Какво може да ви отблъсне в една жена?

  • 23 048
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 127
Нямам    предвид    
  само           външност.

А черти от характера, обноски, поведение и всичко, за което се сетите.
Въпросът ми е по-скоро към мъжете, и темата е провокирана от подобна за мъжете в ДиС, но ако желаят дамите също могат да се включат. Има какво да се каже. Sunglasses

# 1
  • Мнения: 1 610
благодаря за въпроса.   bouquet
тъй като не можах да да се вкл. в другата тема за мъжете.
Исках да пиша , че същите неща важат и за жените..Абсолютно...

преди всичко - хигиена !!!
както на тялото така и на духа...

и още нещо

Жените Мъжете и  Цигарите..... ooooh!  ooooh! ooooh!



# 2
  • Мнения: 130
Лоша хигиена селяния простотия и тъпотия.  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 20
Нещото,което ме отвръщава веднага в една жена от пръв поглед,още преди да съм в час с хигиената и обноските,това е да видя че пие бира от бутилката  Close

# 4
  • Мнения: 135
Какво ли не surela...поне аз знаеш че ич не си поплювам в това отношение...изказах се ей тук доста позитивно..накрая ми казаха че съм бил провинциалист!!!  Joy

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624078.285;topicseen

Но да не споменавам празия и производните.  Peace
Миризмите понякога ме отвращават..колкото и да се къпят с парфюмчета от Айвън ..тц..убийствено е при някои.
Държанието..и не ми говори за външен вид..жена без добър външен вид..ми ко друго да и оценявам.
Нямам повече време..но ще допълвам!!!  Laughing

# 5
  • Мнения: 14
Би ме отблъснала, ако е прекалена работохоличка и не умее да се забавлява...  Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 971
Ако мъжа е на зор и му се е@е нищо не може да го отблъсне от жената. Пък нека жените носим високи токчета и неудобни тоалети - току се класираме за някой посредствен смърдящ мъж.  Wink

# 7
  • Мнения: 1 610
Ако мъжа е на зор , нищо не може да го отблъсне от жената. ..... Wink

по този повод един колега казваше:
"...Няма грозна жена има малко изпит алкохол..."

# 8
  • Мнения: 135
Ако мъжа е на зор , нищо не може да го отблъсне от жената. ..... Wink

по този повод един колега казваше:
"...Няма грозна жена има малко изпит алкохол..."

Прощавай Ири..но колко алкохол е нужно да се изпие за да легна с някое от тези подобия на жени???

http://bgtatko.com/forum/viewtopic.php?t=1549

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 08:45 от sote-full

# 9
  • Мнения: 133
Безхаберието им към собствения им живот!
1. Гладуване или ядене на пълни блуткочи, само и само да не си размърдат дупетата и да потренират
2. Главна и основна активност в живота им (както и основна тема за разговор): "Как изглеждам!"
 - дрехи, чанти, обувки, гримове, косата... пълна загуба на време и мозъчни клетки
3. Перманентна насоченост към улавяне на мъж или задържане на уловен с цената на всякакви компромиси, само и само да не е сама! Тва "сам" е мръсна дума и ако жената няма мъж тя не е човек! Няма собстена цел в живота, както собствено мнение и чака да осинови последните от мъжа, за който ще се залепи..., а до тогава вегетира по моловете и ТЪРСИ или ЧАКА да не е сама!!!

# 10
  • Мнения: 1 127
А какво ще кажете за жена, която ви `се натиска`? Thinking

# 11
  • Мнения: 135
А какво ще кажете за жена, която ви `се натиска`? Thinking

Това съм го казвал и друг път..най лошият сценарий. Crossing Arms
Моята натура не би приела таквоз нЯщо..предпочитам аз да съм хищника..да преследвам, да и душа следите..докато я хвана ...а мен да преследват, тц..категорично отказвам такъв вариант..ако ще и най готината мацка да ми е насреща!!!

# 12
  • Мнения: 1 127
А какво ще кажете за жена, която ви `се натиска`? Thinking

Това съм го казвал и друг път..най лошият сценарий. Crossing Arms
Моята натура не би приела таквоз нЯщо..предпочитам аз да съм хищника..да преследвам, да и душа следите..докато я хвана ...а мен да преследват, тц..категорично отказвам такъв вариант..ако ще и най готината мацка да ми е насреща!!!


Така си и мислих. Само питам. Wink  Аз лично винаги съм предпочитала да бъда в позицията на  `преследвана` и никогаш обратното.  Но от тогаз е минало време, `де да знам, може и да са се променили нещата. newsm78 Grinning

# 13
  • Мнения: 135

Така си и мислих. Само питам. Wink  Аз лично винаги съм предпочитала да бъда в позицията на  `преследвана` и никогаш обратното.  Но от тогаз е минало време, `де да знам, може и да са се променили нещата. newsm78 Grinning

Имах подобен случай..бях станал обект на подигравки..чувствах се ужасно..но се отървах с достойнство, без последствия!!!

Има много готини жени..не отричам..пълнички, слабички..все тая..симпатяги дето да ти грабнат вниманието винаги се намират..стига добре да си знаят мястото и възможностите..да не налитат кат мухи на мед..  Peace
Неприятно е циничното държане..неприятно е да прави сцени и скандали..неприятно е да спори за нещо дет ич не и е ясно...и те таквиз нещица дето все дразнят!!!
Неприятно е и да ми намига..умирам от таквиз жестове!!!

# 14
  • Мнения: 1 127
Има много готини жени..не отричам..пълнички, слабички..все тая..симпатяги дето да ти грабнат вниманието винаги се намират..стига добре да си знаят мястото и възможностите..да не налитат кат мухи на мед..  Peace
Неприятно е циничното държане..неприятно е да прави сцени и скандали..неприятно е да спори за нещо дет ич не и е ясно...и те таквиз нещица дето все дразнят!!!
Неприятно е и да ми намига..умирам от таквиз жестове!!!

За мен е супер унизително, една жена `да се предлага` там, `където не е желана`.
Но не всяка мисли така, знам ли, може би в `отчаянието си`, нЕкои женщини, дори са склонни да проб`ат и натрапване, с `надеждата` , че се не знае `от коя трънка ще изскочи заекът`.
 Naughty Никога не съм одобрявала подобно поведение, но `по вкус и цвет товарищи нет`.
При по-плахи и неуверени мъже, може и да хване декиш.  Whistling
Абе, грозна картинка, понякога отстрани дори е траги-комична. ooooh!
Траги - от позиция на мъжа, който иска да се `отдръпне`, и комична- наблюдавайки отстрани `желаещата`го жена. Confused

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 13:18 от surela

# 15
  • Мнения: X
Това,което тотално може да ме отврати от жена , е да мляска дъвка насреща ми с отворена уста.
Направо получавам позиви за повръщане.....два пъти ми се случи досега.Казвам едно "Бързам!Извинявай!" и я оставям с отворена уста.

# 16
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Нещото,което ме отвръщава веднага в една жена от пръв поглед,още преди да съм в час с хигиената и обноските,това е да видя че пие бира от бутилката  Close

Хахах, дано да не ме видиш някога в такъв случай. Mr. Green Иначе не ми е вкусна. Не знам защо така. А и не, че да пиеш от халба е особено изискано, ама аре... Wink

Най-вече външния вид ме отблъсква - прекалено нацапани и дегизирани мадами с тонове макиаж и напомпани с пласмаса. А те такива си вървят и със специфичното поведение. Отврат!


Сотеее, Соте, Соте...  Whistling Laughing

# 17
  • Мнения: 1 610

Прощавай Ири..но колко алкохол е нужно да се изпие за да легна с някое от тези подобия на жени???

тук требе мнооогоо алкохол  Drunk такова нещо може да се случи само на бирен фест...

ако си трезвеник няма как да ти се случи....
но мъже преживели алкохолни запои казват, че първо се събуждат  Shocked, после Rolling Eyes, после newsm78, после   bathSign Exclamation  beer smile3537, така   nnnuu
и нощ с такава жена била...пламенна и зашеметяваща...


# 18
  • Мнения: 1 127
Най-вече външния вид ме отблъсква - прекалено нацапани и дегизирани мадами с тонове макиаж и напомпани с пласмаса. А те такива си вървят и със специфичното поведение. Отврат!

Вероятно иде реч за нещо   такова.  Mr. Green Whistling

# 19
# 20
  • Мнения: 135
Нещо над двата метра също би ме отблъснало!!!!  Mr. Green
Да ме бие по канчето отвисоко..а нема нужда!!!  Laughing



# 21
  • Мнения: 1 610
приятел сподели, че ако има някъкъв чисто физически дефект, също го отблъсква. Ще  спестя какво...

аз добавям откачени аксесоари, дрехи и пр...
...http://iwoman.bg/krasiva/moda/neshtata-koito-nikoja-jena-ne-trja … tejava-363649.htm


# 22
  • Мнения: 1 127
Нещо над двата метра също би ме отблъснало!!!!  Mr. Green
Да ме бие по канчето отвисоко..а нема нужда!!!  Laughing




Соте, ама, ако е като нисичката от фотоса, не отказвате, нали, нЕма нужда да коленичи? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 135

Соте, ама, ако е като нисичката от фотоса, не отказвате, нали, нЕма нужда да коленичи? Mr. Green

Нисичката е 1.62...високата 2м. и 5 см....и е най високият модел в света!!!!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 127
М, даа. Laughing

Ето една   схема , цитат от Немо.

# 25
  • Мнения: 135
М, даа. Laughing
Ето една схема  цитат от Немо.

Да,но схемите вечно се провалят Сурела..а резултата ви е ясен!!!  Mr. Green

http://www.bnews.bg/article-39814

# 26
  • Мнения: 11
Нещото,което ме отвръщава веднага в една жена от пръв поглед,още преди да съм в час с хигиената и обноските,това е да видя че пие бира от бутилката  Close

Нъъъъц...Нищо не разбираш..Трудно мога да си представя нещо по-секси от това мацка да пие директ от шишето...Толкова е натурално и....асоциативно Mr. Green Heart Eyes

Иначе могат да ме отблъскват тонове неща и да ме привлича само едно....и пак да съм луд по нея...

# 27
  • Мнения: 1 128
Големи цици без сутиен , дебело дупе с прашки и силиконови джуки, всичко друго във външния вид на една жена бих го попрелътнала.
А за държание - да се смее шумно и истерично  Sick

# 28
  • Мнения: 116
Е кажете нещо за поведение,характер,...Във външния вид е относително ясно кое дразни Simple Smile

# 29
  • Мнения: 135
Е кажете нещо за поведение,характер,...Във външния вид е относително ясно кое дразни Simple Smile

Да люпи семки и да ти обяснява че сите мъже са маскари!!!!  Naughty

# 30
  • Мнения: 329
Най-вече външния вид ме отблъсква - прекалено нацапани и дегизирани мадами с тонове макиаж и напомпани с пласмаса. А те такива си вървят и със специфичното поведение. Отврат!

Вероятно иде реч за нещо  такова.   Mr. Green Whistling

Таковата, зодия "Моларка" + съпътстващото зодията поведение, а именно - "аз съм коравата кучка и мачкам в живота", съчетано със задължителните претенции, които в 90% от случаите са с нулево покритие - най-висшата отварт на света! Бягам през девет земи в десета от такива нагли пирани, ако ще да е Анджелина Джоли на квадрат.

# 31
  • Мнения: 1 127
Бягам през девет земи в десета от такива нагли пирани, ако ще да е Анджелина Джоли на квадрат.





 Mr. Green Whistling

# 32
  • Мнения: 135
Много хапещи бре Сурела  Joy... то и глада не прощава шЪ знаИш!!!!   Joy

Но виж..вторият комикс е по обезпокояващ...особено като прочетох туй...

http://www.vsekiden.com/108008/alisiya-reketira-bozhinov-za-4-miliona/
То ако човек знае в началото кво шИ стане..кат дявол от тамян ще бяга!!!!!
Но пък нашият мозък е различен!!!!  Laughing

# 33
  • Мнения: 1 127

То ако човек знае в началото кво шИ стане..

Ам, че интересувайте се. Mr. Green :

# 34
  • Мнения: 135
Ам, че интересувайте се. Mr. Green :

Все знаех че любовта е сляпа.. но пък чак да е грозна и алчна..май се вижда впоследствие.. лошото е че степента на развитие, превръща красивите пеперуди отново в гнусни гъсеници!!!!  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 610
......
Все знаех че любовта е сляпа..
....
айде,  айде,  мъжете сами ни навирате подаръците си... Laughing ....

# 36
  • Мнения: 135
айде,  айде,  мъжете сами ни навирате подаръците си... Laughing ....

Ма и вие добре ги отклонявате!!!!  Joy
Ай стига подаръци!!!!  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 11
......
Все знаех че любовта е сляпа..
....
айде,  айде,  мъжете сами ни навирате подаръците си... Laughing ....

Скоро не съм си слагал панделка на моя, ама щом казваш.... Whistling Whistling Peace

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Странно че на 3 страници никой не споменава тъй характерното женско "съскане" като отблъскващо...  newsm78 Имам предвид типа жени, които са вечно недоволни, вечно някой (най-често мъжът до тях щото им е под ръка) им е крив, правят по 15 забележки в минута, вдигат скандал за едни хвърлени чорапи и могат да се цупят по 1 седмица.  ooooh! ова не ви ли отблъсква? Аз лично винаги съм се чудила такива жени как ги търпят мъжете им...  newsm78 Пък като видя жена да се държи така с мъжа си пред чужди хора.... на мен ми иде да й  плЕсна някой шамар,  него не го знам как се сдържа...
П.С. Соте, като показваш такива работи тури една червена точка или предупреждение някакво... изкарах си акъла посред нощ, сега кошмари ще сънувам...  no

# 39
  • Мнения: 11
Както се казва...като се цупи,после ще иде да си го купи. Така и не се научиха някои че цупенето и тръшкането са до време,после спира да ни дреме. Stop Sick Sick

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Е за цупенето добре, но да ти прави някой нон-стоп забележки и само да мърмори и да ти намира кусури... свиква ли се с това?

# 41
  • Мнения: 11
Е за цупенето добре, но да ти прави някой нон-стоп забележки и само да мърмори и да ти намира кусури... свиква ли се с това?

Зависи за кво прай.Аз нонстоп правя забележки на жените относно каране и поддържане на коли.Ама нонстоп.Само че има за кво...Не е така да се заяждам...

# 42
  • Мнения: 135
Странно че на 3 страници никой не споменава тъй характерното женско "съскане" като отблъскващо...  newsm78 Имам предвид типа жени, които са вечно недоволни, вечно някой (най-често мъжът до тях щото им е под ръка) им е крив, правят по 15 забележки в минута, вдигат скандал за едни хвърлени чорапи и могат да се цупят по 1 седмица.  ooooh! ова не ви ли отблъсква? Аз лично винаги съм се чудила такива жени как ги търпят мъжете им...  newsm78 Пък като видя жена да се държи така с мъжа си пред чужди хора.... на мен ми иде да й  плЕсна някой шамар,  него не го знам как се сдържа...
П.С. Соте, като показваш такива работи тури една червена точка или предупреждение някакво... изкарах си акъла посред нощ, сега кошмари ще сънувам...  no

Не мислиш ли savina_33..че таквоз не бих го търпял повече от седмица... дет се казва..чао по граовски..или возкурец!!!  Mr. Green
То на дебили винаги сЪ праим..но пък требе да си има и неква мярка.. затова си има самотни женици.
Виж темата за старите моми!!!  Mr. Green

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Абе аз познавам доста омъжени съскащи и мрънкащи и от доста време омъжени. Та за това се чудя как се търпи такова чудо.

Аз нонстоп правя забележки на жените относно каране и поддържане на коли.Ама нонстоп.

Това също е ужасно дразнещо. Аз карам от 15 год, мъжът ми кара от 1 год и не спира да ми прави забележки като сме в колата.  ooooh! Идело ми е понякога да го изхвърля в движение.  Mr. Green Научи я да кара както трябва вместо да правиш нон-стоп забележки.

# 44
  • Мнения: 135
Май на некои им харесва да има кой да съска насреща им... то и за това има смисъл..щот съска, мрънка и накрая и запушат устата...сещай се как да не турам цървена точка!!!  Mr. Green

Относно шофирането.. една жена кара много по добре като има кой да я поощрява..колко по и се карам ..толкоз повече бърка... а пък най добре е да не ме вози!!!  Peace

# 45
  • Мнения: 11
Е аз тва напрайх...Научих я и създадох чудовище!!! Така че съм се заклел повече само малката да я уча един ден и никоя друга..Щото да върти геврека всеки може да бъде научен ама на възпитание и манталитет...едва ли...Освен това как ще се научи,че треа да се сипва бензин,сменя масло, слага антифриз, да се слуша мотора и все такива ненужни неща... И аз така много пъти съм казвал -"Спри да сляза" и айде...Е това наистина ме вбесява и отблъсква. ooooh! Stop

# 46
  • bulgaria
  • Мнения: 310
 една жена кара м*ного по добре като има кой да я поощрява..колко по и се карам ..толкоз повече бърка... а пък най добре е да не ме вози!!!  Peace
[/quote]


Точно така е Peace Не съм от уверените шофьори и един крясък ми докарва блокаж, а поощряването ме отпуска.
 По темата- забелязала съм, че колкото по загубен е един мъж, толкова повече си пада по командаджийки и обратно- мъжкарите харесват по-спокойни и неконфликтни жени. Инак аз лично намирам отблъскващо промишленото количество червило и всичките изкуствени добавки-коси, нокти и мигли. Ако съм мъж ще ме е страх да не изпопадат бррррррр Mr. Green. Иначе силния грим си е ок, стига да е на подходящото място и време.

# 47
  • Мнения: 373
Това ,което най-много ме отблъсква (свен липсата на адекватна хигиена ) е простотията. Много анти ми е и вулгарното поведение.

 Confused
Освен това как ще се научи,че треа да се сипва бензин,сменя масло, слага антифриз, да се слуша мотора и все такива ненужни неща...

Трябвало е да заложиш приоритетно на тези дреболии при обучението, не толкоз на геврека.  Laughing

# 48
  • Мнения: 11
Аз заложих на скоростния лост най-вече ахахахаха Whistling Party

# 49
  • bulgaria
  • Мнения: 310
 Joy Еми какво се чудиш тогава бе Деви  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 11
Joy Еми какво се чудиш тогава бе Деви  Mr. Green

Ами чудя се щото си мислех че съм вкарал ум,разум и знания там дето им е местото Blush Mr. Green

Сега по темата - преди един час ме подсетиха какво най-мразя и ме отблъсква в една жена - това е да ме лъже. Не понасям жени които ме лъжат. За каквото и да било. Е това ме отвращава до немайкъде и ме кара веднага да си тръгна Sick Sick Sick #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И поне за толко години зимане даване със секви връзки не е имало една дето да не ме е лъгала брутално просто наскоро спрях да им вярвам. Генерално. И ми е адски гот. Просто като не им вярваш няма как да те излъжат и така се ядва повече. Не че не ме дразни на моменти, ама познайте къде си го слагам Party Sunglasses

# 51
  • Мнения: 1 610
по темата.../дано не се повтарям с някого.../

Отблъскват ме жени ooooh! дето се пишат на приятелки, а заглеждат гаджето ми...

# 52
  • Мнения: 11
по темата.../дано не се повтарям с някого.../

Отблъскват ме жени ooooh! дето се пишат на приятелки, а заглеждат гаджето ми...


Приемай го като комплимент, бе душа/..  bouquet

# 53
  • Мнения: 373
Аз заложих на скоростния лост най-вече ахахахаха Whistling Party

Е, тогава няма какво да рИвеш за антифриза и маслото Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 610
по темата.../дано не се повтарям с някого.../
Отблъскват ме жени ooooh! дето се пишат на приятелки, а заглеждат гаджето ми...

Приемай го като комплимент, бе душа/..  bouquet

а да и нашокам кофата newsm66 , може ли, преди да и направя комлимент на такваз   animal085...

# 55
  • Мнения: 135
Много се отклонихте от целта...
Отлъсва ме жена, дето си изкарва всички нерви на детето.. сякаш като му се разкрещи или го набие ще и се решат проблемите... но май мозъка и има други цели!!!

# 56
  • Мнения: 1 127
мозъка[/url] и има други цели!!!





# 57
  • Мнения: 1 128
Joy Еми какво се чудиш тогава бе Деви  Mr. Green

Ами чудя се щото си мислех че съм вкарал ум,разум и знания там дето им е местото Blush Mr. Green

Сега по темата - преди един час ме подсетиха какво най-мразя и ме отблъсква в една жена - това е да ме лъже. Не понасям жени които ме лъжат. За каквото и да било. Е това ме отвращава до немайкъде и ме кара веднага да си тръгна Sick Sick Sick #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И поне за толко години зимане даване със секви връзки не е имало една дето да не ме е лъгала брутално просто наскоро спрях да им вярвам. Генерално. И ми е адски гот. Просто като не им вярваш няма как да те излъжат и така се ядва повече. Не че не ме дразни на моменти, ама познайте къде си го слагам Party Sunglasses

Ако имаше тема "Какво може да ви отблъсне в един мъж" щях да го напиша същото 1:1

# 58
  • Мнения: 1 127
Ако имаше тема "Какво може да ви отблъсне в един мъж" щях да го напиша същото 1:1
+1  Peace Едва ли има човек, който да обича да го лъжат, независимо от пола, може би единствено за тези, за които лъжата е ежедневие, им е `всЕ равно`. Rolling Eyes


Инак, има такава тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=608330.0

# 59
  • Мнения: 11
Ииии 22 страници отговори...Не смея да зачета че... ooooh!

# 60
  • Мнения: 1 127
Господа,

използвам тази тема, за да акцентувам вниманието на тези от вас, които имат повечко свободно време и желание за `анализи` към един частен случай от друга една тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634322.0

Най-общо приятелката на жената описва героинята и ситуацията около нея така  :

Цитат
Мъже около нея  не се навъртат. Мъжете обаче я гледат с някакъв странен, "стъклен" поглед, не показващ интерес или внимание към нея. Забелязват другите момичета в компанията, които не са толкова интересни , с оригинален начин на мислене или поведение, но доста по-шаблонни. Това се случва на различни места, с различни участници в ситуациите, но реагиращи по сходен начин.

Имаме млада жена... с добра поддръжка макар и не мис Свят, но добре изглеждаща, .Забелязват другите момичета в компанията, които не са толкова интересни , с оригинален начин на мислене или поведение, но доста по-шаблонни. Това се случва на различни места, с различни участници в ситуациите, но реагиращи по сходен начин.

 Казах, че жената е хубава, поддържана, спортна фигура, но не груба в никакъв случай, всичко й стои -и пола, и панталон, и минижуп, много бг жени не изглеждат като нея, ама си имат мъже.

Та, въпросът е хипотези, най-вероятни, защо на различни места и ситуации се случва така , че тази жена остава без партньор: твърде висока летва ли е, или има нещо друго според вас?
/ въпросът е сериозен Confused, и в темата засега се е включил само един мъж /






# 61
  • Мнения: 11
Еееееееее копеле...28 страници чикий на сухо и чакаш да се изкаже некой мъж...Това е малко като задание по темата "Хипотези защо не всеки картоф е идеално сферичен" newsm78.
Ако това дето цитираш са оценки на жени...е не мерси...Щото на мен преведено на 'мъжки' ми лъха на посредствена поувехтяла бивша красавица дето лежи на стара слава и рокля от бала...Или пък е хипарка...аз тях така ги гледам с празен поглед #Crazy

За тва да започнем с визуалният контент-анализ...Дай да видим кадро на въпросната Венера /може и от врата надолу/ па да видим до де ще стигнем Whistling

# 62
  • Мнения: 1 127

За тва да започнем с визуалният контент-анализ...Дай да видим кадро на въпросната Венера /може и от врата надолу/ па да видим до де ще стигнем Whistling

То това и другият мъж го казва, ама май нЕма развитие, всъщност не зная...

Ама, ако предположим, че все пак женското описание не лъжи - т.е. жената физически си е нормална/не дебеланка/, па макар и не красавица/но не и грозна/ - кво следва  newsm78 като вероятна причина -1. това че изглежда сексуално дърво би ли спряло един мъж, или пък това, че 2.интелектуално била доста напред с материала според приятелката й ? newsm78

Първото може и да се промени, а пък второто - приятелката й казва, че била земна....
  newsm78  Thinking

# 63
  • Мнения: 11
Може ли да попадне в категорията "симпатична"? Щото ако може...веднага ще ти кажа каква е проблемата...

# 64
  • Мнения: 371
То една жена в очите на приятелката е една, в очите на околните съвсем друга. Може пък да се изхвърля много на интелект, да иска все да е център на внимание, но без да прояввява такт, знам ли. Излъчването също не е за пренебрегване, не всичко е ум и дълги крака...

# 65
  • Мнения: 6
Много неща ме дразнят независимо половата принадлежност на човека .
Но понеже става дума конкретно за жени , дразни ме вулгарността и мръсното подсъзнание  . Да си го запази за мъжа си , нито би събудила възхита в мен за тип освободено поведение или модерен начин на мислене  , нито това са някакви предпоставки за вървежност под завивките . 

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 9 789

 т.е. жената физически си е нормална/не дебеланка/,

Хахахаха, това беше готино. Или с други думи дебеланките са ненормални.  ooooh! Само да вметна извън казуса за нехаресваната, че това (кг имам предвид) много малко спира мъжете. Аз съм била и слаба, и дебела и няма разлика в интереса. Има разлика обаче, в зависимост от  поведението и самочувствието. Или най-просто казано - ако ти си в мир със себе си и се приемаш и се държиш нормално и симпатично и другите ще те харесат. Ако непрекъснато воюваш със себе си, страдаш, драматизираш щото видиш ли имаш бричове или целулит (на бас че половината мъже изобщо не знаят какво е бричове) и това те е довело до истерично-невротична и вечно кисела фаза в изграждането на характера.... ми и аз да съм и аз няма да те харесам.

# 67
  • Мнения: 93
Може да ме отблъсне хигиената,например.Имам колежка с огромен естествен бюст,която  обаче никога не се реши?!? ConfusedКак може?!? ooooh!Или ако си хвърли на улицата фаса.За мен това е висша селяния.За съжаление е масова практика...Иначе конкретно за момичето-ами има и такива.В смисъл,изграждат една невидима бариера между себе си и околните.Може да се дължи на прекалено високо самочувствие,но може да се дължи и на комплекси,на стеснителност...Във всички случаи има някаква конкретна причина.Щом не е външност,значи е поведение.Китайците казват:"Превърни сърцето си в зелено дърво и птичката сама ще дойде."

# 68
  • Мнения: 1 127
Може ли да попадне в категорията "симпатична"? Щото ако може...веднага ще ти кажа каква е проблемата...

Това не зная, и какъв би бил проблемът в тоя случай? Thinking


т.е. жената физически си е нормална/не дебеланка/,
Хахахаха, това беше готино. Или с други думи дебеланките са ненормални.  ooooh!

Това описание е по повод на конкретно зададен въпрос как изглежда жената от шията надолу, инак нямам нищо против пълните хора, една от най-близките ми приятелки е пълна. Peace

# 69
  • Мнения: 11
, дразни ме вулгарността и мръсното подсъзнание 

Чувстваме се нещо заплашени ли?  PartyА мен пък не..ето това не ме дразни...Зависи какви са целите ми де. Thinking Thinking

Може ли да попадне в категорията "симпатична"? Щото ако може...веднага ще ти кажа каква е проблемата...

Това не зная, и какъв би бил проблемът в тоя случай? Thinking


На мъжки език това е политически коректният начин да кажеш за една,че е посредствена...абе права черта...Демек в таблицата на атрактивност това е нулата...От тук нагоре са "става"и "копеле! #Crazy"...В отрицателния квадрант са "батал" и "толко не моа изпия" Sunglasses

# 70
  • Мнения: 1 127

На мъжки език това е политически коректният начин да кажеш за една,че е посредствена...абе права черта...Демек в таблицата на атрактивност това е нулата...От тук нагоре са "става"и "копеле! #Crazy"...В отрицателния квадрант са "батал" и "толко не моа изпия" Sunglasses

Да разбирам, че няма излъчване за секс ли? newsm78

Ако не те затруднявам, би ли описал с няколко думи тези две категории. Peace

# 71
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881

 т.е. жената физически си е нормална/не дебеланка/,

Хахахаха, това беше готино. Или с други думи дебеланките са ненормални.  ooooh!

Ами извън нормата са, т.е. не са нормални, какво толкова ох-каш? Това не значи, че са втора категория хора.

# 72
  • Мнения: 135

Та, въпросът е хипотези, най-вероятни, защо на различни места и ситуации се случва така , че тази жена остава без партньор: твърде висока летва ли е, или има нещо друго според вас?
/ въпросът е сериозен Confused, и в темата засега се е включил само един мъж

Дълбоки води нагази Сурела.. високите летви са прескачани многократно.. те за това и постепенно ги вдигат.. до момента в който стане невъзможна височината.. щото летвата лесно пада..освем ако не е закована.  Laughing

За да остане една жена без партньор има поне сто причини.. за да искаш някой да ти обърне внимание, не требе да стоиш кат тараба и да чакаш нещо само да се случи.. може да си най големата убавица.. но погледнат ли те.. ставаш ясна на повечето мУже.. сякаш на челото ти е написано, - айде бегай у лево..
Тя си мисли че търси..обаче пък другите не знаят.. но пък обсъжда надълго и широко с приятелки че търси.. само че парашутистите са кът..  Thinking
И си стои горката и си чека.. но пък инак е в мокрите сънища на околните.. те пък от своя страна си мислят че е висока летва щот като я погледнат и тя все извръща поглед встрани.. сякаш ще я купуват.
Деликатни са тези неща.. пък и жените не са като едно време.. требе си и малце акъл.

# 73
  • Мнения: 1 127
Соте, че са деликатни тия неща, така е, дали водите са дълбоки, не зная, възможно е, точно това се опитвам да `разбера` - кои са ония препъни-камъчета в излъчването на една жена, в нейното поведение, които я правят `отблъскваща` в мъжките очи?
Сигурно причините са комплексни, някои от тях подлежат и на промяна най-вероятно, стига търсещите жени да ги осъзнаят.
Но само осъзнаването не е достатъчно и т.н.  Peace

# 74
  • Мнения: 135
- кои са ония препъни-камъчета в излъчването на една жена, в нейното поведение, които я правят `отблъскваща` в мъжките очи?
Сигурно причините са комплексни, някои от тях подлежат и на промяна най-вероятно, стига търсещите жени да ги осъзнаят.
Но само осъзнаването не е достатъчно и т.н.  Peace


Не се обиждайте.. но жените сте максимално предвидими.. при втора..трета среща с нея, вече сме наясно какво да очакваме занапред.
Нека се обоснова.. предполага се че става въпрос за жена над 30 -35.. съответно мъжете които се очаква да прояват интерес са малко више.. демек врели и кипели.. попадали под ударите на доста жени.. значи че са наясно още щом погледнат жена, от разстояние с точност да определят какво могат да очакват.. единственото неясно нЯщо, са само номерата дето могат да им извъртят.  Mr. Green
Жена на тези години щом досега не е осъзнала какво и куца.. не чакай занапред да се осъзнае.. живи примери си имам.
Началото требе да се почне още с начина и на общуване.. тя, жената.. следва да знае какво очакват от нея мъжете.. дали обаче е готова.. някои и цял живот не могат да го осъзнаят.. уж са готови на всичко.. но в точният момент си е тотален провал.
На пръв поглед, доста незначителни дреболии оказват необратим ефект.. дори само жестовете са достатъчни за да отблъсне противниковият отбор.
Всяка жена трябва да работи върху себе си ежедневно.. обаче какво се получава, тя е решила че този и образ най и се харесва и си продължава по същият начин.. една промяна обаче предизвиква интерес.. и тука майтап нема.  Flutter
Но пък имайки честа да познавам доста жени на горепосочената възраст.. оставили са се на течението, позанемарени.. отпуснати.. оттегчени.. само дето още не са запяли.. "А нам все равно."  Whistling

# 75
  • Мнения: 6
, дразни ме вулгарността и мръсното подсъзнание 

Чувстваме се нещо заплашени ли?  Party

От ?

# 76
  • Мнения: 11
, дразни ме вулгарността и мръсното подсъзнание 

Чувстваме се нещо заплашени ли?  Party

От ?

От сексуален фундаментализъм,от кво Flutter Rolling Eyes Praynig


На мъжки език това е политически коректният начин да кажеш за една,че е посредствена...абе права черта...Демек в таблицата на атрактивност това е нулата...От тук нагоре са "става"и "копеле! #Crazy"...В отрицателния квадрант са "батал" и "толко не моа изпия" Sunglasses

Да разбирам, че няма излъчване за секс ли? newsm78

Ако не те затруднявам, би ли описал с няколко думи тези две категории. Peace



Не излъчване за секс ама директно на някоя вълна я няма или толко високо и бие предавателя,че няма антена дето да я улови...

Тия категории не се описват с думи...то треа да го усетиш и донякъде си е строго индивидуално...Но ей ти една дето като я скивах само дори на кадро,скочих от стола и викнах "Копеле!" #Crazy #Crazy #Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 1 127
Е, добре де, ако това тяло бе облечено по друг начин / с по-закрити дрехи /, и не така предизвикателна стойка, дали би било забелязано? newsm78 / нали уж хубавият кон и под дрипавия чул си личал   Whistling/

# 78
  • Мнения: 11
Е, добре де, ако това тяло бе облечено по друг начин / с по-закрити дрехи /, и не така предизвикателна стойка, дали би било забелязано? newsm78 / нали уж хубавият кон и под дрипавия чул си личал   Whistling/



Гаранция! Расовата женска се познава ако ще в торбички от Метро да е облечена...Просто се подушват тия неща...ако искаш инстинкт го наречи... Sunglasses

# 79
  • Мнения: 135
Е, добре де, ако това тяло бе облечено по друг начин / с по-закрити дрехи /, и не така предизвикателна стойка, дали би било забелязано? newsm78 / нали уж хубавият кон и под дрипавия чул си личал   Whistling/

Неоспорим факт е това.
Често думите са просто излишни.  Wink

# 80
  • Мнения: 1 127
Гаранция! Расовата женска се познава ако ще в торбички от Метро да е облечена...Просто се подушват тия неща...ако искаш инстинкт го наречи... Sunglasses

С други думи нЕма опасност да не се забележи един бъдещ расов потенциал
в лицето на жена с по-скромен на пръв поглед `дизайн`.  Thinking

# 81
  • Мнения: 135
Гаранция че нема да уловиш смока от гнездото със змиите.. няма.
Не може да се сбърка това дето си е убаво...  Laughing

# 82
  • Мнения: 1 127
В тоя ред на `мисли`, дали някоя от долупосочените дами би била обект на мъжко внимание, или попадат в отрицателната скала : Thinking

№1 ,

№2 ,

№3 ,

№4 ,

№5    и

№6

# 83
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
И на мен ще ми е интересно. Според мен мъжете биха се загледали най-вече по Н3.
А мен ме кефи и Н4.
Н1 и Н6 ги отписвам изобщо. Crazy

# 84
  • Мнения: 135
Номер две..и номер шест.. просто къртят.   Hug
Номер три изглежда доста опасно.. но в това е тръпката.. да усетиш неизвестното.
Останалите три.. не са мой тип.  Whistling

# 85
  • Мнения: 329
Според мен мъжете биха се загледали най-вече по Н3.

№2  Heart Eyes

Илиан навремето пееше: "Кекс, кекс... але ле майко".  Whistling

# 86
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Според мен мъжете биха се загледали най-вече по Н3.

№2  Heart Eyes

Илиан навремето пееше: "Кекс, кекс... але ле майко".  Whistling

Хахха, мислех си да посоча Н2, ама викам айде няма, че ми лъха на чалга... Laughing

# 87
  • Мнения: 329
Как ще лъха на чалга!  Simple Smile
Много е арно гаджето.
Подозирам ,че ако всички чалгаджийки
изглеждаха така, щеше с друго око да се гледа на тази музика.

# 88
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Как ще лъха на чалга!  Simple Smile
Много е арно гаджето.
Подозирам ,че ако всички чалгаджийки
изглеждаха така, щеше с друго око да се гледа на тази музика.

Хихи, ами лекинко, ама ми лъхна на мен. Имам много изострено обоняние! Grinning

# 89
  • Мнения: 11
Айдеееееее и сеа чичко да каже....:

N1- Батал!
N2-Кааалинка,Каааалинка,Калинка моя...-става!
N3-Става
N4-Тука има нещо..мирише на игра...
N5-Симпатична... Confused
N6-Става..с по-убав грим и дрешка отива на "копеле" Crazy

# 90
  • Мнения: 1 127
Мъже.  Crossing Arms

На мен само №1 ми се види по-непривлекателна.
Точно пък №4 и 5 са  нежни създания под дрипав "чул" и с непредизвикващо секс излъчване на конкретната снимка /но това не означава, че не го могат Whistling/.  Я си ги представете с други дрешки/ или без/, а №5 с пусната коса. На вас май каквото ви се покаже, това приемате, ами проявете фантазия , де. Party Някои дами са по-загадъчни, не предоставят все си прелести на тепсия. Whistling Laughing

После идва другият момент, 1.ако една дама ви хареса външно абсолютно, но като я заговорите, така лекинко ви отблъсне,  к`во правим  или 2.  пък обратното : може ли дама, която не ви е грабнала визуално с напомпана външност, но е приятна, в последствие да се окаже, че е вашия `човек` по темперамент и так далее./или туй отпада като вариант директно/. Thinking
Безспорно комбинацията от външност и характер е най-добрата, но ако има разминаване, склонна ли е мъжката половина от човечеството да направи лееекичък компромис, и ако да - в коя насока? Wink

# 91
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881

После идва другият момент, 1.ако една дама ви хареса външно абсолютно, но като я заговорите, така лекинко ви отблъсне,  к`во правим  или

Тук мога да отговоря и аз - "чук и бег". Crazy

# 92
  • Мнения: 11
Може surela...всичко може...Зависи от контекста...Точка 1 - визия тупалка,отваране на сочни джуки и понасяне на ултрасвиреп диалект ooooh! ooooh! До преди години това ми беше turn off нумеро уно...Скоро ми се случи пак...като че ли съм надмогнал , а и мьекото не беше толко мьеко...
Ситуация 2....Модел "става",обаче се заяжда, отговаря, скача на въпреки...О да! Говори за темперамент, което е.... Hug Hug HugЩото най ги мразим некви безжизнени черти дето ако мигне ще се разпадне... Sick

# 93
  • Мнения: 329
Безспорно комбинацията от външност и характер е най-добрата, но ако има разминаване, склонна ли е мъжката половина от човечеството да направи лееекичък компромис, и ако да - в коя насока? Wink

Зависи колко голямо е разминаването.
Ако компромисът е лееекичък, no problemo.  luvbed

# 94
  • Мнения: 1 127
Зависи колко голямо е разминаването.
Ако компромисът е лееекичък, no problemo. 

И в двете насоки ли / външна и вътр. /? Wink

# 95
  • Мнения: 0
Малките цици са доста отблъскващи... дебелият корем също.

# 96
  • Колибите
  • Мнения: 357
Малките цици са доста отблъскващи... дебелият корем също.

Дебелият корем не би бил проблем, ако инструментът ти е достатъчно дълъг, но явно при теб не е.

# 97
  • Мнения: 28
Според мен, тия неща не може да се обобщават така.
Всеки си има различни критерии, различни виждания. Един се впечатлява от неща, които за друг са отвратителни (както случая с бирата  Mr. Green )
Мен например, ужасно много ме дразни, високомерното отношение (независимо от пола)  bash
Някак си, не пиемам за нормално, човек с който току що си се срещнал, по някакъв повод (дори и продавачката в магазина, да речем), да те гледа надменно, да ти говори (ако се налага), сякаш си човек "втора ръка".
Аз съм изключително весел човек. Трудно може някой да ми свали усмивката. Но такива.....просто ме дразнят, та чак ме и отегчават нпоследък.
Иначе с друго нямам проблем. Особено за външен вид...всеки "си се носи" както намери за добре. Ако не ми допада по някакъв начин, просто не се занимавам с него/нея, но това не значи, че го/я заклеймявам (не знам дали написах правилно думата  Blush )   bouquet

# 98
  • Мнения: 448
Малките цици са доста отблъскващи... дебелият корем също.

Дебелият корем не би бил проблем, ако инструментът ти е достатъчно дълъг, но явно при теб не е.


Чак пък отблъскващи, с подходящо тяло, и малките гърди са много секси. Е ако се крият под кат паласки не, но те пълните жени си имат и по големи гърди. Има си равновесие в природата Mr. Green

# 99
  • Мнения: 1 224



Доста отблъскваща гледка, наистина  Crazy

# 100
  • Мнения: 373
Малките цици са доста отблъскващи... дебелият корем също.

Умерена вменяемост и скромна адекватност...

# 101
  • Мнения: 448
Малките цици са доста отблъскващи... дебелият корем също.

Умерена вменяемост и скромна адекватност...

Е ако нещата са в контрастна комбинация наистина е отблъскващо. Иначе леко закръглено коремче, с подходящи гърди е секси.

# 102
  • Мнения: 373
Аз разбрах, че малките гърди и дебелия корем са крайно отвратителни, и поотделно, и заедно.

# 103
  • Мнения: 448
Моето мнение е, че всичко има граници. На нас ни е заложено да харесваме точно тези извивки при жената, дори и да са по закръглени, Все пак жената забременява, а мъжа я харесва и така. Но в граници. Преминат ли се е лошо.

# 104
  • Мнения: 0
Недостатъците за едни са предимство за други. Държанието може да е много по дразнещо отколкото всеки физически недостатък, за хигиената няма да коментирам там всичко трябва да е на ниво естествено Wink

# 105
  • Мнения: 28
Недостатъците за едни са предимство за други. Държанието може да е много по дразнещо отколкото всеки физически недостатък, за хигиената няма да коментирам там всичко трябва да е на ниво естествено Wink

Напълно подкрепям  Peace

# 106
  • Мнения: 1 224
Не знам дали 2pac обира точки от мацките по темите, ама като гледам Идеалчо напредва.  Laughing

# 107
  • София
  • Мнения: 816
Как бихте погледнали на жена,която пие шампанско от бутилка и танцува с цигара?

# 108
  • Мнения: 27
Как бихте погледнали на жена,която пие шампанско от бутилка и танцува с цигара?
Дори няма и да задържа погледа си върху такава жена.
Но ако питаш за мнението, което може да си изгради човек за такава жена, ами - никак няма да е добро.  Sick
С такова поведение няма начин да предизвика възхищение и влюбени погледи.

