Измъчват ме съмнения...

  • 2 967
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 840
Миличка, ужасно съжалявам за това, което те е сполетяло, но, много те моля, не вярвай на врачки, а пък това с магията е пълна глупост и единствената борба с тези неща е да не вярваш в тях. Моли се на Господ. Той е добър и ще се смили над теб, ще ти даде утеха. Понякога се случват такива неща, за да се сетим за него. Знаеш, че обикновено хората се сещат да отидат на църква, когато им се случи нещо лошо. А и от това има по-лошо, така че гледай напред, всичко ще се оправи, след залеза идва изгрев. Ходи на църква, препоръчвам ти да постиш и да ходиш на причастие - ще се почувстваш по-добре и вярвам, че ще дойдат и добри дни за теб. Но пак ти казвам - не ходи при врачки, те се възползват от мъката на другите и ги атакуват с такива глупости като магии в момент, когато са най-уязвими и изплашени - тогава номера минава. Няма такива неща. Ако Господ те пази, никой не може да ти навреди и обратно, ако той не е с теб - никой не е в състояние да ти помогне - и най-добрата врачка. Но той е с теб. Моли се! (между другото не съм сектанткта или нещо подобно, ходя често в Православната църква).

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За съжаление всички тези гледачки и екстрасенси се възползват само от нещастието ти и състоянието, в което си за да спечелят парички.
Не ги слушай, не ги посещавай, няма да намериш утеха, ще те объркат повече и повече.

Това мисля и аз.

Общи условия

Активация на акаунт