Наближава...Дядо Коледа подаръци стяга (2)

  • 22 542
  • 346
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Аз вече поръчах първия коледен подаръъък   Sunglasses

Иначе съм хвърлила око на  едно колие, но е много скъпо и май ще взема това.

Май тази Коледа от по-рано ще преглеждам ваучърите, че да мина по-тънко, понеже имам много подаръци за взимане Laughing.

А иначе случайно някой да знае от къде мога да намеря комплект за фокуси?  newsm78 Не е задължително да е с ваучер.

# 16
  • Мнения: 17 987

А иначе случайно някой да знае от къде мога да намеря комплект за фокуси?  newsm78 Не е задължително да е с ваучер.

В Джъмбо имаше  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
По въпроса за бабите и подаръците - ами от както са се родили аз избирам какво да е от тяхно име, купувам го и после ми се възстановяват паричките Simple Smile.
Е, питам горе-долу до каква сума - ето сега например децата си пожелаха по 4-5 подаръка и аз според сумите казах на бабите - от теб ще е това, от теб онова - хем децата щастливи, хем аз доволна от качеството на подаръците, а и бабите защото не се занимават.

# 18
  • София
  • Мнения: 476
За дъщеря ми, която е на 5г. почти, ще купим две килимчета - едно с принцеси и игра на дама, другото - град с улици за коли (много обича да играе с баща си). Харесала е и комплект "Операция" от Хиполенд. За него има ли отзиви?

И на мойта щерка много й харесва килимчето с  улици и си го е пожелала, явно на момичетата им омръзва само с кукли да играят. Интересен ми изглежда комплекта за Операция, също ми харесва и Зъболекаря на Play Doh.

аз накупих всичко за децата на коледа, а и после сина ми е рожденник, та крия един куп кутии; понеже взех повечко неща да има ако някой роднина попита, ама нъц- никой не пита и накрая все буклуци купуват, вие как се справяте с тоя проблем? на мъжа ми му е неудобно да каже на майка си и тя такива китайски буклуци купува, че само се чудя къде да ги давам, включително и дрехи; яд ме е че хем са на едната пенсия, хем не искат ние да им избираме нещата...
Абсолютно съм съгласна с теб - и при нас много много не ни питат. И нямам нищо против всичко друго, но определено не ми харесва, когато се дават пари на детето, защото за нея това не е подарък. И при положение, че може да се вземе една плюшка от 5 лв., но която е желана не виждам смисъл. Ако някой е решил да помогне с парички супер, но не може това да е основният подарък за едно малко дете. Не знам вие какво мислите newsm78
Важното е да е здраве, пък играчки дал господ  Laughing
И аз съм съгласна, че децата предпочитат изненада-играчка, но моето е на 5г. и вече и на паричките доста се радва. Blush

# 19
  • Мнения: 354
За подаръците и роднините,ами честно казано и мен като ме питат какво да купуват ми е малко неудобно да си казвам Embarassed Само на моите родители казвам какво искам,съответно те ми дават парите и когато купувам подарък от нас купувам и от тях.Но и друго има,че в повечето случаи наистина не знам какво искам.Тя в една такава възраст,че на мен самата ми е трудно да и избирам играчки,с които наистина да се заиграва по продължително.Догодина вече поне сама ще си казва какво иска Wink
А за парите и аз като besty не мисля че са удачен вариант за подарък на дете.Лично за мен едно дете повече ще се зарадва на играчка от 5лв отколкото на 50лв примерно.

  bouquet за темичката.Ще следя и тук,че все още не съм купувала никакви подаръци.Ще изчакам почти до последно,защото иначе много се изкушавам така като съм купила нещо и е скрито  Whistling

# 20
  • Разград
  • Мнения: 377
Аз, от както е родена дъщеричката ни, купувам от името на всички и те ми дават паричките. Те знаят, че ние няма да изберем нещо некачествено и безполезно и са ми дали картбланш. За тази Коледа, ние взехме рибката в аквариума Fin Fin, която ще е от Дядо Коледа в детската градина. Девер ми и взеха кукла Ариел, така желана. Дотук подаръците са поръчкови. От моята майка страхотни дрешки - комплект от туника и клинче, малката обича да получава дрешки, защото е малка коконка отсега. От свекъра и свекървата ще получи Аква Дудъл и Магическа дъска за рисуване - от Хиполенд. Това за мен беше много сполучлив подарък, защото цената е толкова, колкото струва само Аква Дудълът. Само не знам, ние какво да сложим под нашата елха, но ще Ви следя и ще умувам. Тя иска от новите кукли, които са като Червената Шапчица и Пепеляшка, които са доста големички и по 60 лева, а в сегашната брошура на Хиполенд са под 50 лева. И ако реша, това ще е за под нашата елха. Другите дребни неща като книжки и лакомства не ги броя, защото тя на всеки празник получава и книжки, семейна традиция.  Simple Smile
А, от приятели има взета азбука, джинси и някаква малка кукла, но това са подаръци, които ще пристигнат от други населени места и нямам на идея какви са точно!  Heart Eyes

# 21
  • софия
  • Мнения: 25 465
.....
Ние ще ходим до един магазин за карнавални костюми за рокля на Пепеляшка, та и там може да има нещо.  Thinking
Tonka, стигна ни "проклятието" на принцеските костюми (и на двете, имам спомен, ни звучаха тъпо). Моята иска на Снежанка, нищо, че е със сини очи и тъмно руса. Къде ще ходите? Аз гледах в брошурата на Хипо, но 50 лв. за костюм няма да дам Naughty

# 22
  • Мнения: 354
Момичета в предната тема някоя мама беше споменала,че детето и на 2г си е играло с кухня можете ли да ме ориентирате към някой модел?И да ми препоръчате някоя хубава книга или енциклопедия за момченце на 7г.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 006
Момичета в предната тема някоя мама беше споменала,че детето и на 2г си е играло с кухня можете ли да ме ориентирате към някой модел?И да ми препоръчате някоя хубава книга или енциклопедия за момченце на 7г.
Мойто от миналата Коледа досега си играе с кухня подобна на тази:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6394
Малко по различни цветове, на същата марка и струваше около 30 лв в Хиполенд.
Аз купих пиратския кораб на Томи и го скрих на сигурно място  Mr. Green Големите подаръци за всички са осигурени, остават само дреболии и опаковки.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
големият кораб ли? къде го намери?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 006
големият кораб ли? къде го намери?
Ами бая голям е. Този, който ти беше дала като линк. От Марсел го взех за 65 лв. Аз го купих от магазина на Дондуков, но преди няколко дни имаше и в този до Съдебната палата.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 658
Веднага казвам два магазина за карнавални костюми. Единия е срещу парка Заимов, а другия е на Раковска, малко по-нагоре от Операта.  Peace И в двата има хубави неща.  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 44 120
iveto_11  - да за него питах, понеже имат и един малък бебешки Simple Smile cutesmallcat в старата тема имаше проблеми с намирането му за това питах, ако чете да се ориентира евентуално.

# 28
  • Мнения: 0
Мерси, raja_nikol . Явно ще се ходи до Джъмбо  Laughing

# 29
  • Мнения: 354
Иве благодаря ти   bouquet май ти беше споменала в предната темичка за кухнята,че детенцето ти много си играело с нея.Същата която си дала на линк я гледах в каталога на Карфура за 21.90лв.Като размери как е,вратичката на фурната отваря ли се  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт