев.  Peace И не мисля, че лекарите в този център могат да бъдат обявени за комерсиални, след като всеки месец правят безплатни прегледи и спермограми...

# 18
  • Мнения: 102
mipapikokolo,радвам се,че някой мисли като мен,защото ми омръзна модераторката на темата да ме анатемосва и да ми трие постовете,защото мисля различно от нея.поради същите като твоите причини,аз също съм пациентка на д-р Бойчев.аз също много бих се радвала,ако в русе има наистина добра репродуктивна клиника.но към този момент,това е някакво подобие на такава.още повече,че реално ин витро процедури не се извършват.въпросните консултации от "водещи лекари",не са нищо друго за мен,освен зарибяване за клиниката им в софия.затова пак да призова всички,които имат репродуктивни проблеми,вместо да чакате всеки месец някой "водеш лекар" да ви консултира,вървете при д-р Бойчев,който ще направи много повече от това,ще сбъдне мечтите ви. Peace Peace

# 19
  • Мнения: 1 622
Мила ми Мартинчо,

не разбирам честно кaзано какво дириш в тази тема. Има достатъчно теми за клиниката на  уважаваните от мен д-р Бойчеви - както в този форум, така и в zachatie.org. Нещо дразни ли те, не разбирам?
Тази тема е за това какво се предлага в русенската клиника, за да информира интересуващите се за актуалните безплатни прегледи и а всички останали меропроятия, които се осъществяват в центъра. Относно това, че в момента все още не се ивършват АРТ - така е, но не е далеч времето, когато и това ще стане реалност. А нима в клиниката в Тутракан АРТ процедурите не започнаха едва през април 2011 г, след като е започнала съществуването си още през октомви 2006 г?
И моля те да не заблуждаваш хората с репродуктивни проблеми, че трябва да чакат всеки месец някой от София! В клиниката има специалист по репродуктивно здраве и той се казва д-р Алесандър Кунев! Специалистите от София биват посещавани предимно от пациенти, които имат един или повече неуспешни ин витро опита или сериозни гинекологични проблеми.  И слава Богу, че тези специалисти идват, дават такива консултации и по този начин внасят яснота и дават надежда на много хора, които отдавна са на прага на отчаянието.  Peace
Така че ще те замоля наистина да спреш да пишеш в тази тема, за да не продължава да те "анатемосва модераторката на темата и да ти трие постовете" (б.а.  - моля да си отбележиш, че модераторите са само тези на сайта bg-mamma.com, а ако визираш мен - аз съм просто автор на темата) . И повярвай ми, това не е заради съдържанието им, а заради изключително лошия тон и привкус, които носят...

# 20
  • Мнения: 102
Мила ми Маргаритке,както ти писах и в предните си постове,ядосвам се,как заблуждавате хората и рекламирате нещо,което още не е факт?!!!и моите уважения,но за д-р Кунев,собствените му колеги не казват добри неща,какво остава за другите?за константинова пък съвсем.направете си нещата както трябва и тогава се хвалете и рекламирайте!!! нищо лично,просто не мога да приема като се подиграват с хората.и не на последно място,чисто икономически е по изгодно да отидеш до Тутракан,отколкото до София.

# 21
  • Мнения: 1 622
Кой какво казва за д-р Кунев въобще не е от значение за качествата му на репродуктивен специалист. По простата причина, че кантар с капацитет 1 кг няма как да претегли 2 кг!  Peace Grinning Същото се отнася и за д-р Константинова.   bouquet  Мисля, че определено "си правим нещата както трябва"!  и затова се хвалим и се рекламираме!  Simple Smile

...и не на последно място,чисто икономически е по изгодно да отидеш до Тутракан,отколкото до София.

А най-изгодно е да отидеш в Русе!  Peace

# 22
  • Мнения: 102
това,че работиш за тях,не означава,че трябва да живееш в заблуда.пусни една тема за двамата доктори и виж какви ще са коментарите,не виждам защо изобщо спориш по този въпрос?всъщност е безмислено да спорим ,защото съм сигурна,че скоро хората сами ще разберат за какво става дума.а по отношение на коментарите ми в тази тема,първо мога да пиша където и каквото преценя,второ и аз не мога да разбера ти каква работа имаш в подотчетната тема за бременни,но и там ти чета постовете.ако ти плащат да висиш в интернет и да зарибяваш всякакви жени,по всякакви поводи,това е друг въпрос.

# 23
  • Мнения: 1 622
това,че работиш за тях,не означава,че трябва да живееш в заблуда.пусни една тема за двамата доктори и виж какви ще са коментарите,не виждам защо изобщо спориш по този въпрос?всъщност е безмислено да спорим ,защото съм сигурна,че скоро хората сами ще разберат за какво става дума.а по отношение на коментарите ми в тази тема,първо мога да пиша където и каквото преценя,второ и аз не мога да разбера ти каква работа имаш в подотчетната тема за бременни,но и там ти чета постовете.ако ти плащат да висиш в интернет и да зарибяваш всякакви жени,по всякакви поводи,това е друг въпрос.

Нещо много се забави с поста, чак се притесних!  hahaha
Повече не смятам да се задълбочавам и да ти отговарям, просто за да не стигам до едно ниво, което на мен никак не ми харесва. Повечето момичета от "Проблемното" ме познават достатъчно добре, дори и лично, така че не смятам да ги разочаровам, спорейки с теб.

Ако си способна да бъдеш щастлива - направи го!

# 24
  • Мнения: 1 169
Рядко влизам и още по- рядко използвам бутона "информирай модератор", но след тази помия изсипана от теб martin4o, друго не ми остава. Прекрачи всякакви граници и се надявам модераторите да ти отнемат думата скоро.

Имам честа да познавам Маргаритка и знам, че прави всичко със сърцето си.

Марги,  Hug обичам те и се надявам последния пост да е изтрит преди да успееш да го прочетеш. Ти си истински човек и продължавай да бъдеш себе си и да помагаш със същата страст   bouquet

# 25
  • Мнения: 108
Марго , хич да не ти пука злобата у въпросните особи придобита ли е или вродена. Mr. Green
Всички / с нищожни изключения както е видно/ сме наясно коя си  и за какво се бориш.Обичаме те , вярваме в теб и те подкрепяме в това , което правиш с цялото си сърце. То "пръчки" дето да спират колелото винаги ще се намират по стар български обичай  ooooh!
Късмет и много бебета! Hug

# 26
  • Мнения: 111
Мариетка, много се радвам, че те познавам!!!  bouquet
Ти направи в Русе възможно откритото говорене по проблема "бебето се бави". Само това помогна на момичета да преодолеят психологичната бариера, безсилието си и да продължат напред.
Толкова много направи за групата с информация, съвети, усмивка, добро настроение.........и сега половината момичета са майки или бъдещи такива Grinning. Моля се всички да гушнем своите "пеещи вързопчета" в най-скоро време.
Благодаря Мариетка newsm51

# 27
  • Русе
  • Мнения: 571
И аз не се стърпях да пиша, след прочетеното от martin4o .
martin4o , не можеш да пишеш такива неща за човек, който въобще не познаваш. Всички ние, които познаваме Мариетка, знаем какъв човек е, с какво голямо сърце и душа е. Благодарение на нея в Русе се събрахме групичка момичета с проблемно забременяване. Тя ни помогна много с информация и съвети. Аз винаги ще и бъда благодарна, защото ако не беше тя, както и другите момичета от групата, нямаше да стигна до резултата в подписа си. Много благодаря на Мариетка и на момичета от групата, че ви има.   bouquet
И последно към теб martin4o : Живота е твърде кратък, за да минава в злоба и заяждане. До колкото разбрах и ти се бориш за дете, е за тази цел мисля, че трябва да бъдеш щастлива и спокойна, а не да лъха злоба от теб. Ако някоя тема не ти харесва, просто не я чети и не пиши в нея.

# 28
  • Мнения: 102
виждам,че си впрегнала групата за бързо реагиране.жалко че изтриха поста ми,беше изпълнен с полезни съвети Joy Joyда ви успокоя само,че това ,което пиша не е от злоба,искрено се забавлявам.благодаря ви и за подкрепата ви,но вече съм спечелила тази битка,пожелавам същото и на вас.по отношение на "Искам бебе",съм достатъчно запозната,за да знам кой ръководи нещата,и кой помага на момичетата.и на последно място,не мога да разбера,как може да подкрепяте една такава псевдо клиника и в частност главната "зарибителка"?
и Маргаритке или Мариетке или там каквато си,нямаше нужда да активираш фенките си.направи забавлението ми още по голямо.ако все пак решиш да се възползваш от кооординатите,на знаеш кого............можеш да ми пишеш Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 1 169
За твое нещастие Марги дори не знае още, какво се случва тук, така че колкото и да се търкаляш по- интересна няма да станеш!!! Остани си със завистта и пошлостта и както те е посъветвала сама тя по- рано- Ако можеш, опитай се да бъдеш щастлива!

Марги, сигурна съм, че нещо така нищожно не би могло да те разклати. Желая ти успех в борбата миличка  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт