Какво може да ви отблъсне в една жена?

  • 23 108
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Е аз тва напрайх...Научих я и създадох чудовище!!! Така че съм се заклел повече само малката да я уча един ден и никоя друга..Щото да върти геврека всеки може да бъде научен ама на възпитание и манталитет...едва ли...Освен това как ще се научи,че треа да се сипва бензин,сменя масло, слага антифриз, да се слуша мотора и все такива ненужни неща... И аз така много пъти съм казвал -"Спри да сляза" и айде...Е това наистина ме вбесява и отблъсква. ooooh! Stop

# 46
  • bulgaria
  • Мнения: 310
 една жена кара м*ного по добре като има кой да я поощрява..колко по и се карам ..толкоз повече бърка... а пък най добре е да не ме вози!!!  Peace
[/quote]


Точно така е Peace Не съм от уверените шофьори и един крясък ми докарва блокаж, а поощряването ме отпуска.
 По темата- забелязала съм, че колкото по загубен е един мъж, толкова повече си пада по командаджийки и обратно- мъжкарите харесват по-спокойни и неконфликтни жени. Инак аз лично намирам отблъскващо промишленото количество червило и всичките изкуствени добавки-коси, нокти и мигли. Ако съм мъж ще ме е страх да не изпопадат бррррррр Mr. Green. Иначе силния грим си е ок, стига да е на подходящото място и време.

# 47
  • Мнения: 373
Това ,което най-много ме отблъсква (свен липсата на адекватна хигиена ) е простотията. Много анти ми е и вулгарното поведение.

 Confused
Освен това как ще се научи,че треа да се сипва бензин,сменя масло, слага антифриз, да се слуша мотора и все такива ненужни неща...

Трябвало е да заложиш приоритетно на тези дреболии при обучението, не толкоз на геврека.  Laughing

# 48
  • Мнения: 11
Аз заложих на скоростния лост най-вече ахахахаха Whistling Party

# 49
  • bulgaria
  • Мнения: 310
 Joy Еми какво се чудиш тогава бе Деви  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 11
Joy Еми какво се чудиш тогава бе Деви  Mr. Green

Ами чудя се щото си мислех че съм вкарал ум,разум и знания там дето им е местото Blush Mr. Green

Сега по темата - преди един час ме подсетиха какво най-мразя и ме отблъсква в една жена - това е да ме лъже. Не понасям жени които ме лъжат. За каквото и да било. Е това ме отвращава до немайкъде и ме кара веднага да си тръгна Sick Sick Sick #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И поне за толко години зимане даване със секви връзки не е имало една дето да не ме е лъгала брутално просто наскоро спрях да им вярвам. Генерално. И ми е адски гот. Просто като не им вярваш няма как да те излъжат и така се ядва повече. Не че не ме дразни на моменти, ама познайте къде си го слагам Party Sunglasses

# 51
  • Мнения: 1 610
по темата.../дано не се повтарям с някого.../

Отблъскват ме жени ooooh! дето се пишат на приятелки, а заглеждат гаджето ми...

# 52
  • Мнения: 11
по темата.../дано не се повтарям с някого.../

Отблъскват ме жени ooooh! дето се пишат на приятелки, а заглеждат гаджето ми...


Приемай го като комплимент, бе душа/..  bouquet

# 53
  • Мнения: 373
Аз заложих на скоростния лост най-вече ахахахаха Whistling Party

Е, тогава няма какво да рИвеш за антифриза и маслото Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 610
по темата.../дано не се повтарям с някого.../
Отблъскват ме жени ooooh! дето се пишат на приятелки, а заглеждат гаджето ми...

Приемай го като комплимент, бе душа/..  bouquet

а да и нашокам кофата newsm66 , може ли, преди да и направя комлимент на такваз   animal085...

# 55
  • Мнения: 135
Много се отклонихте от целта...
Отлъсва ме жена, дето си изкарва всички нерви на детето.. сякаш като му се разкрещи или го набие ще и се решат проблемите... но май мозъка и има други цели!!!

# 56
  • Мнения: 1 127
мозъка[/url] и има други цели!!!





# 57
  • Мнения: 1 128
Joy Еми какво се чудиш тогава бе Деви  Mr. Green

Ами чудя се щото си мислех че съм вкарал ум,разум и знания там дето им е местото Blush Mr. Green

Сега по темата - преди един час ме подсетиха какво най-мразя и ме отблъсква в една жена - това е да ме лъже. Не понасям жени които ме лъжат. За каквото и да било. Е това ме отвращава до немайкъде и ме кара веднага да си тръгна Sick Sick Sick #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И поне за толко години зимане даване със секви връзки не е имало една дето да не ме е лъгала брутално просто наскоро спрях да им вярвам. Генерално. И ми е адски гот. Просто като не им вярваш няма как да те излъжат и така се ядва повече. Не че не ме дразни на моменти, ама познайте къде си го слагам Party Sunglasses

Ако имаше тема "Какво може да ви отблъсне в един мъж" щях да го напиша същото 1:1

# 58
  • Мнения: 1 127
Ако имаше тема "Какво може да ви отблъсне в един мъж" щях да го напиша същото 1:1
+1  Peace Едва ли има човек, който да обича да го лъжат, независимо от пола, може би единствено за тези, за които лъжата е ежедневие, им е `всЕ равно`. Rolling Eyes


Инак, има такава тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=608330.0

# 59
  • Мнения: 11
Ииии 22 страници отговори...Не смея да зачета че... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт