Кюретаж и забременяване след това - 26

  • 21 139
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 118
Светле, категорично няма логика в този прогестерон сега, но както и да е, нямам идея що се правят на ударени тези доктори  Crossing Arms

Тедче, пролактин мога да пусна по всяко едно време на цикъла, но явно в моя случай док преценява, че са важни яйчицата. Относно естрадиола и прогестерона - едното е антипод на другото...т.е. когато на мода е естрадиола, тогава прогестерона спи, и обратно.  Иначе за другия хормон с Е, явно ти говориш за естроген? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 9 095
ох Зу, трябва да си видя бележката да видя кое кога съм пускала, но пролактина задължително трябваше да е в ден с кървене, и аз преди това знаех че няма значение на кой ден ще се пуска, тъй като той бил хормон на някоя жлеза...дали не беше щитовидната newsm78 дето ЛХ и ФСХ се секретират от там, ох нещо съм се разсеяла Crazy та затова трябваше да е когато се пускат и те..

# 17
  • Мнения: 7 118
ох Зу, трябва да си видя бележката да видя кое кога съм пускала, но пролактина задължително трябваше да е в ден с кървене, и аз преди това знаех че няма значение на кой ден ще се пуска, тъй като той бил хормон на някоя жлеза...дали не беше щитовидната newsm78 дето ЛХ и ФСХ се секретират от там, ох нещо съм се разсеяла Crazy та затова трябваше да е когато се пускат и те..

жлезата е хипофиза Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Тед, Зузи, Светле, чакаме ви в сряда с добри новини, а до тогава стискам палчета. Praynig Praynig Praynig

Файърче,  Hug

П.П. Деси, Хорозе, липсвате момичета? Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Момичетаа до кога пихте дуфастона или утрогестана? И по точно каква е схемата на спиране, защото знам, че не се спира изведнъж. Снощи сънувах, че прокървявам, щото спирам дуфастона, аз си го пия де, да не ме разберете погрешно 3х2, ама док каза, че след две седмици мога да почвам да го спирам!  Hug Аааа и сънувах, че детенцето е момиче, обличах го в съня си!  Joy Нещо напоследък емоциите са ми само около бременността, то няма как да е иначе!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 771
Запис да не ви изпусна. И само хубави новини н тази тема!

# 21
  • София
  • Мнения: 4 493
Момичетаа до кога пихте дуфастона или утрогестана? И по точно каква е схемата на спиране, защото знам, че не се спира изведнъж. Снощи сънувах, че прокървявам, щото спирам дуфастона, аз си го пия де, да не ме разберете погрешно 3х2, ама док каза, че след две седмици мога да почвам да го спирам!  Hug Аааа и сънувах, че детенцето е момиче, обличах го в съня си!  Joy Нещо напоследък емоциите са ми само около бременността, то няма как да е иначе!   bouquet

Извинявай , не си спомням но ти имаше ли кървене? Затова ли пиеш дуфастона?
За утрогестана не е ли рано да го спираш - поне до 12 - 16 гс го дават.

# 22
  • Мнения: 9 095
Кукле, на мен док ми каза че със сигурност ще съм на утрогестан поне до 14г.с. докато не види плацента и вече от плацентата зависи колко ще продължа...засега си слагам 2х2 Rolling Eyes

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 481
диони нямам кървене за щастие! В началото имах еднократно зацапване! Като превантивна мярка пия само дуфастон! Иначе намесих и утрогестана, защото са един и същи хормон под различна форма!  Hug

# 24
  • Мнения: 7 118
уф, ето ги моите хормони:

LH   6.92mIU/ml   Ж-Фол.-до12.6,

FSH   5.32mIU/ml   Ж:Фол:до 12,5;

Estradiol   36.52pg/ml   Ж:Фол:24,5-195;

Говорих сега с док, каза, че са перфектни и мога да скачам с двата крака в тайнството на бебеправенето Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Утре чакам цитомегаловируса  Laughing

# 25
  • Мнения: 9 095
браво Зу! много хубави резултати! нали знаеш че за ЛХ и ФСХ не е важно само да са в референтните, ами и като съотношение да не преминават 1,5, хайде чакаме те на фронта Mr. Green

# 26
  • Мнения: 7 118
Знам, Тедче, но да ти кажа честно хич нямах време да ги мисля..падна ми пердето като видях, че са излезли и веднага се обадих на док да му ги кажа. Той каза: перфектна си, действай и те чакам след 7 дни закъснение! По-голямо успокоение от това  здраве му кажи!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 864
Милички, аз се хващам да направя една питка...дано стане ...Много ще я наричам Simple Smile

# 28
  • Мнения: 177
Чудесни новини Зу /не съм си и помисляла друго/! Пълен напред и успешен финал!  Hug Hug Hug
Кукле, твоят док след зацапването ли ти предписа дуфастана или като превантивна мярка още с установяването на бременност?
Каролка, побай й поговори й , а после първо тук се похвали  Hug

# 29
  • Мнения: 9 095
Karola, то днес се меси /имаме празник/- http://www.moreto.net/novini.php?n=155367 не ме разбирайте погрешно, ама като прочетох "ялови" направо паднах hahaha

Лили, честит ти нов аватар Hug


аз цял следобяд чакам папагалката да падне от радиатора Joy мъжо й е направил кацалка и обезопаси пода от "дупето й" и тя сега се размазва да спи на топло, но в такива пози, направо ще ме умори и толкова дълбоко спи, че се поклаща и я дебна така да се унесе че да се изтупка hahaha обаче пусти телефон не спира да звъни и я разсънва Joy

Общи условия

Активация на акаунт