След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 198

  • 40 434
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 Hug Heart Eyes

Цуре 63 и Сиси 567- ади бакалъм,слезте от балконя бре, пишете,споделете....

# 16
  • Мнения: 11 116
redemi, старинни, изключителни, особено третото! Hug Hug Hug

А тортата - не знам! Прегоря ли, изядоха ли я, няма никаква торта...
Изядохме днешните и чакаме последната...ама йок! Дари сигурно я доукрасява... Laughing Joy  

Краси , и за мен! Hug

Другият е само за разнообразие на султана! Все пак - принцеска. Той, ако пита ХЮрем, жена повече няма да види.  Joy JoyТова султан ли е!? Laughing Laughing

Ох, и баклавичка! редеми, с теб има много изкушения! Grinning Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 017
ПУСКАМ ЕДИН МНОГО МОЙ ЛЮБИМ КЛИП НА НАДЕТО Blush Blush

">#![/video]

# 18
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
копирам отговора от друга тема и го слагам тк
хиляда пъти се писа тук че Хюрем е виновна в смъртта на Мустафа...  Всъщност тя може и да е виновна, но има нещо което го не отбелязва никой, забравя го...
Сулейман екзекутира сина си след опита му за преврат. Еничари са на страна на  Мустафа, защото Сулейман строи и  вкарва закони, а еничари искат пореден поход. Сулейман никога не забрави това как баща му стигна до престола, детронирайки баща си с помощта на еничари. Никога не го забрави, дядо му е бил горе долу на негова възраст по време на бунта на Мустафа. Сулейман просто е решил че няма да бъде губещ.
Ако Мустафа е бил този дето става султан, по реда на закона на Фатих децата на Хюрем щяха да са убити. Всички без Михирмах може би... Е какво да чака ли такава съдба Хюрем за децата?  newsm78
Все пак да не забравяме че тя е тази благодарение на който този закон е премахнат...  Поне така съм чела. Е това може и да довело до безредици в ОИ.  Mr. Green Защото толкова мъжки наследници, не е ли повод за боричкания?  newsm78 Mr. Green
А както се казва Селим станал наследник,но е глупаво да се вини той за пропадане на ОИ. Всяка империя пропада, нито една не е била безкрайна.   Peace  Да не забравите това че ако не е бил упадъка на ОИ, може и България да е била още 100 защо не и 200 години под робство, да не кажа че може и да не си е върнала самосъзнание на българи...  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 13 428
Mydream, благодаря за новата тема!  Hug Hug

Започва на този специален ден и в началото на светлите Коледни празници!  Praynig Peace

Затова силно се надявам и новините, снимките, клипчетата и музиката в темата да бъдат също толкова радостни и светли!  Heart Eyes Heart Eyes


# 20
  • Мнения: 0
Излязоха 35 и 36 епизод със субтитри на български!

       bouquet   bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 01:03 от petkana

# 21
  • Мнения: 0
честит 8-ми декември. ден на студентите, настоящи,бивши и бъдещи. на всички геджеманки и най-онурки. за незабравимите дни и нощи с нашите любимци.

# 22
  • Мнения: 0
Их бин фертих Laughing Laughing



Някои хора пак са забравили да ми купят каквото им поръчах...smile3515Уркасата е малко...абе не е много като за пред хора, ама ще го преживеете, какво да правим Grinning

# 23
  • Мнения: 11 116
Дари, мила рожбо! Чудесна е! Истинска, направена за случая, вдъхновена от една приказна любов!  Hug Hug Hug Hug
Виж ангелчето вляво от тортата! Heart Eyes Grinning След два месеца ще правим и за него, само, че цифрата ще бъде цвай! Hug Hug Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 017

">#![/video]

ДАРЕ,МММММММММММ.....ВКУСНО smile3501   и  м н о г о   к р а с и в а Heart Eyes Hug  love001  love001

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 22:14 от krasminikif

# 25
# 26
  • Мнения: 0
Душички сте ми вие Hug Hug То и на нищо да не прилича, вие пак ще я харесате Grinning
Ама в случая наистина е виновна майка, защото с нея вчера друго говорих, тя не могла да намери ooooh!

Наде, УНИКАЛЕН е клипа, евала Hug Hug newsm20  love001
Хубавото ни момиче Heart Eyes Heart Eyes Принцеса е тя, принцесата на Халит Grinning

Майдрийм Hug Как няма, за мъничкото слънце торта задължително Grinning Heart Eyes Той пък специално ми е най-миличък, за него ако не, за кого Two Hearts

# 27
  • Мнения: 485
Благодаря за чудесната тема!
Благодаря за чудесните клипчета и колажи,свързани с нашата незабравима приказка!
ЧУДЕСНИ СТЕ ВСИЧКИ!
БЛАГОДАРЯ!

# 28
  • Мнения: 11 116
Hug Hug Hug HugКакво е началото на продължението без Беяз шоу?! Hug Hug

# 29
  • на морето
  • Мнения: 103
Здравейте на всички !

 Hug Помня и ви обичам ! Честит празник !  Hug  bouquet Peace Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт