Отговори
# 60
  • Мнения: 314
На мен ми се отрази положително, научих доста неща - от рецептите до сполучливите покупки и т.н.

Иначе мъжът ми направо ме "ревнува" от компютъра само като седна на него - все едно съм с мъж.  Crazy Буквално...  Rolling Eyes

Преди бременността в работата нашият системен администратор все стоеше във форума /в този форум  Shocked , а аз въобще не бях влизала  #Crazy/ и го питам какъв е този интерес към Бг мама - той ми вика: "че то тук всичко има". То така и се оказа.  Mr. Green

Бях го разказала и на мъжа ми, и вече за справка за някоя покупка прим. и той чете.  Laughing

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 372
Ами така е, като по цял ден пишеш кой какъв е, според името на детето му  Naughty Laughing Hug .
Сега сериозно - ако е изморен от работа, нормално е да се дразни за подобни дреболии, стига да не се дразни по принцип за стоенето на компютъра. Тогава вече работата е друга.

# 62
  • Мнения: 1 175
Много добре сме се напаснали. Докато той си играе компютърните игри, аз вися във форума, и всички са доволни  Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 4 349
Въпросът може да е и "Висенето" във форума, как се отразява на отношенията ви с работодателя?  Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 291
Благодаря, че споделихте!
Радвам се, че на повечето от вас форума оказва благотворно влияние и още повече се радвам, че има две - три мами, като мен.   Mr. Green
Елфчето, настъпваш ме по мазола!   Joy
Между другото малко съм ти сърдита, само ти не дойде за анализ.   Crossing Arms   Laughing
Иначе нещата не са чак толкова сериозни, не прекалявам, просто половинката е на мнение, че е много по - полезно вместо да "чета глупости" да се занимавам с други по - смислени неща, като да чета книжки на наследника, например.
И честно казано, съгласна съм с него, но пусто, друго си е да "повиси" човек малко във форума.
Научавам много неща и мисля, че лично на мен ми се отразява добре.
Намирам си начини, също така и да се забавлявам, като много се старая да не ощетявам никого от към внимание.

# 65
  • Мнения: X
Много добре сме се напаснали. Докато той си играе компютърните игри, аз вися във форума, и всички са доволни  Grinning
А кога общувате?
Значи ви се отразява,отрицателно.    Laughing

# 66
  • Мнения: 7 947
Много добре сме се напаснали. Докато той си играе компютърните игри, аз вися във форума, и всички са доволни  Grinning
А кога общувате?
Значи ви се отразява,отрицателно.    Laughing


Е, що, ти вечер се лепваш за твоя - без да се отделяш ли? В тоалетната до ри с теб идва... newsm78
Наличието на вид хоби е пълноценно занимание за всеки член на семейството.

# 67
  • Мнения: 4 785
Започвам да си мисля, че само в нашата къща може да се чуе нещо, като "Сега вместо да направиш еди - какво  си, защо си седнала на компютъра?".   Rolling Eyes
Щастливки!   Twisted Evil 


Моят обратното - като вземе да се чуди за нещо и вика "питай в бг-мамма, там сигурно знаят". В главата му е набито, че това е най-полезното място в нета, тук са отговорите на всички въпроси, новините идват първо тук, а понякога дори тръгват от тук, и изобщо, ако въведат членски внос, той с готовност ще ми го плаща.

Моят е абсолютно убеден в същото  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 755
На отношенията ми с партньора не се отразява. Отразява ми се само на мен и то благотворно, защото после съм мила и добра с челядта.
Знае, че пиша във форум. Беше чел нещо по вестниците за форума/не статията с измамите/ и ме пита:" да не те изтипосат и теб като една от клюкарките там". Успокоих го, че "моето присъствие  ТАМ е изключително невинно". Mr. Green
С една дума не го интересува това е мое хоби. Изуми се обаче като му казах , че пишат и бг татковци. Joy

# 69
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не ни се отразява, ама хич даже Wink

# 70
  • Мнения: 293
Всеки си виси на неговия компютър и идилията е пълна.  comp03

# 71
  • София
  • Мнения: 291
Тя на нейния компютър, той - на неговия.
Мила гледка!
Всеки в своя си свят, но все пак заедно.
Дори и мълчаливи ...

# 72
  • Мнения: 276
 Според мъжа ми във форума има само глупости. Дори, ако кажа нещо, което според неговите представи е тъпо се започва "това във форума ли си го чела?".

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 20:16 от Pretty woman...

# 73
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 912
Според мъжа ми във форума има само глупости. Дори, ако кажа нещо, което според неговите представи е тъпо се започва "това във форума ли си го чела?".

И моя е така.  Tired
С такова пренебрежение се отнася към форума, че не може да си представите...

# 74
  • Мнения: 1 175
А кога общувате?
Значи ви се отразява,отрицателно.    Laughing

Тя на нейния компютър, той - на неговия.
Мила гледка!
Всеки в своя си свят, но все пак заедно.
Дори и мълчаливи ...

Е, малко преувеличавате, не мислите ли  Wink Трябва ли всяка минута да сме залепени един за друг за да сме щастливи? Все пак не висим по компютрите цяла вечер, това е просто хоби за разнообразие. Ако кажа че чета книга вместо да вися във форума, би се приело похвално, а всъщност е точно същото - вглъбена "в мой си свят". Значи и книги да чета не мога?

Общи условия

Активация на акаунт