Кюретаж и забременяване след това - 26

  • 21 133
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 118
Тедче, весело ти е Joy Едно клипче може да ни джаснеш и ние да се посмеем  Mr. Green

На мен и цитомегаловируса ми е излязъл днес, цяло чудо - отрицателен е!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Остава кръвната група, която също може да има отношение към проблема

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 15:38 от zuzi_79

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 481
lili7 то при мен съвпаднаха нещата, преди да отида да потвърди бременността ми зацапа ама много бледо, бледо, и след 2 часа бях вече при док, той видя откъде е зацапването, даде дуфастона, но оттогава нищо не съм имала!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Зузаноо видя ли, че нямаш никви вируси и яйцата са ти У ред! А кръвната група, каквато и да е, все ще се разбере ако е проблемна!  Hug Много се радвам, че резултатите са супер! Чакам сега да съобщиш Коледното чудо!  Hug

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 15:43 от kukla_ta

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug Нека е изпълнена само с добри новини и без никакви нови членове  Naughty

Тони, благодаря за новата темичка! Както винаги си се справила чудесно   bouquet Heart Eyes
Тед, на обикновен преглед съм, но понеже не съм ходила от 17 ноември вече издавам багажа и нямам търпение. Така, че като наближи сряда ще си стискаме палци взаимно.
За болничния - първия при бременност винаги е за 14 дни, а после само минаваш всеки месец на ЛКК, за да ти го удължават за 1 месец. Ако не минаваш през ЛКК се води, че влизаш в болница, но така знам, че излиза по-скъпо, а през ЛКК е по-евтино, така че разучи нещата. А иначе, за да ти дават болнични за по 1 месец през ЛКК е нужно да си записана на ЖК и затова може би ти го казва док. Много объркано го обясних май  Tired
За симптомите - не ги гледай. Аз един ден бях ок, друг - не толкова. Общо взето не съм от най-симптоматичните същества, но това не означава, че има проблем. Приеми, че просто след като досега ти е било трудно заслужаваш една лека бременност  Wink
Много здраве на твоя папагал!  Joy Трябва да го снимаш, че да му се порадваме  Flutter
lili 7, дано да сте улучили момента и скоро да си бременна не само в главата  Crazy
Fireche, това за кариотипа е много полезно инфо, че изобщо не е евтино изследване  Peace
zuzi_79, стискам палчета за цитомега........ Не се тревожи предварително. При мен ЛХ и ФСХ бяха в лошо съотношение, отделно ФСХ беше с 2 единици завишено. При такива показатели ми обясниха, че може да има проблем с яйцеклетките и отделно няма как да настъпи забременяване. Само моят док каза, че тези мнения са некомпетентни и да не се тревожа. Е, много здраве да пратя, защото точно в този месец забременях и си ми е много качествено яйчицето като си го гледам на видеозона  Heart Eyes Затова не се тревожи излишно даже и да изскочи нещо от изследванията. Хайде мятай се в морето на бебеправенето  Crazy
kukla_ta, аз бях на Утрогестан 2х3таб. до 12 г.с. След това док попита дали имам оплаквания, зацапвания и прочее и след като казах, че нямам ми каза да започна да го спирам. Посъветва ме да е постопенно  по схема приблизително - 4-5 дни минавам на 2х2, 4-5 дни на 2х1, 4-5 дни на 1х1 и после гуд бай форевър гаден утрогестан Peace Но да поясня, че при мен беше изписана максимална дневна доза превантивно въпреки, че съм нямала зацапвания и кървене никога.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 966
Зу, чудесни резултати  Grinning А относно кръвната група и резус фактора, при аборт с интервенция, би трябвало задължително да са ти ги изследвали и  ако си с отрицателен резус фактор да са ти били анти-Д глобулин.

Каролка, е хайде наречи я питката и дано да е на късмет Simple Smile
 
Ха-ха, Тед, разби ме с тази папагалка Simple Smile Е, поне си имаш забавление вкъщи.

# 34
  • Мнения: 4 864
Нарекох я милички, нарекох я за всички нас. Дано се сбъдне най-ъкровенната ни мечта. Сега втасва, после пак ще я потрепя 100 пъти и пак да повтаса Simple Smile

# 35
  • Мнения: 449
Момичета,аз за утрогестан и дуфастон чух за пръв път тук от вас Embarassed,ще настоявам моята доки и на мен да ми ги изпише като забременея,защото и през трите ми бременности бях със зацапване,на което никой не обърна внимание и което си мина от самосебе си.Като си спомня-с дъщеря ми не съм пила нищо друго освен флуорни таблетки след 3-я месец,даже и фолиева не съм взимала Shocked...Сега ще има да гълтам хаповете с шепи. newsm78
Зузи,браво! HugСигурно си доста по-спокойна вече.А аспирина кога го почваш,и в каква доза?
Куклата,появиха ли се симптоми вече? Simple SmileМного ти се радвам,да знаеш!Дано да гушнеш догодина едно здраво и красиво момиченце! Peace
На всички,които са на прегледи тази седмица-много fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Дони точно теб чаках да ми отговориш, че знам, че беше казала някъде как се спира, но не можах да намеря стария ти коментар, та изчетох 40 стр.  ooooh! Много ти благодаря! Аз си харесах твоя док по ЗК, че бях в голяма дилема кой! Трябва ми главно за болничните, че в Селената са 60лв, ама ги дадох какво да правя! Имам едно направление от ЛЛ за обикновен АГ преглед, и след това ще искам за ЖК, знаете ли трябва ли да имам някви дни изтекли между тези направления! Да не се окаже, че не може да ми даде за ЖК пък болничните да ми изтекат!  ooooh!
luni4ka_77 моите симптоми се изчерпват с болезнени гърди! Това е! И това, че ми се спи, ама аз и без да съм бременна съм поспаланка!  Hug

# 37
  • Мнения: 7 118
Светле, нищо не са ми изследвали, миличка и дори старата ми док твърдеше, че нямало нужда да пускам сега, а чака като забременея  Shocked Новия обаче директно си ми каза да си пусна кръвната група+резус фактора, разбира се. ooooh!

Дони, те излязоха вече резултатите и всичко е ОК. Съотношението на двата хормона е 1.30, което док каза, че е повече от прекрасно, като се има предвид и това, че са и след аборт.  Peace  Mr. Green

Стискам палци на всички!

# 38
  • Мнения: 4 864
Зузанче, усещам,че с тяб догодина ще си говорим на по-високо ниво Simple Smile Май май...другата година е нашата година Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 1 966
Леле, моята докторка пък е в другата крайност, а истината е някъде по-средата  Grinning Още преди самата манипулация ми изследваха кръвна група, резус фактор, пълна кръвна картина, протромбиново време, спин, сифилис, хепатит А, B, C и микробиология за да знае след това кой антибиотик ще е най-добре да ми предпише.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
kukla_ta, е защо не питаш бе душа, ами си губиш времето да четеш толкова много  Grinning А за направленията - трябва да има 30 дни разлика между двете, иначе ЛЛ няма да може да ти даде по-рано. Така, че си изчисли дали ще се вместиш. По-скоро помоли ЛЛ да ти смени направлението с такова за ЖК - №9 "Избор на специалист по програма "Майчино здравеопазване". Така в рамките на 30 дни ще трябва да се запишеш, за да си удължиш и болничния. Иначе в Селена все си е 60 кинта.
zuzi_79, видях ги аз, но пък като си бях написала примера викам да не го трия  Peace Така, че екстра си и се залавяй за работа  Hug


# 41
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета! Hug
Тони, поздравления за хубавата тема! Heart Eyes
Кари, да ти е живо и здраво бебчето!   bouquet
Стискам палци на всички, които правят някакви изследвания да имат добри резултати, а също и за бременните !  baby_neutral Flowers Four Leaf Clover
Карола, страшно мило от твоя страна да ни включиш в пожелателната питка.  Heart Eyes Благодаря!   bouquet

При мен нищо ново, в период на изчакване съм все още.

# 42
  • Мнения: 95
Здравейте, момичета Simple Smile
За съжаление и аз ще се запиша в темата ви Sad С втори мисед съм и утре ми предстои кюретаж Cry Няма да ви описвам как се чувствам, защото съм сигурна, че ме разбирате.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Дони благодаря ти много за обясненията! Така ми отвори очите, че с това направление щях да объркам нещата, ама тая моята ЛЛ така ме ядосва вече, че съм решила да я сменям, аз я моля за нещо, тя си знае друго! Сега ще трябва да и се обяснява надълго и нашироко та дано се разбереме да го смени това направление! Ми аз вече и номерата на диагнозите и направлениятаа трябва да им знам! Ама айде няма да се ядосвам заради нея!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Тота кураж миличка, много съжалявам, за това което ти се случва!  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 4 864
Милички, ето я моята питка. Вземете си и чакаме добрите новини Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт