Панаир на книгата

  • 1 938
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 006
Мдам, голяма изненада. Отидох на "Произведено в България", а се оказах на Панаир на книгата. Явно изложението "произведено в България" тотално западна след като всяка година бяха с по етаж по малко.
Изложението си го има, но от тази година е в зала Универсиада. Май е до края на тази седмица.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 324
Препоръчвам тълковния речник на издателство "Нака и изкуство", 2010, V издание.
Много благодаря, но не само, че този го нямаше на Панаира, но и на никое друго издадетлство не предлагаха Тълковен речник.

# 17
  • София
  • Мнения: 371
Мдам, голяма изненада. Отидох на "Произведено в България", а се оказах на Панаир на книгата. Явно изложението "произведено в България" тотално западна след като всяка година бяха с по етаж по малко.
Изложението си го има, но от тази година е в зала Универсиада. Май е до края на тази седмица.

 Този път е наистина трагедия изложението и не си струва да се разкарва човек. 10 щанда на кръст, с някакви изостанали дрехи. Пълно разочарование

# 18
  • София
  • Мнения: 2 672

Кломба, аз си го купих миналата година от Панаира. Сега не съм обиколила всички щандове, но видях, че "Хеликон" е точно срещу вратата, а там не може да го няма. Поне така си мисля.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 324
Здраве да е. Проверих и в Хеликон и на всякъде. Благодаря ти.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 397
Ходих , вчера до Панаира, и съм разочарована, миналта година имаше доста по богат избор на книги , сега имах чуството, че са там за де се отчетат само  Tired
Да не говорим за отстъпките който бяхаха никакви

Последна редакция: сб, 10 дек 2011, 19:21 от kimbolina

# 21
  • Мнения: 3 479
Най-много ме разочароваха Фют. На щанда имаше само стари книжки. Нови издания нямаше, явно не искат да ги продават с намаление. Успях да похарча 50 лв, обаче вечерта влязох в интернет и си донапазарувах каквото ми трябваше за подаръци Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт