Опасни ли са кифлите-джибарки?

  • 9 540
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 485

Била съм и руса, нямам силикон, но когато има полицай спазвам основен принцип - ако съм първа, чакам да ми свирнат отзад. Ако не - карам след другите.


!!!!!!!!!!

# 76
  • Мнения: 5 647
Caipirinha, не всеки от 1-ви, 2-ри, 3-ти път може да изкачи толкова стръмен и тесен път.
Ама тя Трещи е дала пример как се подхожда в такива моменти. Защото следващия път въпросното момиче ще е 100 пъти по-уплашено на същото място да не наруши ритъма на такива нерваци като теб.
И книжката въобще не зависи от изкачването на баир. Едно време такова нещо се учеше на полигон - такъв няма от доста години.

Няма да изпадам в спорове с теб, още повече да коментираме кой е нервак, но как мислиш, че това девойче ще се научи да изкарва колата си по баирите, молейки някой друг да го направи вместо нея?

# 77
  • Мнения: 599
Няма да изпадам в спорове с теб, още повече да коментираме кой е нервак, но как мислиш, че това девойче ще се научи да изкарва колата си по баирите, молейки някой друг да го направи вместо нея?

Може да й е било за първи път. Как си вадиш изводите, когато не познаваш хората?
И аз виках в началото да ми паркират колата успоредно, щото не можех. Само след месец вече бях усвоила доста тънкости в шофирането, ама представям си какви коментари биха излизали от устата ти в началото, когато притичвах да извикам един комшия по работа да ми паркира колата. На един баир също я бях изгасила и със зор излязох. Е, не беше в МОЛ-а, ама пак направих опашка. Ела сега да видиш дали ще си изгася колата някъде.

# 78
  • Мнения: 371
Опасни са, ама не тия с джиповете, а 90 % от жените. Изключително лошо шофиране, както на 19-ките , така и на по-възрастни жени.
Пресен пример от вчера - жена удря мъжа ми връщайки назад без да погледне (чакат да се включат в движение от пряка). Защо го прави ??? Защото автобуса и присветнал с фаровете си. ooooh! ooooh!

# 79
  • Мнения: 5 647
ама представям си какви коментари биха излизали от устата ти в началото, когато притичвах да извикам един комшия по работа да ми паркира колата.

Не можеш да си представиш.  Mr. Green Ама явно ти видя себе си в лицето на тази девойка, та за това толкоз се впрегна, че и обиждаш дори.  Mr. Green

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Да де, няма лошо да и е за първи път. Ама това не я прави безопасна, което е важно за темата. Я си представете, че в неспособността си да потегли на баир, беше подбрала колите зад нея.

И какво означава за първи път. Докато е карала курса да не би да е карала само по равно? Колкото и през пръсти да се раздават книжките в последните години, никой не е в състояние да ме убеди, че поне един път за 1 или 2 месеца (не знам колко точно трае един курс сега), не и се е налагало да потегли по баир.

# 81
  • Мнения: 614
2 от 3-те инцидента, които съм имала са причинени от мъже.
Dusty_wind така ме удари един пич - не бил погледнал, давайки назад Laughing Е, малко изкриви веждата на калника и ме стресна, ама слава богу с това се разминах.
Другият пък, не ме бил видял, че съм му отдясно и завивам надясно и ми отнесе фара...
А най-сериозният, като поражения по колата - един гоУф изгасна на 50 м пред мен на България, и лекоооооооо го смачках Crazy въпреки спирачките - писаха актове и на двете; на мен за несъобразена скорост (въпреки, че си карах с 60 в най-дясна лента Blush); а на нея за неизправната кола  ooooh!

# 82
  • Мнения: 599
ама представям си какви коментари биха излизали от устата ти в началото, когато притичвах да извикам един комшия по работа да ми паркира колата.

Не можеш да си представиш.  Mr. Green Ама явно ти видя себе си в лицето на тази девойка, та за това толкоз се впрегна, че и обиждаш дори.  Mr. Green

Айде, ако обичаш да ми цитираш обидата, защото аз такава никъде не виждам.

Да де, няма лошо да и е за първи път. Ама това не я прави безопасна, което е важно за темата. Я си представете, че в неспособността си да потегли на баир, беше подбрала колите зад нея.

И какво означава за първи път. Докато е карала курса да не би да е карала само по равно? Колкото и през пръсти да се раздават книжките в последните години, никой не е в състояние да ме убеди, че поне един път за 1 или 2 месеца (не знам колко точно трае един курс сега), не и се е налагало да потегли по баир.

Ох, забравих, че има такива като вас, дето се раждат научени и е НЕВЪЗМОЖНО да сгрешат, и са винаги перфектни  doh

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 423
sunny day, не ти е ден, мисля. Не скачай като невъзпитана кифла-джибарка.
Недей да си измисляш сюжети, съвсем ясно съм казала, каквото имах да кажа.

# 84
  • Мнения: 12 687
Ох, забравих, че има такива като вас, дето се раждат научени и е НЕВЪЗМОЖНО да сгрешат, и са винаги перфектни  doh

 Peace
Не забравяй.

# 85
  • Мнения: 75
Еййй, бая комплекси се избиват тука. То не бяха подаръци от някакви чичковци, пикли, силикони, тъпачки. Очевидно напастта на пътя е фино готино гадже с много душмани!!!

# 86
  • Мнения: X
Гледах я, гледах я тази тема, докато накрая я отворих и разбрах, че съм кифла-джибарка.  Joy Joy
Няма страшно, не сме опасни, всички се пазят от нас.  Mr. Green

# 87
# 88
  • Мнения: 7 837

Много ми прекъсва видеото, но в началото дават някакъв с камион на Нисан. Само не ми казвайте, че и това се има за елитна кола  Laughing

# 89
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Особено зъбатото детенце-с дрешки тип хиено-тигър,което е решило,че ако някои няма пари няма да има смелост да я заговори  Sick Е те това е бъдеща....кифла,джип едва ли някои ще и купи за да я направи Жибарка Grinning защото джибарка в сравнение с това.... може и да е някоя  свестна женица

Общи условия

Активация на акаунт