# 109
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Ееее,и вие пък.Ако е на бясно новогодишно парти не е толкова фрапантно.По-скоро грози неуместното поведение.Като да се сваляш на попа в черквата.
Мен пък ме гледат флюбено като лоча биричка от бутилката и пуша.Ама това го правя с компания,на барбекю.Пък и те метъли,кво да ги правиш Laughing Хич не ги впечатлява колко са ти очукани обущата и здрани дънките.

# 110
  • Мнения: 11
С такова поведение няма начин да предизвика възхищение и влюбени погледи.

Айде да не бъдем толкова категорични, а? Whistling

# 111
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Как бихте погледнали на жена,която пие шампанско от бутилка и танцува с цигара?
Кво й е, бре?

# 112
  • Мнения: 3 419
Вчера намигнах два пъти на един мъж. Отивам да се гръмна значи.

# 113
  • Мнения: 1 127
Как бихте погледнали на жена,която пие шампанско от бутилка и танцува с цигара?

Вероятно зависи от мъжа, неговият критерий  за привлекателност на жената/ в т.ч. и поведение/, както и `целите` на евентуалното харесване. Thinking Отблъсващото за един, може да се окаже привлекателно за друг. Whistling Кой каквото търси намира.

# 114
  • Мнения: 135
Как бихте погледнали на жена,която пие шампанско от бутилка и танцува с цигара?

Те таквоз веднага ми ляга на сърцето.. тамън ще сме си от една порода..  Mr. Green

# 115
  • Мнения: 19
А какво ше кажете за девствена на 38,дали ще си остане такава

# 116
  • Мнения: 1 136
A kakва е прицхината да се постне тая тема

# 117
  • Мнения: 135
А какво ше кажете за девствена на 38,дали ще си остане такава

На всяка цена ще намери начин да си промени статута!!!  Laughing

# 118
  • Мнения: 1 610
лошо впечатление ми правят манИкенки knit ... да ми водят разни предавания по-ТВ или гости по предавания Animal Cow Animal Pig Monkey ....
Писна ми  redот тунинговани крави с провинциален акцент, говорен дефект и 2 приказки умствен багаж...
Няма да давам пример, че да им вдигам рейтинга....а и мога да пропусна некой ботокс, лифтинг или  bombs...

Невярвам, че няма умни деца в тази държава и с нормални възможности/визия!!!

# 119
  • Мнения: 116
Мен ме скоро ме подразни една жена с много претенции,изживяваше се като мис,имаше перфектна ноктопластика,която не пропускаше да ми завре в лицето,но и трета вежда...под носа.От тогава сън не ме хваща от мислене как е възможно една жена да си направи съвършен маникюр,а да не си махне мустака...

# 120
  • Мнения: 741
маманет, присъствието на такива персони няма нищо общо с "умствения багаж", късмет просто - да се родят щерки на мама и тати.

# 121
  • Winterfell
  • Мнения: 590
То и аз напоследък се чудя как може една жена да ходи с перфектно  почистени крака,а същевременно ръцете и да напомнят четка за шишета newsm78 (тук изключвам естествените русокоски).И мустака също.А пък веждите липсват-нарисувани са.Защо някой си скубе веждите,за да ги нарисува пак?-такава жена можеш спокойно да я заплашваш и с мокра кърпа Laughing

# 122
  • Мнения: 116
О,не,това за мокрия парцал беше трепач.Ама те може да са перманентен грим.И аз не харесвам нарисувани вежди,освен ако ситуацията не го налага (окапали по някаква причина).

# 123
  • Мнения: 4
Ако съм мъж, със сигурност би ми направило впечатление, ръцете и косата.
Не харесвам грозни ръце, груби, мазни и сухи коси .

# 124
  • Мнения: 1 127
Сигурно има какво да се добави. newsm78

# 125
  • Мнения: 135

Сигурно има какво да се добави. newsm78

Има разбира се.  Laughing
Би ме отблъснала жена дето мисли само за задника си!!!  Laughing

Цитат
Ами ползвам анално бижу.Понякога ходя с него насам натам.Малко трудно се свиква с това в задника ти ,обаче след тва няма проблем.А на мъжете като ти видят това в задника им м деиства като афродизиак

http://forum.rozali.com/viewtopic.php?f=13&t=3075&start=25

 newsm78 Чудя се, как може да си навреш нещо в задника и да ходиш насам натам.  Joy
Сега се улавям защо някои дами като ходят, заметат калниците на ебем страна.  Joy
То като старите ЗИЛове.. дет като го погледнеш отпред га се движи.. и му се вижда задницата!!!  Joy

http://www.youtube.com/watch?v=_lRB5Uyw72s

# 126
  • Мнения: 1 127
Има разбира се.  Laughing
Би ме отблъснала жена дето мисли само за задника си!!!  Laughing

Цитат
Ами ползвам анално бижу.Понякога ходя с него насам натам.Малко трудно се свиква с това в задника ти ,обаче след тва няма проблем.А на мъжете като ти видят това в задника им м деиства като афродизиак


Отврат. Sick Ама не само в пряк , и в преносен смисъл сигурно - егоистка, дето й пука само за себе си.  Thinking

# 127
  • Мнения: 1 610
не ми харесва и би ме разграничило от някои особи - прекалената взискателност/педантичност/дисциплина, която по никакъв начин не търпи промяна или извънредни ситуации... относно всичко ... Такива безкомпромисни хора, праволинейни и изчели всичката литература относно болести и психология...  неща да са ми приятели... newsm78. То като се замисля едва ли допускат чуждо мнение или някой да им влезне в иначе лъснатия и дезинфектиран хол...и да им пика у току сложеното тоалетно блокче, до стаята на току що заспалото дете...айде де... Laughing

дано не съм се повторила с някого  bouquet, че темата е от доста време...ох старост-нерадост...

# 128
  • Мнения: 135

Отврат. Sick Ама не само в пряк , и в преносен смисъл сигурно - егоистка, дето й пука само за себе си.  Thinking

Провокативен начин да се възбуди апетита ни Laughing.. но пък не всичко се свежда до нечии задник.  Laughing
Бих си противоречил ако кажа че не тичам по задници  Laughing.. само че предлагането дразни и отблъсква... завоеванието е друга работа.  Peace

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт