Какво може да ви отблъсне в една жена?

  • 23 028
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Това,което тотално може да ме отврати от жена , е да мляска дъвка насреща ми с отворена уста.
Направо получавам позиви за повръщане.....два пъти ми се случи досега.Казвам едно "Бързам!Извинявай!" и я оставям с отворена уста.

# 16
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Нещото,което ме отвръщава веднага в една жена от пръв поглед,още преди да съм в час с хигиената и обноските,това е да видя че пие бира от бутилката  Close

Хахах, дано да не ме видиш някога в такъв случай. Mr. Green Иначе не ми е вкусна. Не знам защо така. А и не, че да пиеш от халба е особено изискано, ама аре... Wink

Най-вече външния вид ме отблъсква - прекалено нацапани и дегизирани мадами с тонове макиаж и напомпани с пласмаса. А те такива си вървят и със специфичното поведение. Отврат!


Сотеее, Соте, Соте...  Whistling Laughing

# 17
  • Мнения: 1 610

Прощавай Ири..но колко алкохол е нужно да се изпие за да легна с някое от тези подобия на жени???

тук требе мнооогоо алкохол  Drunk такова нещо може да се случи само на бирен фест...

ако си трезвеник няма как да ти се случи....
но мъже преживели алкохолни запои казват, че първо се събуждат  Shocked, после Rolling Eyes, после newsm78, после   bathSign Exclamation  beer smile3537, така   nnnuu
и нощ с такава жена била...пламенна и зашеметяваща...


# 18
  • Мнения: 1 127
Най-вече външния вид ме отблъсква - прекалено нацапани и дегизирани мадами с тонове макиаж и напомпани с пласмаса. А те такива си вървят и със специфичното поведение. Отврат!

Вероятно иде реч за нещо   такова.  Mr. Green Whistling

# 19
# 20
  • Мнения: 135
Нещо над двата метра също би ме отблъснало!!!!  Mr. Green
Да ме бие по канчето отвисоко..а нема нужда!!!  Laughing



# 21
  • Мнения: 1 610
приятел сподели, че ако има някъкъв чисто физически дефект, също го отблъсква. Ще  спестя какво...

аз добавям откачени аксесоари, дрехи и пр...
...http://iwoman.bg/krasiva/moda/neshtata-koito-nikoja-jena-ne-trja … tejava-363649.htm


# 22
  • Мнения: 1 127
Нещо над двата метра също би ме отблъснало!!!!  Mr. Green
Да ме бие по канчето отвисоко..а нема нужда!!!  Laughing




Соте, ама, ако е като нисичката от фотоса, не отказвате, нали, нЕма нужда да коленичи? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 135

Соте, ама, ако е като нисичката от фотоса, не отказвате, нали, нЕма нужда да коленичи? Mr. Green

Нисичката е 1.62...високата 2м. и 5 см....и е най високият модел в света!!!!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 127
М, даа. Laughing

Ето една   схема , цитат от Немо.

# 25
  • Мнения: 135
М, даа. Laughing
Ето една схема  цитат от Немо.

Да,но схемите вечно се провалят Сурела..а резултата ви е ясен!!!  Mr. Green

http://www.bnews.bg/article-39814

# 26
  • Мнения: 11
Нещото,което ме отвръщава веднага в една жена от пръв поглед,още преди да съм в час с хигиената и обноските,това е да видя че пие бира от бутилката  Close

Нъъъъц...Нищо не разбираш..Трудно мога да си представя нещо по-секси от това мацка да пие директ от шишето...Толкова е натурално и....асоциативно Mr. Green Heart Eyes

Иначе могат да ме отблъскват тонове неща и да ме привлича само едно....и пак да съм луд по нея...

# 27
  • Мнения: 1 128
Големи цици без сутиен , дебело дупе с прашки и силиконови джуки, всичко друго във външния вид на една жена бих го попрелътнала.
А за държание - да се смее шумно и истерично  Sick

# 28
  • Мнения: 116
Е кажете нещо за поведение,характер,...Във външния вид е относително ясно кое дразни Simple Smile

# 29
  • Мнения: 135
Е кажете нещо за поведение,характер,...Във външния вид е относително ясно кое дразни Simple Smile

Да люпи семки и да ти обяснява че сите мъже са маскари!!!!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт