Какво може да ви отблъсне в една жена?

  • 23 046
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 741
маманет, присъствието на такива персони няма нищо общо с "умствения багаж", късмет просто - да се родят щерки на мама и тати.

# 121
  • Winterfell
  • Мнения: 590
То и аз напоследък се чудя как може една жена да ходи с перфектно  почистени крака,а същевременно ръцете и да напомнят четка за шишета newsm78 (тук изключвам естествените русокоски).И мустака също.А пък веждите липсват-нарисувани са.Защо някой си скубе веждите,за да ги нарисува пак?-такава жена можеш спокойно да я заплашваш и с мокра кърпа Laughing

# 122
  • Мнения: 116
О,не,това за мокрия парцал беше трепач.Ама те може да са перманентен грим.И аз не харесвам нарисувани вежди,освен ако ситуацията не го налага (окапали по някаква причина).

# 123
  • Мнения: 4
Ако съм мъж, със сигурност би ми направило впечатление, ръцете и косата.
Не харесвам грозни ръце, груби, мазни и сухи коси .

# 124
  • Мнения: 1 127
Сигурно има какво да се добави. newsm78

# 125
  • Мнения: 135

Сигурно има какво да се добави. newsm78

Има разбира се.  Laughing
Би ме отблъснала жена дето мисли само за задника си!!!  Laughing

Цитат
Ами ползвам анално бижу.Понякога ходя с него насам натам.Малко трудно се свиква с това в задника ти ,обаче след тва няма проблем.А на мъжете като ти видят това в задника им м деиства като афродизиак

http://forum.rozali.com/viewtopic.php?f=13&t=3075&start=25

 newsm78 Чудя се, как може да си навреш нещо в задника и да ходиш насам натам.  Joy
Сега се улавям защо някои дами като ходят, заметат калниците на ебем страна.  Joy
То като старите ЗИЛове.. дет като го погледнеш отпред га се движи.. и му се вижда задницата!!!  Joy

http://www.youtube.com/watch?v=_lRB5Uyw72s

# 126
  • Мнения: 1 127
Има разбира се.  Laughing
Би ме отблъснала жена дето мисли само за задника си!!!  Laughing

Цитат
Ами ползвам анално бижу.Понякога ходя с него насам натам.Малко трудно се свиква с това в задника ти ,обаче след тва няма проблем.А на мъжете като ти видят това в задника им м деиства като афродизиак


Отврат. Sick Ама не само в пряк , и в преносен смисъл сигурно - егоистка, дето й пука само за себе си.  Thinking

# 127
  • Мнения: 1 610
не ми харесва и би ме разграничило от някои особи - прекалената взискателност/педантичност/дисциплина, която по никакъв начин не търпи промяна или извънредни ситуации... относно всичко ... Такива безкомпромисни хора, праволинейни и изчели всичката литература относно болести и психология...  неща да са ми приятели... newsm78. То като се замисля едва ли допускат чуждо мнение или някой да им влезне в иначе лъснатия и дезинфектиран хол...и да им пика у току сложеното тоалетно блокче, до стаята на току що заспалото дете...айде де... Laughing

дано не съм се повторила с някого  bouquet, че темата е от доста време...ох старост-нерадост...

# 128
  • Мнения: 135

Отврат. Sick Ама не само в пряк , и в преносен смисъл сигурно - егоистка, дето й пука само за себе си.  Thinking

Провокативен начин да се възбуди апетита ни Laughing.. но пък не всичко се свежда до нечии задник.  Laughing
Бих си противоречил ако кажа че не тичам по задници  Laughing.. само че предлагането дразни и отблъсква... завоеванието е друга работа.  Peace

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт