Какво може да ви отблъсне в една жена?

  • 23 069
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 329
Най-вече външния вид ме отблъсква - прекалено нацапани и дегизирани мадами с тонове макиаж и напомпани с пласмаса. А те такива си вървят и със специфичното поведение. Отврат!

Вероятно иде реч за нещо  такова.   Mr. Green Whistling

Таковата, зодия "Моларка" + съпътстващото зодията поведение, а именно - "аз съм коравата кучка и мачкам в живота", съчетано със задължителните претенции, които в 90% от случаите са с нулево покритие - най-висшата отварт на света! Бягам през девет земи в десета от такива нагли пирани, ако ще да е Анджелина Джоли на квадрат.

# 31
  • Мнения: 1 127
Бягам през девет земи в десета от такива нагли пирани, ако ще да е Анджелина Джоли на квадрат.





 Mr. Green Whistling

# 32
  • Мнения: 135
Много хапещи бре Сурела  Joy... то и глада не прощава шЪ знаИш!!!!   Joy

Но виж..вторият комикс е по обезпокояващ...особено като прочетох туй...

http://www.vsekiden.com/108008/alisiya-reketira-bozhinov-za-4-miliona/
То ако човек знае в началото кво шИ стане..кат дявол от тамян ще бяга!!!!!
Но пък нашият мозък е различен!!!!  Laughing

# 33
  • Мнения: 1 127

То ако човек знае в началото кво шИ стане..

Ам, че интересувайте се. Mr. Green :

# 34
  • Мнения: 135
Ам, че интересувайте се. Mr. Green :

Все знаех че любовта е сляпа.. но пък чак да е грозна и алчна..май се вижда впоследствие.. лошото е че степента на развитие, превръща красивите пеперуди отново в гнусни гъсеници!!!!  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 610
......
Все знаех че любовта е сляпа..
....
айде,  айде,  мъжете сами ни навирате подаръците си... Laughing ....

# 36
  • Мнения: 135
айде,  айде,  мъжете сами ни навирате подаръците си... Laughing ....

Ма и вие добре ги отклонявате!!!!  Joy
Ай стига подаръци!!!!  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 11
......
Все знаех че любовта е сляпа..
....
айде,  айде,  мъжете сами ни навирате подаръците си... Laughing ....

Скоро не съм си слагал панделка на моя, ама щом казваш.... Whistling Whistling Peace

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Странно че на 3 страници никой не споменава тъй характерното женско "съскане" като отблъскващо...  newsm78 Имам предвид типа жени, които са вечно недоволни, вечно някой (най-често мъжът до тях щото им е под ръка) им е крив, правят по 15 забележки в минута, вдигат скандал за едни хвърлени чорапи и могат да се цупят по 1 седмица.  ooooh! ова не ви ли отблъсква? Аз лично винаги съм се чудила такива жени как ги търпят мъжете им...  newsm78 Пък като видя жена да се държи така с мъжа си пред чужди хора.... на мен ми иде да й  плЕсна някой шамар,  него не го знам как се сдържа...
П.С. Соте, като показваш такива работи тури една червена точка или предупреждение някакво... изкарах си акъла посред нощ, сега кошмари ще сънувам...  no

# 39
  • Мнения: 11
Както се казва...като се цупи,после ще иде да си го купи. Така и не се научиха някои че цупенето и тръшкането са до време,после спира да ни дреме. Stop Sick Sick

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Е за цупенето добре, но да ти прави някой нон-стоп забележки и само да мърмори и да ти намира кусури... свиква ли се с това?

# 41
  • Мнения: 11
Е за цупенето добре, но да ти прави някой нон-стоп забележки и само да мърмори и да ти намира кусури... свиква ли се с това?

Зависи за кво прай.Аз нонстоп правя забележки на жените относно каране и поддържане на коли.Ама нонстоп.Само че има за кво...Не е така да се заяждам...

# 42
  • Мнения: 135
Странно че на 3 страници никой не споменава тъй характерното женско "съскане" като отблъскващо...  newsm78 Имам предвид типа жени, които са вечно недоволни, вечно някой (най-често мъжът до тях щото им е под ръка) им е крив, правят по 15 забележки в минута, вдигат скандал за едни хвърлени чорапи и могат да се цупят по 1 седмица.  ooooh! ова не ви ли отблъсква? Аз лично винаги съм се чудила такива жени как ги търпят мъжете им...  newsm78 Пък като видя жена да се държи така с мъжа си пред чужди хора.... на мен ми иде да й  плЕсна някой шамар,  него не го знам как се сдържа...
П.С. Соте, като показваш такива работи тури една червена точка или предупреждение някакво... изкарах си акъла посред нощ, сега кошмари ще сънувам...  no

Не мислиш ли savina_33..че таквоз не бих го търпял повече от седмица... дет се казва..чао по граовски..или возкурец!!!  Mr. Green
То на дебили винаги сЪ праим..но пък требе да си има и неква мярка.. затова си има самотни женици.
Виж темата за старите моми!!!  Mr. Green

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Абе аз познавам доста омъжени съскащи и мрънкащи и от доста време омъжени. Та за това се чудя как се търпи такова чудо.

Аз нонстоп правя забележки на жените относно каране и поддържане на коли.Ама нонстоп.

Това също е ужасно дразнещо. Аз карам от 15 год, мъжът ми кара от 1 год и не спира да ми прави забележки като сме в колата.  ooooh! Идело ми е понякога да го изхвърля в движение.  Mr. Green Научи я да кара както трябва вместо да правиш нон-стоп забележки.

# 44
  • Мнения: 135
Май на некои им харесва да има кой да съска насреща им... то и за това има смисъл..щот съска, мрънка и накрая и запушат устата...сещай се как да не турам цървена точка!!!  Mr. Green

Относно шофирането.. една жена кара много по добре като има кой да я поощрява..колко по и се карам ..толкоз повече бърка... а пък най добре е да не ме вози!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт