Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа # 39

  • 19 916
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 725
Струва ми се, че сватбата на Нихал е след време, а ? newsm78 newsm78 newsm78 Горката сърничка ! Щом Мете знае, че е възрастен жениха и му звучат думите и' : Преди да те познавам не знаех какво е щастие ! Значи са коментирали въпроса !

# 76
  • Мнения: 10 819
Иначе Thinking....двете флюбени гълъбчета продължават да се гушкат luvbed  loveuuu....баво...е тва е любовта Heart Eyes....дано само Мурат не им стори нещо... Praynig

# 77
  • Мнения: 10 819
Струва ми се, че сватбата на Нихал е след време, а ? newsm78 newsm78 newsm78 Горката сърничка ! Щом Мете знае, че е възрастен жениха и му звучат думите и' : Преди да те познавам не знаех какво е щастие ! Значи са коментирали въпроса !

Сигурно се срещат....нали в предния озет пишеше ,че Мете е изумен от това ,Което чува от Нихал...демек не е очаквал да чуе нещо...оф много объркано стана... ooooh! Joy Joy

# 78
  • Мнения: 4 725
Незнам защо не му вярвам на Хакан и все се страхувам, че ще се върне пак при баща си.... Ще започне да отмъщава, сляпа му е любовта към Берин, спомнете си и в първи сезон, колко противоречиви бяха постъпките му !

# 79
  • Мнения: 914
Струва ми се, че сватбата на Нихал е след време, а ? newsm78 newsm78 newsm78 Горката сърничка ! Щом Мете знае, че е възрастен жениха и му звучат думите и' : Преди да те познавам не знаех какво е щастие ! Значи са коментирали въпроса !

Сигурно се срещат....нали в предния озет пишеше ,че Мете е изумен от това ,Което чува от Нихал...демек не е очаквал да чуе нещо...оф много объркано стана... ooooh! Joy Joy

Много объркано, направо ми е каша, поне да има още трейлър, два , че да ни се изясни малко Sad

# 80
  • Мнения: 4 725
И как може да не дадат нищо за Али ? Да не би по - това време да е бил в болницата и да не го видим в тази серия, имам впредвид скандала ?

# 81
  • Мнения: 914
Иначе Thinking....двете флюбени гълъбчета продължават да се гушкат luvbed  loveuuu....баво...е тва е любовта Heart Eyes....дано само Мурат не им стори нещо... Praynig

Кой знае после колко серии ще се слушат по телефона и ще се гледат от далече, Мурат е опасен Confused Confused Confused

# 82
  • Мнения: 914
И как може да не дадат нищо за Али ? Да не би по - това време да е бил в болницата и да не го видим в тази серия, имам впредвид скандала ?

Ще го има в епизода, без него не става, сцената от хотела трябва да има продължение Peace

# 83
  • Мнения: 4 725
Иначе Thinking....двете флюбени гълъбчета продължават да се гушкат luvbed  loveuuu....баво...е тва е любовта Heart Eyes....дано само Мурат не им стори нещо... Praynig

Кой знае после колко серии ще се слушат по телефона и ще се гледат от далече, Мурат е опасен Confused Confused Confused

Споко, Бел, според мен вече бебето е направено, Мурат нищо няма да им навреди ! Grinning

# 84
  • Мнения: 10 819
И как може да не дадат нищо за Али ? Да не би по - това време да е бил в болницата и да не го видим в тази серия, имам впредвид скандала ?

Ще го има в епизода, без него не става, сцената от хотела трябва да има продължение Peace

 smile3521 smile3521 smile3521АААААа....как така без Али.....Арфииии....не думай такива приказки ,душко Naughty #2gunfire

# 85
  • Мнения: 914
Иначе Thinking....двете флюбени гълъбчета продължават да се гушкат luvbed  loveuuu....баво...е тва е любовта Heart Eyes....дано само Мурат не им стори нещо... Praynig

Кой знае после колко серии ще се слушат по телефона и ще се гледат от далече, Мурат е опасен Confused Confused Confused

Споко, Бел, според мен вече бебето е направено, Мурат нищо няма да им навреди ! Grinning

 Peace

# 86
  • Мнения: 4 725
И как може да не дадат нищо за Али ? Да не би по - това време да е бил в болницата и да не го видим в тази серия, имам впредвид скандала ?

Ще го има в епизода, без него не става, сцената от хотела трябва да има продължение Peace

Да, но нали ни разглезиха последните серии, виждаме го постоянно...  Joy Joy Joy

# 87
  • Мнения: 10 819
Като не ни пускат трейлърче с Али ,аз да си го турна ...да си го гледкаме... Rolling Eyes Joy Joy Joy



     love001 txtloves  love001 txtloves  love001

# 88
  • Мнения: 4 725
newsm51 newsm51 newsm51 Благодаря, Све !  Hug

Милички, аз пак ви оставям, че ми предстоят ранни задачи, но вечерта съм на линия !  Peace

Лека и спокойна нощ ! smile3524 smile3524 smile3524

# 89
  • Мнения: 914
Лека нощ Арфи , сладки сънища Hug

Ще чакаме трейлъри и резюме утре Peace

Общи условия

Активация на акаунт