Предучилищна - набор 2005 - 3

  • 42 254
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • софия
  • Мнения: 757
Някой по- напред беше писал, че ще се среща с директорката да поразпита някои неща. Чудя се това практика на всички родители ли е и най- вече- дали директорите се съгласяват,т.е. ако за едно училище са подадени 300-400 молби...

# 76
  • София
  • Мнения: 6 149
Много от училищата обявяват Ден на отворените врати и тогава може да се разгледа и да се зададат въпроси. Отделно всеки директор има приемен ден и тогава няма как да те върне. Не всички родители ходят да разговарят лично. Аз не съм го правила при записването на сина си, няма да го правя и сега.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 067
Честита Нова 2012 Година!
Желая здраве и щастие, много усмивки,
и незабравими моменти с близките ви хора!
Пожелавам всички първокласници да бъдат приети в желаните училища!

Аз още не съм подава никъде документи за кандидатстване от Калоян, но смятам тези дни да прозвъня 18, 32 и 134 да разбера какъв е срока. 

# 78
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 954
Честита нова година, момичета! Надявам се всичките дечица да бъдат записани там, където искате.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 911
Аз сутринта се обадих в 3 от у - щата, в които ще подавам документи и в 3 - те ми казаха, че от февруари започват да приемат заявления.
Аз само в едно се обадих и ми казаха да следя сайта им. Обаче после жената не беше особено любезна, когато я попитах дали няма да качат новинат предната вечер, тогава ми се обясни, че времето не било критерии Confused

Да, и на мен ми казаха, че времето, когато е подадено заявлението няма да е определящо при кандидатстването. Заявленията ще се разглеждат само по критериите на у - щата.

iniici, в едно от у - щата директорката сама ми предложи да отида на предварителна среща в края на този месец и аз мисля да се възползвам от предложението Laughing.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Пуснахме заявление в 17то - с френски..
... но проучвам и училищата в Люлин - някой има ли повече инфо?

# 81
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето още малко инфо за подаването на документите и в у-щата, които следим ние.

В 31-во СУЧЕМ още е рано. След понеделник ще имат педагогически съвет за да решат дати, критерии и т.н Очакват подаването да започне началото на февруари.
Всичко ще бъде своевременно качено на сайта им.

В 119-то - кв. Изток, след понеделник при госпожа Йорданова.
В понеделник работи от 7.30 до обяд. През другите дни не попитах.
Носете копие от акт за раждане на детенцето. На място заявление.

В 69-то Дружба 1, от понеделник 8.30- 16.30 в канцеларията на училището.

В 125-то в Младост 1, никой не ми вдигна и инфо няма. newsm78

Потвърдиха ми обаче, че там където обявят критерии за прием, събраните точки ще бъдат водещи, а входящия номер ще има значение при равен брой точки или в случай, че останат незапълнени места от децата отговрарящи на критериите.

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 14:56 от Муци

# 82
  • София
  • Мнения: 3 911
Пуснахме заявление в 17то - с френски..
... но проучвам и училищата в Люлин - някой има ли повече инфо?

В 137 - мо, 56 - то и 33 - то от февруари започват с приемането на заявленията. Има още 2 у - ща, в които мисля да подам заявления, но те са ми като краен вариант и там все още не съм проверявала от кога започва приемането.

# 83
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
А някой с инфо за 135?

# 84
  • софия
  • Мнения: 757
За кв. Люлин- 33 и 56 ли смятате, че са добри?

# 85
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ето още малко инфо за подаването на документите и в у-щата, които следим ние.
...
В 125-то в Младост 1, никой не ми вдигна и инфо няма. newsm78


Аз ще ходя другата седмица до 125-то да се видя с директорката и ще пиша за сроковете, критериите и т.н.

# 86
  • София
  • Мнения: 3 688
слънчоглед, би ли споделила в кое училище вече приемат?

51 СОУ

# 87
  • София
  • Мнения: 6 207
Марти мерси за споделеното, тъкмо мислех да се разхождам Hug
А някакви информация за поемащите учители в 56 и 33-то имаш ли?

# 88
  • София
  • Мнения: 3 911
M_I_A, нямам идея, които учители ще поемат първокласниците Thinking. Както писах по - нагоре в 56 - то ще ходя в края на месеца и ще питам.
Това, което вчера следобед съвсем случайно разбрах от служителка на у - щето е, че в 137 - мо има вече 20 - ина подадени заявления Shocked. Родители подавали заявления още през октомври.
И сега мисля да отида до там, за да видя дали ще ми позволят и на мен да подам или ще трябва да чакам официалния старт на кампанията Rolling Eyes.

За кв. Люлин- 33 и 56 ли смятате, че са добри?

iniici, информацията, която имам за тези у - ща е от 2 - 3 майки, на които децата вече учат там и те са доволни. Аз съм чувала добри отзиви за още 2 у - ща в Люлин, но те на нас са ни доста далече. Ако имаш някаква информация за 33 - то и 56 - то, ще се радвам да я споделиш Hug.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 911
Не успях да подам заявление в 137 - мо, защото зам. директорката (тя отговаря за приема) е в отпуска, до понеделник. Живот и здраве в понеделник ще ходя пак.

Общи условия

Активация на акаунт