ВТОРИ КЛАС! - 5

  • 27 075
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
И аз в новата тема! Simple Smile
Дано да имам повече време да ви чета!
Чиби, и при нас е така- правят план по точки и също имат час по развитие на речта.
Хексалина, би ли споделила какви коледни сладки ще правиш? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 211
Ето ме и мен.

bi_bi, и при нас е така. Направих им диск със снимки от всички тържества, които сме имали, никой не го поискал Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 911
Не е редно да ги коментира пред всички. Нашата госпожа говори общо и след това всеки остава ако иска да разбере подробности за поведение, развитие на детето си.

Няма как да не се чувства засегната от коментарите на госпожата, защото те показват отношение. Не е здравословно да ги преживява дълбоко, но всеки е различен - едни могат да игнорират, а други - не.

# 18
  • Мнения: 284
А кое състезание е в събота? Аз я записах за коледното, ама да не го изтървем...
Болна съм и дните ми се сливат  Sick

# 19
  • София
  • Мнения: 482
Есме, в събота е Иван Салабашев, Коледното е другата събота  Hug

# 20
  • Мнения: 4 116
Докога е срока за записване за КМС?

# 21
  • Мнения: 284
Много ти благодаря! Вече си представях как изпускаме състезанието и какво хокане ме чака след това, не защото й е кеф да ходи по състезания, а защото й е кеф да ме дебне за всяка грешка и да нарежда, нарежда... Много съм го закъсала, явно имам бъдещ адвокат вкъщи  #2gunfire

# 22
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  Бети   bouquet

  Днес см командировка и ги оствих с баща си да се оправят. Баща му от оптимист се превърна в отчаян песимист. Едвам успяха да обядват.  Laughing

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 542
Аз пък да подудна за друго , което съм против в обучението, че още съм яхнала метлата.  Mr. Green
 По четене трябвало да четат по 10 пъти урока , за да разказват текста с думи от него. Моето пък не си спомням повече от два пъти да е прочело нещо и го уча да разказва със собствени думи.Лятото всеки ден я карах да ми преразкаже прочетеното с 5 реда. Класната ни в гимназията през соца ни възпитаваше да си развиваме мисленето, а пък сега  връщат децата в епохата на "читанките".

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Моето пък не си спомням повече от два пъти да е прочело нещо и го уча да разказва със собствени думи.
Абсолютно  Hug. Госпожата не е създавала проблеми  Laughing.

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
Привет дами  Grinning , ние имахме тежък месец с болести и двата се завъртяха та до миналата седмица.

Честито на всички празнуващи   bouquet

И моя иска да ходи на Коледното ама нито знае кога нито къде и забравя да пита госпожата, може ли някой да ме светне кога и къде  Praynig

Теди в една тема за Коледни подаръци тези дни някой беше дал много хубави фокуси, ще я потърся и ще ти пусна  Peace

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Да се запиша и аз в новата темичка.
Ние борим зачервено гърло и кашлица и тези дни набора няма да е на училище.
Това не пречи да го тормозя да се упражнява. Mr. Green
Много е грозно това, което пишат някои от вас за коментарите на учителките.
При нас на РС не се говори конкретно за децата, а се обсъждат предимно организационни въпроси. Който иска информация за детето си има консултации с класната всеки последен вторник на месеца от 18,30 ч.

# 28
  • София
  • Мнения: 15 220
Докога е срока за записване за КМС?

Мисля, че е до 07.12.  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 3 484
опитахте се да се скриете от мен, но ви намерих
Който иска информация за детето си има консултации с класната всеки последен вторник на месеца от 18,30 ч.
Само веднъж месечно ли? При нас консултации има всяка седмица. Една с родителите и една с децата.

Общи условия

Активация на акаунт