Какво може да ви отблъсне в една жена?

  • 23 074
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 127
Господа,

използвам тази тема, за да акцентувам вниманието на тези от вас, които имат повечко свободно време и желание за `анализи` към един частен случай от друга една тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634322.0

Най-общо приятелката на жената описва героинята и ситуацията около нея така  :

Цитат
Мъже около нея  не се навъртат. Мъжете обаче я гледат с някакъв странен, "стъклен" поглед, не показващ интерес или внимание към нея. Забелязват другите момичета в компанията, които не са толкова интересни , с оригинален начин на мислене или поведение, но доста по-шаблонни. Това се случва на различни места, с различни участници в ситуациите, но реагиращи по сходен начин.

Имаме млада жена... с добра поддръжка макар и не мис Свят, но добре изглеждаща, .Забелязват другите момичета в компанията, които не са толкова интересни , с оригинален начин на мислене или поведение, но доста по-шаблонни. Това се случва на различни места, с различни участници в ситуациите, но реагиращи по сходен начин.

 Казах, че жената е хубава, поддържана, спортна фигура, но не груба в никакъв случай, всичко й стои -и пола, и панталон, и минижуп, много бг жени не изглеждат като нея, ама си имат мъже.

Та, въпросът е хипотези, най-вероятни, защо на различни места и ситуации се случва така , че тази жена остава без партньор: твърде висока летва ли е, или има нещо друго според вас?
/ въпросът е сериозен Confused, и в темата засега се е включил само един мъж /






# 61
  • Мнения: 11
Еееееееее копеле...28 страници чикий на сухо и чакаш да се изкаже некой мъж...Това е малко като задание по темата "Хипотези защо не всеки картоф е идеално сферичен" newsm78.
Ако това дето цитираш са оценки на жени...е не мерси...Щото на мен преведено на 'мъжки' ми лъха на посредствена поувехтяла бивша красавица дето лежи на стара слава и рокля от бала...Или пък е хипарка...аз тях така ги гледам с празен поглед #Crazy

За тва да започнем с визуалният контент-анализ...Дай да видим кадро на въпросната Венера /може и от врата надолу/ па да видим до де ще стигнем Whistling

# 62
  • Мнения: 1 127

За тва да започнем с визуалният контент-анализ...Дай да видим кадро на въпросната Венера /може и от врата надолу/ па да видим до де ще стигнем Whistling

То това и другият мъж го казва, ама май нЕма развитие, всъщност не зная...

Ама, ако предположим, че все пак женското описание не лъжи - т.е. жената физически си е нормална/не дебеланка/, па макар и не красавица/но не и грозна/ - кво следва  newsm78 като вероятна причина -1. това че изглежда сексуално дърво би ли спряло един мъж, или пък това, че 2.интелектуално била доста напред с материала според приятелката й ? newsm78

Първото може и да се промени, а пък второто - приятелката й казва, че била земна....
  newsm78  Thinking

# 63
  • Мнения: 11
Може ли да попадне в категорията "симпатична"? Щото ако може...веднага ще ти кажа каква е проблемата...

# 64
  • Мнения: 371
То една жена в очите на приятелката е една, в очите на околните съвсем друга. Може пък да се изхвърля много на интелект, да иска все да е център на внимание, но без да прояввява такт, знам ли. Излъчването също не е за пренебрегване, не всичко е ум и дълги крака...

# 65
  • Мнения: 6
Много неща ме дразнят независимо половата принадлежност на човека .
Но понеже става дума конкретно за жени , дразни ме вулгарността и мръсното подсъзнание  . Да си го запази за мъжа си , нито би събудила възхита в мен за тип освободено поведение или модерен начин на мислене  , нито това са някакви предпоставки за вървежност под завивките . 

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 9 789

 т.е. жената физически си е нормална/не дебеланка/,

Хахахаха, това беше готино. Или с други думи дебеланките са ненормални.  ooooh! Само да вметна извън казуса за нехаресваната, че това (кг имам предвид) много малко спира мъжете. Аз съм била и слаба, и дебела и няма разлика в интереса. Има разлика обаче, в зависимост от  поведението и самочувствието. Или най-просто казано - ако ти си в мир със себе си и се приемаш и се държиш нормално и симпатично и другите ще те харесат. Ако непрекъснато воюваш със себе си, страдаш, драматизираш щото видиш ли имаш бричове или целулит (на бас че половината мъже изобщо не знаят какво е бричове) и това те е довело до истерично-невротична и вечно кисела фаза в изграждането на характера.... ми и аз да съм и аз няма да те харесам.

# 67
  • Мнения: 93
Може да ме отблъсне хигиената,например.Имам колежка с огромен естествен бюст,която  обаче никога не се реши?!? ConfusedКак може?!? ooooh!Или ако си хвърли на улицата фаса.За мен това е висша селяния.За съжаление е масова практика...Иначе конкретно за момичето-ами има и такива.В смисъл,изграждат една невидима бариера между себе си и околните.Може да се дължи на прекалено високо самочувствие,но може да се дължи и на комплекси,на стеснителност...Във всички случаи има някаква конкретна причина.Щом не е външност,значи е поведение.Китайците казват:"Превърни сърцето си в зелено дърво и птичката сама ще дойде."

# 68
  • Мнения: 1 127
Може ли да попадне в категорията "симпатична"? Щото ако може...веднага ще ти кажа каква е проблемата...

Това не зная, и какъв би бил проблемът в тоя случай? Thinking


т.е. жената физически си е нормална/не дебеланка/,
Хахахаха, това беше готино. Или с други думи дебеланките са ненормални.  ooooh!

Това описание е по повод на конкретно зададен въпрос как изглежда жената от шията надолу, инак нямам нищо против пълните хора, една от най-близките ми приятелки е пълна. Peace

# 69
  • Мнения: 11
, дразни ме вулгарността и мръсното подсъзнание 

Чувстваме се нещо заплашени ли?  PartyА мен пък не..ето това не ме дразни...Зависи какви са целите ми де. Thinking Thinking

Може ли да попадне в категорията "симпатична"? Щото ако може...веднага ще ти кажа каква е проблемата...

Това не зная, и какъв би бил проблемът в тоя случай? Thinking


На мъжки език това е политически коректният начин да кажеш за една,че е посредствена...абе права черта...Демек в таблицата на атрактивност това е нулата...От тук нагоре са "става"и "копеле! #Crazy"...В отрицателния квадрант са "батал" и "толко не моа изпия" Sunglasses

# 70
  • Мнения: 1 127

На мъжки език това е политически коректният начин да кажеш за една,че е посредствена...абе права черта...Демек в таблицата на атрактивност това е нулата...От тук нагоре са "става"и "копеле! #Crazy"...В отрицателния квадрант са "батал" и "толко не моа изпия" Sunglasses

Да разбирам, че няма излъчване за секс ли? newsm78

Ако не те затруднявам, би ли описал с няколко думи тези две категории. Peace

# 71
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883

 т.е. жената физически си е нормална/не дебеланка/,

Хахахаха, това беше готино. Или с други думи дебеланките са ненормални.  ooooh!

Ами извън нормата са, т.е. не са нормални, какво толкова ох-каш? Това не значи, че са втора категория хора.

# 72
  • Мнения: 135

Та, въпросът е хипотези, най-вероятни, защо на различни места и ситуации се случва така , че тази жена остава без партньор: твърде висока летва ли е, или има нещо друго според вас?
/ въпросът е сериозен Confused, и в темата засега се е включил само един мъж

Дълбоки води нагази Сурела.. високите летви са прескачани многократно.. те за това и постепенно ги вдигат.. до момента в който стане невъзможна височината.. щото летвата лесно пада..освем ако не е закована.  Laughing

За да остане една жена без партньор има поне сто причини.. за да искаш някой да ти обърне внимание, не требе да стоиш кат тараба и да чакаш нещо само да се случи.. може да си най големата убавица.. но погледнат ли те.. ставаш ясна на повечето мУже.. сякаш на челото ти е написано, - айде бегай у лево..
Тя си мисли че търси..обаче пък другите не знаят.. но пък обсъжда надълго и широко с приятелки че търси.. само че парашутистите са кът..  Thinking
И си стои горката и си чека.. но пък инак е в мокрите сънища на околните.. те пък от своя страна си мислят че е висока летва щот като я погледнат и тя все извръща поглед встрани.. сякаш ще я купуват.
Деликатни са тези неща.. пък и жените не са като едно време.. требе си и малце акъл.

# 73
  • Мнения: 1 127
Соте, че са деликатни тия неща, така е, дали водите са дълбоки, не зная, възможно е, точно това се опитвам да `разбера` - кои са ония препъни-камъчета в излъчването на една жена, в нейното поведение, които я правят `отблъскваща` в мъжките очи?
Сигурно причините са комплексни, някои от тях подлежат и на промяна най-вероятно, стига търсещите жени да ги осъзнаят.
Но само осъзнаването не е достатъчно и т.н.  Peace

# 74
  • Мнения: 135
- кои са ония препъни-камъчета в излъчването на една жена, в нейното поведение, които я правят `отблъскваща` в мъжките очи?
Сигурно причините са комплексни, някои от тях подлежат и на промяна най-вероятно, стига търсещите жени да ги осъзнаят.
Но само осъзнаването не е достатъчно и т.н.  Peace


Не се обиждайте.. но жените сте максимално предвидими.. при втора..трета среща с нея, вече сме наясно какво да очакваме занапред.
Нека се обоснова.. предполага се че става въпрос за жена над 30 -35.. съответно мъжете които се очаква да прояват интерес са малко више.. демек врели и кипели.. попадали под ударите на доста жени.. значи че са наясно още щом погледнат жена, от разстояние с точност да определят какво могат да очакват.. единственото неясно нЯщо, са само номерата дето могат да им извъртят.  Mr. Green
Жена на тези години щом досега не е осъзнала какво и куца.. не чакай занапред да се осъзнае.. живи примери си имам.
Началото требе да се почне още с начина и на общуване.. тя, жената.. следва да знае какво очакват от нея мъжете.. дали обаче е готова.. някои и цял живот не могат да го осъзнаят.. уж са готови на всичко.. но в точният момент си е тотален провал.
На пръв поглед, доста незначителни дреболии оказват необратим ефект.. дори само жестовете са достатъчни за да отблъсне противниковият отбор.
Всяка жена трябва да работи върху себе си ежедневно.. обаче какво се получава, тя е решила че този и образ най и се харесва и си продължава по същият начин.. една промяна обаче предизвиква интерес.. и тука майтап нема.  Flutter
Но пък имайки честа да познавам доста жени на горепосочената възраст.. оставили са се на течението, позанемарени.. отпуснати.. оттегчени.. само дето още не са запяли.. "А нам все равно."  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт