Опасни ли са кифлите-джибарки?

  • 9 532
  • 131
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 75
Божкееее, по коя телевизия са го показвали това? Тези мъже какви са? Видеото показва ли изобщо нещо реално или е само провокация? Край! Разбих си илюзиите.

# 91
  • out of space
  • Мнения: 8 574

Има, аз държа на мнението ти.
За пичовете, джибарките, случайно попадналите там елемени- нямам кардинанло мнение.
Единствено, изобщо не ми дреме, че е до Ал. Невски.

# 92
  • Мнения: X
Един процедурен въпрос - защо "джибарка", а не "джипарка"? Не че моята тойотка, нисаните и т.н. имат нещо общо с Jeep, но "джибарка"?  newsm78

# 93
  • Мнения: 755
Това "джиБарки" не трябва ли да е джиПарки, от джип... знам ли, но какво ли предлагам, то форумската мисъл е велика. Mr. Green

Ако това ще те успокои има места с повече джипарки от Бг и с по-зле от тяхните способности, но си джиткат, най-нахално. Дори те притискат , ако им пречиш ...м, дааа това не е само в БГ явление. Grinning

# 94
  • Мнения: 12 681
А има и места, където карат едни такива ниски коли, едвам ги забелязваш. Ламборджини ли бяха, Ферари ли..

# 95
  • Мнения: 599
А има и места, където карат едни такива ниски коли, едвам ги забелязваш. Ламборджини ли бяха, Ферари ли..

Ние си имаме 2 бр. във Варна - бяло и оранжево ( ламборджинита ). Минава покрай полицаи с превишена скорост и нищо не му правят. Но не полицаите са виновни, а шефовете им. Иначе си го псуват, ама нищо не могат да направят. За жалост! Баща му си плаща, където трябва.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Един процедурен въпрос - защо "джибарка", а не "джипарка"? Не че моята тойотка, нисаните и т.н. имат нещо общо с Jeep, но "джибарка"?  newsm78

Ето защо  Laughing
Не е от форумско този път.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 762
Един процедурен въпрос - защо "джибарка", а не "джипарка"? Не че моята тойотка, нисаните и т.н. имат нещо общо с Jeep, но "джибарка"?  newsm78

Ето защо  Laughing
Не е от форумско този път.

Това беше велико  hahaha Голям смях беше тогава.
Сори за спама  Embarassed

# 98
  • Мнения: 4 586
Имах една руса приятелка, дето като видеше, че кръстовището се регулира от регулировчик, си подаваше силиконовите цици през прозореца и го караше да й каже с думи, кога е дошъл нейния ред да преминава. Иначе не можеше да запомни кое движение за накъде е.

Била съм и руса, нямам силикон, но когато има полицай спазвам основен принцип - ако съм първа, чакам да ми свирнат отзад. Ако не - карам след другите.

Аз съм бакшишът, дето ще ти свирне отзад.
Същевременно споменавам всичките ти отвърстия, независимо дали са или не са полов орган.

# 99
  • Мнения: 12 681
Аз съм бакшишът, дето ще ти свирне отзад.
Същевременно споменавам всичките ти отвърстия, независимо дали са или не са полов орган.

Веднага отговарям с комбинация от три пръста с преобладаващ среден.

# 100
  • Мнения: 2 401
А, ше му пръднеш на щастието като му покажеш лакирания си пръст.  Идея си нямаш какви откачалки шофират наоколо.
Но, най-гадното, което  и аз съвсем наскоро установих е, че наистина размера има значение по нашите пътища. .
Знам, че в Китай било така, предимството е на по-големия.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 23 852
А, ше му пръднеш на щастието като му покажеш лакирания си пръст.  Идея си нямаш какви откачалки шофират наоколо.
Но, най-гадното, което  и аз съвсем наскоро установих е, че наистина размера има значение по нашите пътища. .
Знам, че в Китай било така, предимството е на по-големия.
Че то тогава аз съм СУПЕР! Карам голяяяяям ван. От нужда - кола, годна да побере обемистото ми домочадие. Но според мен не толкова големината, колкото обема и цената на возилото имат значение. На нашето си му личи - евтино, семейно возило на скучняри с деца.

# 102
  • Мнения: 12 681
А Камаз? Имаше виц за Камаза и предимството. 

# 103
  • Мнения: 1 788
Не знам дали точно кифлите-джибарки са опасни, обаче има странна закономерност - колкото по-прост си, толкова си по-опасен за останалите. Във всяко едно отношение, не само на пътя.
Извинете моето откровение, но обичам да наричам нещата с истинските им имена!  Mr. Green
Като казахте Камаз, това май ще е единствената категория, заради която бих изкарала шофьорски курс!  Flutter

# 104
  • Мнения: 1 426
Един процедурен въпрос - защо "джибарка", а не "джипарка"? Не че моята тойотка, нисаните и т.н. имат нещо общо с Jeep, но "джибарка"?  newsm78

Ето защо  Laughing
Не е от форумско този път.

ще си притна и аз това листче с Правилника за движение по пътищата и ще си го сложа в джибката Joy

Общи условия

Активация на акаунт