Намаления 2011 / 2012 (3)

  • 86 111
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 535
Плейлайф уж пишеше -50%, но не видях нищо намалено  Crossing Arms
В Пийк енд Клопенбърг определено доста неща са намалени, но пък там нищо не ми грабна окото.
Всичко в Плейлайф е на 50%, вчера сменяха цените и може нещата, които си разглеждала да не са били с актуални етикети  Peace

# 691
  • Мнения: 2 241
Плейлайф уж пишеше -50%, но не видях нищо намалено  Crossing Arms
В Пийк енд Клопенбърг определено доста неща са намалени, но пък там нищо не ми грабна окото.
Всичко в Плейлайф е на 50%, вчера сменяха цените и може нещата, които си разглеждала да не са били с актуални етикети  Peace

В 7 часа вечерта?  Wink
Жилетки по 170 лв (сигурно намалени от 340  Laughing)
Възможно е да е имало някой намален артикул и да не съм го забелязала  Confused

# 692
  • Варна
  • Мнения: 535
Не знам защо при вас е било така. Тук във варна всичко беше на -50%, че и понапазарих Simple Smile

# 693
  • София
  • Мнения: 11 785
И в София в Playlife вчера имаше намаление 50%.Но тепърва сменяха етикетите на някои стоки.Отделен въпрос е,че първоначалните им цени са  Sick
И мен ме интересува в Ecco как е положението?Миналата година свалиха до 30% и толкова.и тази година сигурно ще бъде така.Доколкото знам вносът им е ограничен като количества.

# 694
  • София
  • Мнения: 376
Само аз ли съм на мнение, че навсякъде е пълно само с парцали, от които много трудно можеш да си харесаш нещо, а цените им са уж намалени от някаква нереална и сега ги продават на горе долу нормална цена, но в никакъв случай ниска  Rolling Eyes Вчера бях в The mall, май голяма обиколка и ровене трябват, за да намериш нещо хубаво на добра цена. Тръгнах си само с една блузка от том тейлър и то за 20 лв, което не е малко. Confused
Май тази година доста са скромни откъм намаления Peace, и аз пообиколих вчера Сердика център, нищо което да ти грабне окото Tired

# 695
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
в Бенетон има ли дънки за 11-12г. за момче, ако някой е обърнал внимание от намалените ?
а дали ще пуснат в Карфур 70%, някой знае ли?
Хич нямам време да обикалям пусто  ooooh!

# 696
  • София
  • Мнения: 3 271
Вярно, румънски са.
Има такъв сайт leonardo.com.ro.
И аз споделям мнение, че са (бяха) боклуци.
Не че съм си пазарувала, но от далеч им личеше.

Е, явно аз съм единствената, която съжалява, че ги закриха - много съм доволна от обувките, които си взех от там (естествено и за съответните пари де). И до ден днешен (а ги купих през 2007г.) си нося едни ботуши купени от там - кожата им е като нова. А мъжа ми по-удобни официални обувки твърди, че не си е купувал - и него го е яд, че го закриха този магазин.
Е, здраве да е, дано пак го отворят.

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Next само в Тhe Mall ли имаше?

# 698
  • Мнения: 1
Next само в Тhe Mall ли имаше?



Да само един магазин има в София.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
а дали ще пуснат в Карфур 70%, някой знае ли?
И аз това се чудя.  Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 1
а дали ще пуснат в Карфур 70%, някой знае ли?
И аз това се чудя.  Rolling Eyes


Най-вероятно от Понеделник

# 701
  • Мнения: 20
Аз съм мн доволна от Peek & Cloppenberg, момичета.Вчера си взех една дънкова рокля на Boss orange, намалена от 500 на 199 и с ваучерите излиза 175 лв.А днес дънки на tommy hilfiger, намалени на 99 лв., от 249лв.С ваучер излиза 89.00.Но мн се пазараува и още първия ден много от хубавите неща свършват.А в др магазини не съм ходила обяснимо защо имайки предвид,че ще се разоря Simple Smile

# 702
  • Мнения: 45
Мисля,че някой беше писал,но не мога да отркия от кога ще е 70%  в Манго?

# 703
  • София
  • Мнения: 3 883
Аз съм мн доволна от Peek & Cloppenberg, момичета.Вчера си взех една дънкова рокля на Boss orange, намалена от 500 на 199 и с ваучерите излиза 175 лв.А днес дънки на tommy hilfiger, намалени на 99 лв., от 249лв.С ваучер излиза 89.00.Но мн се пазараува и още първия ден много от хубавите неща свършват.А в др магазини не съм ходила обяснимо защо имайки предвид,че ще се разоря Simple Smile

Ами аз не виждам кой знае колко голямо намаление в твоя случай от използването на ваучерите, но явно зависи от гледната точка.А тези намалени цени ги има още преди да пуснат ваучерите и който каквото му е трябвало го е купил Peace

# 704
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Държа да отбележа, че в Плейлайф има някои неща на -50%, но
нещата, които следя не са мръднали.
Например едни къси панталонки са все още на 83лв, което хич не е
приемливо.

Общи условия

Активация на акаунт