Първата репродуктивна клиника в Русе отвори врати

  • 12 410
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 622
Момичета, вярвам, че информацията за нов педиатричен кабинет ще ви е от полза:

http://invitrorusse.com/bg/news/show/23

# 61
  • Мнения: 55
ивито84, незнам защо толкова крайно се изразяваш.Има хора на които този лекар,а и други които се оплюват,са помогнали и то доста.За това,особенно в такива случаи винаги се търси второ мнение.По този начин можеш да невредиш на някои момичета които са  при него,довволни са,а прочитат нещо такова и се стряскат и започват да с тревожат!Едно е да кажеш че не си доволна от някои лекар и не би отишла повече при него,друго е да коментираш компетентноста му и да казваш че е некадърник,Дали според теб не е помогнал на никой?
 Аз откакто чета по форумите,срещам какви ли не коментари,кой доволен от даден лекар ,кой не,но чак такива рядко се срещат!!! Вместо да помогнеш на някого,ще го объркаш!

# 62
  • Мнения: 1 622
Скъпи момичета,

Центърът за асистирана репродукция и Медицински център „Репродуктивно здраве Д-р Щерев” Русе ООД сключиха договор за съвместна дейност вчера, 27.10.2014 г . От този момент нататък в лечебното заведение всички двойки с репродуктивни проблеми с българско гражданство могат да получат следните услуги, произтичащи от сключения с Центъра по асистирана репродукция договор:
1. Диагностициране и лечение на причините за инфертилитета
2. При наличие на необходимите индикации – подготвяне и изпращане на документацията за кандидатстване в Центъра по асистирана репродукция за финансиране на ин витро процедура с обществени средства
3. Изготвяне на документи за смяна на лечебното заведение, в което да се извърши ин витро процедурата – преди и след получаване на Заповедта от Центъра по асистирана репродукция
4. Извършване на всички изследвания, предхождащи ин витро процедурата, изискуеми от Наредба 28 за дейности по асистирана репродукция и заплащащи се от пациентите.
5. Извършване на ин витро процедура, финансирана до 5000 лв от Центъра по асистирана репродукция и включваща:
* Ехографски прегледи – до 6 бр.
* Хормонални изследвания – до 10 бр.
* Фоликулна пункция под ехографски контрол
* Класическо IVF или ICSI оплождане
* Ембриотрансфер
* Криоконсервация на предимплантационни ембриони
* Стимулационни лекарства

Успех на всички!!!  Peace

# 63
  • Русе
  • Мнения: 621
Поредната клиника в града, пълна с некадърници! Наистина не ми се пишат фермани с обяснения. Не си губете времето, а се насочете извън Русе. Само ще ви вземат парите, ще ви накарат да направите един куп платени изследвания без дори да е имало нужда.

# 64
  • Мнения: 1 622
Особено стойностно ми се струва мнението на потребители, пишещи предимно в подфорумите за красота, отчетните бременни и отглеждане на бебетата, в темата за репродуктивна клиника.  Peace Още повече когато хвърлят една "партенка" за некадърници и куп платени изследвания, щото не им се пишат фермани...

# 65
  • Русе
  • Мнения: 621
Виждам, че си всестранно развита личност. Освен, че се явяваш адвокат на клиниката, си и изкусен детектив. Постарала си се да ми ровиш в коментарите, но си си направила прибързани заключения. Това, че имам интереси в козметиката и се опитвам да поддържам добър външен вид и имам дете не ме прави некомпетентна. Не знаеш образованието ми, нито професионалната ми ориентация. Това, че не пиша в интересни за теб теми не ме прави безхаберница.
И още сто лигави коментара да напишеш за клиниката все тая - очаква я същата съдба като Ескулап!
Естествено, че са некадърници! Взеха ми 200 лв за изследвания, които щяха да бъдат готови след 3 дни, а всъщност получих с клизма след 8. В последствие се оказа, че всъщност не са имали отношение към моя проблем, а просто са си гушнали процента. Казаха ми - имала си пари - дала си. Убеждаваха мъжа ми да си пусне спермограма след 24 въздържание, а не от 3-5 както е прието. Освен това го овещаваха как е ок да си я източи у нас и да им я занесе под якето при -20 градуса студ навън.
Мога да ти дам още много примери, които обаче не касаят мен и нямам намерение да разпространявам историите на други хора.
Така, че айде моля те да не говорим за професионална компетенция! Той и Дуваджиев в 3-та е много добър, ама за тия дето нямат проблеми!

Общи условия

Активация на акаунт