SUPERNATURAL: Cougar or not? That is the question.

  • 37 483
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 736
Ха! Защо?

# 691
# 692
  • Мнения: 0
Страхотен епизод!!!! Дийн в последните мигове...Но останах в твърда форма Laughing
Малката беше невероятна сладурана. Обаче ми беше мъчно, че Меган Ори игра ролята на чудовището този път. И нито едно от предположенията ни не се оказа вярно, това е забавно.  Laughing Laughing Laughing

Жалко е, ако papy се откаже от субтитрите, защото ги прави наистина добре. По принцип за мен няма значение, защото го гледам и без субтитри, но тя наистина превежда качествено - с фразеологизмите и идиомите в речта, а не буквално като някои други.

# 693
  • Мнения: 200


Жалко е, ако papy се откаже от субтитрите, защото ги прави наистина добре. По принцип за мен няма значение, защото го гледам и без субтитри, но тя наистина превежда качествено - с фразеологизмите и идиомите в речта, а не буквално като някои други.
Да, като дублажа по Диема /май беше/ Simple Smile Там съм се смяла със сълзи. Много съжелявам, че Папи няма да превежда повече  Confused Тази вечер ще гледам и аз епизода Simple Smile

# 694
  • Мнения: 2 040
Здравейте!

Първо да честитя на Солти празника. Жива и здрава да си!    bouquet

Още не съм теглила епизода, не знам кога ще ми се случи да гледам  Sad.

Много кофти ако Папи вече няма възможност да прави субтитрите.

# 695
  • Мнения: 41
Здравейте.

Честит имен ден на Солти.

Изгледах епизода и много ми хареса, но после ще пиша по-подробно.

Това за субтитрите е ужасно. Cry Папито ми е любимия преводач, но сигурно има основателна причина за това решение.

Импалка, супер ти е подписа.Аз не го бях забелязала това с антената Laughing

# 696
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Солти, честит имен ден! Бъди здрава и щастлива!



Аз още не съм гледала епизода, та няма какво да коментрирам, но това за Папи и субтитрите не ми харесва особено  Rolling Eyes Дано все пак има кой да ги прави.

ПП: мога ли само да напомня, че имаме и форумен епизод?  Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 3
За Солти!  Много късмет да ти носи името! Бъди щастлива и обичана, повече време да се намира за любимите хора и занимания!

Честито и на всички други именици и с именици!  Hug

Оооо, Папи  Sad  Малко съм съкрушена. Какво да правим ние, сакатите по английски!  Sad  Страхотно е момичето, много направи за нас, но не може вечно, разбира се.  Сега докато се организират с превода, ще мине някой и друг ден. Ако го изгледам 10 пъти, ще схвана половината, нали?  Grinning  Най-вече колко страхотни са Сам и Дийн/ JJ  Grinning

# 698
  • Мнения: 0
Честит имен ден на Солти, бъди жива и здрава и с много късмет да си носиш името!

Папи Sad къде отиваш? На кого ни оставяш? Sad Sad Наистина огромно благодаря за труда на момичето, самата аз наскоро се заех с правене на субтитри и знам какъв труд е, а тя се справяше буквално за часове след излизане на епизода. На мен също не ми пречи липсата на субтитри, но Папи наистина беше страхотна в това. Simple Smile

Току-що изтеглих епизода и съм изпратила мъжа навън, така че се зациментирам пред компютъра и ще коментирам след малко.

# 699
  • Мнения: 0
Честит Имен Ден, Бубс! Hug Hug Hug
Да си носиш името със здраве! Много успехи и много любов. И много J2 Wink

# 700
  • Мнения: 116
големи драми в замундата... плачат, че няма субтитри.. после че имало, но били лош превод... явно ще трябва да се гледа без...

жалко за Папи, наистина превеждаше добре, а и все пак си знаеше историята на сериала, кето също е важно...

ще видим дали ще се намерят свесни субтитри или ще трябва да молим Дейна да прави  Stuck Out Tongue

интересно ми е как така до един момент правиш субтитри за един сериал и после се отказваш, може би й  (му)е писнало на Папи от нас феновете Simple Smile))))

# 701
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за пожеланията!  Hug  bouquet

Аз още не съм гледала епизода. Започнах го, но все тичам насам-натам по задачи и вероятно чааак довечера ще се насладя на Сам и Дийн.

# 702
  • Мнения: 3 736

интересно ми е как така до един момент правиш субтитри за един сериал и после се отказваш, може би й  (му)е писнало на Папи от нас феновете Simple Smile))))


Увеличена заетост, например, семейни проблеми, смяна на местожителството?  Wink

# 703
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Олее, какъв беше тоя ден, бе!  ooooh! Първо нямах нет и до преди малко гризях нокти и потроших телефона на техниците, а за какпак Златото ми каза, че Папи няма да превежда повече  Tired Добре, че беше на Импалка поста да ми оправи настроението. Радост за окото - от аватара, през гифчето и подписа та чак до надеждата, дето таи  Flutter
Пускам да гледам-каквото не разбера ще питам
Солти, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!

# 704
  • Мнения: 0
Цитат на: Г. Краули
Пускам да гледам-каквото не разбера ще питам
Солти, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!

 smile3521 smile3521 smile3521
Краули, предупреждавай за тия инфарктни манипи, моля ти се. Някои хора може да имат слаби сърца...или слаби ангели или и двете Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт