Октомврийчетата сладки,чакат коледните изненадки!

  • 26 660
  • 708
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 181
Петкова,Али се радва много на активната гимнастика.Стига да не е кисела,както е плез последните няколко дни.Иначе си стои там сама,занимава се,заглежда се,опитва се да хваща играчките...И въобще-много ми е спокойно,когато я оставя там и знам,че имам поне половин-един час на спокойствие преди да е започнала да мърка.
И нашата гимнастика е на Tiny love

# 76
  • Мнения: 3 642
Момичета, минавам набързо да ви споделя много изгодна оферта за активна гимнастика. 50% намаление не е за пренебрегване.. да не говорим, че и без намалението принципно е по-евтина отколкото в България.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002ONUZMY/ref=ox_sc_act_titl … ;m=A3P5ROKL5A1OLE
Мамите, които вече са се сдобили с гимнастика, може ли да споделите дали бебоците и се радват? Занимава ли ги ? Аз хем си мисля, че офертата не е за изпускане, хем като знам, че дори шезлонга не го трогва особено и я изкара в него 5-10минути, я не, и се чудя....  newsm78
тук се включвам с допълнение
http://www.amazon.co.uk/Bright-Starts-Pretty-Pink-Play/dp/B000TF … 17744&sr=1-12
тази също е на много добра цена  Peace

# 77
  • Мнения: 758
Здравейте! Да почрпя за имения ден на моята принцеса Николета!


Честито и на другите именици!
Снощи моята принцеса също ме остави да спя и се надявам довечера да се държи прилично пред гостите Simple Smile

Много ме приетснихте с евентуалните причини за странното ако. Да се нядавам, че ще е нещо инцидентно.
Иначе да се похваля, че от два дена сме само на кърма и се надявам да й отшумят коликите по-бързо.
Хубав ден на всички!

# 78
  • Мнения: 0
Честит празник на Николета и всички, които празнуват днес  bouquet

ММ днес също има празник - нали си е рибар smile3548 и тъкмо отидоха да си извадят мрежите от морето.Дано да има да си хапнем прясна рибка eat Ако не ще си извадим от фризера паламудче Laughing

# 79
  • Мнения: 19
Честит празник на всички който празнуват днес да сте живи и здрави и многоооооо щастливи
Снощи Дари много плака не беше от колики защото не се свиваше и не показваше признаци за такива но пък за сметка на това спа цяла нощ и в момента продължава  Laughing Днес ще ходя на лекар а утре бебка е на ваксина  Laughing
Да се включа и аз за гимнастиките Дари много е заглежда и мисля че и е приятно да си лежи на нея на нас ни подариха ето тази http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=7177&cat=78 иначе бих си поръчала веднага този розовата от анибани страшно много ми хареса  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 270
Честит празник на всички именници  Gift
И аз изпитвам лека ревност спрямо мъжа ми-особено като вземе да я лигави с "Ооой на тати сладураната" и тя направо се разтапя и след няколко минути се унесе и заспи.
Мела,баткото ни така ревеше без причина по цял ден,само разходките в количката ме спасяваха.Спря да реве Веднага щом го записах на ясла/за съжаление много късно се усетих -чак на 2 години и половина.Направо те успокоих Mr. Green

Мадмоазел,честита ви принцеса Виктория!!!

Пепи,пиши как сте с Ивко.Яде ли АМ?

Наденцето,добър улов на мъжа ти и дано си хапнете прясна рибка.
В тази връзка да ви питам вие как ще приготвяте рибата?Иска ми се нещо по-различно да е ,а и пълнен шаран не обичаме в нашето семейство

Спомням си,че преди време обсъждахте тези топки за пране http://grabo.bg/topka-za-prane-magic-ball-za-790lv-0r4btq/ec:e22 … 56760596/?dc=3476
Доволни ли сте?

# 81
  • Мнения: 873
Добро утро и честит празник!
Специални гушки за всички малки Никинца от нашата темичка Hug Heart Eyes

Аз бих искала да номинирам себе си за най-кекавата мама:откакто Лили е на ДГ, боледувам всяка седмица по за 3 дни и изкарах следните вируси-първо беше нещо странно с адски болки по цялото тяло; второ-хрема; трето-прилошаване със световъртеж и четвърто, от снощи съм с хрема и кашлица. карам ги леко и ми минава бързо,ама постоянно треперя бебето да не се разболее Praynig
как може такова нещо, от какво ми е отпаднал имунитетът, дали съм изтощена от бременността или е от хормоните? newsm78 разминавам се с хомеопатия и спрейче за нос,ама пустото безпокойство за Юлия как да го излекувам ooooh! добре,че поне Лили е добре-на нея и минава по-бързо от на мен Praynig

А сега, всички ръцете горе newsm18 и да влезе Коледното настроение! Вчера със сестра ми направихме дълга разходка, съчетана с пролетен обяд в едно малко клубче, а като тръгнахме да се прибираме, видяхме,че централната улица е украсена, коледния базар вече работи, а на сцената се подготвя тържество, на което ще се светнат коледните лампи по улиците и на голямата украсена елха. бързо тръгнахме да взимаме лили от ДГ, а срещу нас по целия път вървяха дечица от детските градини и всички бяха накичени с коледни шапки, гирлянди и много се вълнуваха. взехме Лили, върнахме се на тържеството, което беше открито от новоизбраният президент и новоизбраният кмет. след това запалиха коледните светлини,елхата светна и започна шоуто,от което децата много се забавляваха.купихме си бонбони, захарни петлета и беше много весело.Юлия спа по време на цялата дандания Grinning добре че времето беше топло, иначе накрая на тържеството от сцената полетя изкуствен сняг Party

Днес сестра ми си замина,а а з си мисля,че от всичкия народ,който се изреди да ни види и да ми помага през последния месец,тя е човекът,на който имам най-голямо доверие и който се справя най-добре както с домакинството,така и с бебето Heart Eyes много си я обичам Heart Eyes

сега мисля да обавя карантина и да не приемам повече никакви гости. с Юлката ще си останем вкъщи и ще поработим над кърменето,понеже от многото напрежение покрай гостите все по-честичко посягаме към добавката.не сме се отбили,но тя започна да недоволства на гърдата и с уговорки засуква. мисля пак да започна да кърмя на 2 часа и така Peace

иначе си имам едно усмихнато и сравнително спокойно бебе и се моля така да си остане Praynig

пожелавам всички бебоци да се кротнат,понеже джудженцата на Дядо Коледа вече щъкат из градовете и който не слуша,няма да получи подарък Wink

# 82
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета!
Минавам да почерпя и аз за нашия именник!


Честит имен ден и на  другите именници днес! Да са ни живи и здрави децата, да носят името си което сме избрали с радост и гордост!

Ние днес ще си спретнем една скромна вечеря със скумриика, че тя ни е любимата(а и ми се получава доста добре Laughing)

За активната гимнастика- наща е доста по обикновенна от тези които сте побликували но ни върши добра работа аз слагам и допълнителни играчки и Ники и се радва много( е когато е в настроение разбирасе)

Пожелавам на всички болни бързо да оздравяват!

Да ви се похваля дойдоха ми нещата които бях поръчала от George и съм  възхитена от качеството цветовете и изобщо от всичко. Аз взех 2 комплектчета за моя приятелка която всеки момент ще има момиче и едно за Ники. За него бях поръчала две ама съм объркала кода и дойде само едно.

Весел празник на всички и един прекрасен и усмихнат ден!

# 83
  • Мнения: 61
Здравейте, момоичета!

Тази нощ Кали спинка мног одобре, снощи я изкъпахме, нахраних я и около 21.30 заспа, събуди се тази сутрин около 9 часа, преобух я, изяде 150 мл. и сега пак спи. Сега на обед сме на консултация и ваксина, после ще ви пиша колко сме пораснали.

Да са живи и здрави всички именници днес! Да си носят името с радост и гордост!!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Деси- мого весело е било в Търново! Така ми се идва, аз съм от Търново, ама сега през зимата с Кали не ни се пътува.

Това е за сега от мен. По-късно през деня пак ще се включа.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

Пепи,пиши как сте с Ивко.Яде ли АМ?

Не, но вчера заспа в 9 и се буди към 3 и в 5:20 да хапва. Сука от гърдите. После хапна малко към 7:15, а след това 9:15 - пак сука от гърда. Сега спи- надявам се като се събуди пак да суче. От вчера давам Колийф преди хранене- дано от тях има подобрение и дано не се запече. Явно милото ми изпитва някакъв стомашен дискомфорт и за това не иска да се храни. Това естествено са догадки, и то защото знам че всички изследвания и ехографи са му чудесни. От известно време му давам и пробиотик, който май взе да действа- днес му беше 10-ти ден прием. А пише, че за да има ефект трябва да минат поне 7-10 дни. Не смея да се хваля- само се надявам всичко да се нареди.


А сега да честитя на всички малки и големи именници  Hug Носете името си с много здраве.

# 85
  • Мнения: 500
Честит празник на всички именици, моряци и банкери!

Пепи, дано Ивчо да си хапва, че това направо е ужасно....постоянно сте в някаква борба и схема.

За активната гимнастика и ние си я ползваме, обича я, е понякога й се изнервя, но и нашата е подарък. Тези от амазон са на страхотни цени в сравнение с тук.

Тони, да се отчетете след консултацията, макар че Калина винаги е първенец в наддаването и няма проблеми Grinning

Аз също се присъединявам към групата на болните майки, дано само не заразя малката. Иначе тя засега е добре, другата седмица сме на консултация да видим как сме Grinning

Все още не сме украсили за Коледа, малко по малко започваме с подаръците и така. За нея се чудим за една люлка, но ще видим какво ще решим накрая. Утре може би ще отидем до Икеа да вземем украса.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325


Пепи, дано Ивчо да си хапва, че това направо е ужасно....постоянно сте в някаква борба и схема.


Дано, че от 40-тия му ден се борим постоянно. Може да има Лактозна непоносимост, и с помощта на Колиеф да си набавя нужната Лактаза за разграждането на Лактозата.

# 87
  • Мнения: 775
Честито на празнуващите днес, живи и здрави!   bouquet

Аз съм почнала също да се разболявам, много неприятно,дано е за кратко.

Дано Ивчо се оправи бързичко и всички болни да оздравяват.

Диваненцето се смуче юмруците ожесточено и все мрънка да го нося  #Crazy

# 88
  • Мнения: 1 262
Честито на всички именници! Да са живи, здрави, да имат много късмет и успех в живота!

Лили, хареса ми твоя съвет и сега започнах и аз да слагам моя бебок ту от едната страна на кревата, ту от другата. Наистина следи светлината понеже главата му е все обърната натам, накъдето е светло.

Деси, аз също като теб съм много кекава - постоянно съм болна. Отдавам това обаче на анемията. Майка ми също има анемия и тя по същия начин - цяла зима е болна. Всеки път, когато излезем навън с малкия, аз се връщам с хрема и болки в гърлото. Слава Богу, той е добре поне засега и не се разболява при извеждане, нито се заразява от мен. Иначе и аз поне на 3-4 пъти вече преболедувах настинка.

От Милумила сина ми започна да има много силни колики. Консистенцията на млякото е такава, че става не просто на мехурчета, а на пяна. Пак се върнах на Хумана, че самото мляко е по-гъсто и стават по-малко мехурчета заради което и по-трудно се оригва бебето. Ще пробвам варианта Хумана + пробиотици - дано се окаже печелившата комбинация, че вече не знам. Имам много познати, които дават от евтините млека на бебетата си -  Нан и Фризолак и не са имали като моите проблеми. Започвам все повече да си мисля, че всички млека са еднакви, само дето скъпите са повече рекламирани от педиатрите и родителите си мислят, че като са скъпи, са по-хубави.  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 775
Големият ми син се отгледа с Фризолак без проблеми, но човечетата са си различни, няма как да знаеш кое помага, ако не пробваш.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт