Намаления 2011 / 2012 (3)

  • 86 115
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 654
Днес пазарувах в Елизабет в The Mall -взех си костюм от фина вълна за 120лв /50% намаление/. Харесах си и поне 3 палта на много прилични цени. От Playlife си тръгнах със слим дънки в индиго и жилетка, но не от тези по 200-340лв  Wink. В Бенетон и на мен ми се видя много обрано. В Бата също има 50% и все още има хубави ботуши.

# 706
  • EU
  • Мнения: 402
Днес получих смс, че в Калиопе и Терранова започва финална разпродажба. Всичко от 6,90, 9,90...

# 707
  • Мнения: 1 243
според мен пък има сериозни намаления вече! днес бях в "сердика" и харесах доста неща от "зара" и "манго", и на двете места има 50% намаление.. в "зара" и детските дрешки са с -50%, в "бенетон" също.. в "peacocks" нещата са направо на смешни цени - купих си жилетка намалена от 45 лв на 13,70.. утре ще се разходим отново там, защото мъжът ми иска също да си избере някакви неща!
Wink

# 708
  • Мнения: 432
Търся си ботуши....ходих в Сердика център...не можах да си харесам..Някакви страшни намаления не забелязах..

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 1 221
Интересни новини споделяте.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 252
а знаете ли колко е намалението в GEOX ?
40% в CCS.  Peace

# 711
  • София
  • Мнения: 735
Търся си ботуши....ходих в Сердика център...не можах да си харесам..Някакви страшни намаления не забелязах..

Момичета, магазинчето не знам как се казва, не е в лъскавите измислени молове, но има страхотни неща! И от утре или вдруги ден ще има намаления. Цените по принцип не са високи, та и намаленията не са големи, но има избор и на ботуши, и на обувки - мъжки (от тях обаче не разбирам), дамски. Клиенти сме им от години, семейството ми и приятелките ми кифли  Blush
 
Та значи, намира с в кв. Надежда, на Ломско шосе, малко след магазин 345 (от същата страна е). Непосредствено след 345 има пряка, пресича се и малко по-нагоре е въпросното магазинче. Мисля, че се пада между магазин за дрехи (някакви боклучави ми се виждат от витрината) и пица на парче (ориентировъчен номер на Ломско шосе 40-42 в bg maps).

Днес се сдобих със страхотни ботуши с цена 129лв., кожени с подплата, неплъзгаща се подметка. Намаленията ще са с около 20-30 лева, но при тези цени мисля, че е супер. Препоръчвам го! Продават предимно българска стока, от 6 години са там и наистина имат страшно много редовни клиенти заради добрия избор и нормални цени  Peace

# 712
  • Мнения: 4 428
Някой знае ли какви намаления има в дамския Esprite и дали има някакви в GAP в мола на Цариградско шосе?

В ГАП е 50%  Peace

А има ли шанс за повече края на месеца или началото на следващия  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 3 596
Търся си ботуши....ходих в Сердика център...не можах да си харесам..Някакви страшни намаления не забелязах..

Разгледа ли в магазин на Корида?
Ботушите са от 70 до 99 лева, намалени до 50%
Като цяло съм доста доволна от обувките им, а и магазините са в центъра, и е по-удобно да се проверяват (отколкото в Надежда например)
В сайта им също могат да се разгледат намалените модели и цените.
http://corida.911.bg/a2/firm.asp?id=5074

# 714
  • Мнения: 153
По непотвърдена на 100% информация, Карфур ще продължи 50% намаление до 20 януари.

# 715
  • Мнения: 432
Благодаря Ви момичета, Надежда ми е далече, в центъра мога да проверя.Преди две години си взех много сполучливи намлени на GIANI, имаха магазин на "Граф Игнатиев", но го затвориха.Сега ги намирам само в Сердика Център....но като че ли цените са им по-височки и от намалените не можах да си харесам.

# 716
  • Мнения: 1 410
Днес получих смс, че в Калиопе и Терранова започва финална разпродажба. Всичко от 6,90, 9,90...
това дали важи и за варна Simple Smile

# 717
  • София
  • Мнения: 735
Търся си ботуши....ходих в Сердика център...не можах да си харесам..Някакви страшни намаления не забелязах..

Разгледа ли в магазин на Корида?
Ботушите са от 70 до 99 лева, намалени до 50%
Като цяло съм доста доволна от обувките им, а и магазините са в центъра, и е по-удобно да се проверяват (отколкото в Надежда например)
В сайта им също могат да се разгледат намалените модели и цените.
http://corida.911.bg/a2/firm.asp?id=5074

Дааа, и аз се присъединявам - Корида са страхотни и ги има на доста места в центъра. Цените са супер, качеството също!  Peace

# 718
  • Мнения: 4 841
Ако знаете как завиждам благородно за избора и разнообразието на магазини в София... тук в Русе няма поне 90% от обсъжданите магазини, а като гледам сега какви намаления обсъждате ми идва да запаля колата и да дойда веднага.

# 719
  • London, baby
  • Мнения: 800
По непотвърдена на 100% информация, Карфур ще продължи 50% намаление до 20 януари.
Със сигурност ще продължи до 15.01., до тогава им е брошурата.

Общи условия

Активация на акаунт