Какво може да ви отблъсне в една жена?

  • 23 068
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 28
Недостатъците за едни са предимство за други. Държанието може да е много по дразнещо отколкото всеки физически недостатък, за хигиената няма да коментирам там всичко трябва да е на ниво естествено Wink

Напълно подкрепям  Peace

# 106
  • Мнения: 1 224
Не знам дали 2pac обира точки от мацките по темите, ама като гледам Идеалчо напредва.  Laughing

# 107
  • София
  • Мнения: 816
Как бихте погледнали на жена,която пие шампанско от бутилка и танцува с цигара?

# 108
  • Мнения: 27
Как бихте погледнали на жена,която пие шампанско от бутилка и танцува с цигара?
Дори няма и да задържа погледа си върху такава жена.
Но ако питаш за мнението, което може да си изгради човек за такава жена, ами - никак няма да е добро.  Sick
С такова поведение няма начин да предизвика възхищение и влюбени погледи.

# 109
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Ееее,и вие пък.Ако е на бясно новогодишно парти не е толкова фрапантно.По-скоро грози неуместното поведение.Като да се сваляш на попа в черквата.
Мен пък ме гледат флюбено като лоча биричка от бутилката и пуша.Ама това го правя с компания,на барбекю.Пък и те метъли,кво да ги правиш Laughing Хич не ги впечатлява колко са ти очукани обущата и здрани дънките.

# 110
  • Мнения: 11
С такова поведение няма начин да предизвика възхищение и влюбени погледи.

Айде да не бъдем толкова категорични, а? Whistling

# 111
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Как бихте погледнали на жена,която пие шампанско от бутилка и танцува с цигара?
Кво й е, бре?

# 112
  • Мнения: 3 420
Вчера намигнах два пъти на един мъж. Отивам да се гръмна значи.

# 113
  • Мнения: 1 127
Как бихте погледнали на жена,която пие шампанско от бутилка и танцува с цигара?

Вероятно зависи от мъжа, неговият критерий  за привлекателност на жената/ в т.ч. и поведение/, както и `целите` на евентуалното харесване. Thinking Отблъсващото за един, може да се окаже привлекателно за друг. Whistling Кой каквото търси намира.

# 114
  • Мнения: 135
Как бихте погледнали на жена,която пие шампанско от бутилка и танцува с цигара?

Те таквоз веднага ми ляга на сърцето.. тамън ще сме си от една порода..  Mr. Green

# 115
  • Мнения: 19
А какво ше кажете за девствена на 38,дали ще си остане такава

# 116
  • Мнения: 1 136
A kakва е прицхината да се постне тая тема

# 117
  • Мнения: 135
А какво ше кажете за девствена на 38,дали ще си остане такава

На всяка цена ще намери начин да си промени статута!!!  Laughing

# 118
  • Мнения: 1 610
лошо впечатление ми правят манИкенки knit ... да ми водят разни предавания по-ТВ или гости по предавания Animal Cow Animal Pig Monkey ....
Писна ми  redот тунинговани крави с провинциален акцент, говорен дефект и 2 приказки умствен багаж...
Няма да давам пример, че да им вдигам рейтинга....а и мога да пропусна некой ботокс, лифтинг или  bombs...

Невярвам, че няма умни деца в тази държава и с нормални възможности/визия!!!

# 119
  • Мнения: 116
Мен ме скоро ме подразни една жена с много претенции,изживяваше се като мис,имаше перфектна ноктопластика,която не пропускаше да ми завре в лицето,но и трета вежда...под носа.От тогава сън не ме хваща от мислене как е възможно една жена да си направи съвършен маникюр,а да не си махне мустака...

Общи условия

Активация на акаунт