Намаления 2011 / 2012 (3)

  • 86 103
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 432
Gianni-аз не смятам, че намалението от 50 %  ена всичко. Миналата зима си купих ботуши за 149 лв от последното намаление. Те със сигурност преди това не струваха 300 лв.
Да, не е на всичко и не е 50%...гледах в Сердика център...Повечето хубави модели са скъпи.От намалените ми харесаха горе-долу два модела....единия беше 110лв, другия-150лв., което едва ли е 50% намаление.Преди няколко години си взех намалени от тях за 120 лв., но и като качество бяха доста по-добре /вкл.хастар-естествени материали/

# 736
  • Мнения: 372
Ако знаете как завиждам благородно за избора и разнообразието на магазини в София... тук в Русе няма поне 90% от обсъжданите магазини, а като гледам сега какви намаления обсъждате ми идва да запаля колата и да дойда веднага.

Една бивша колежка си купуваше дрехите предимно от Русе. Имаше много добри попадения.

Аз съм от Русе, но живея в София от десет години. Допреди да се роди малката всеки път като си ходех гледах да има поне един работен ден за да пазарувам здраво точно дрехи. Хубави български, страхотно качество, цени поне 2 пъти по-ниски от София.

А сега майка ми ще взема оттам якета за детето, където видяла за към 25лв. В София преди намаленията цените почваха от 70 нагоре  Peace

# 737
  • Мнения: 4 841
Незнам къде ги гледате тези цени честно. Последно като бях в София за повече време, аз от там си напазарувах.

# 738
  • Мнения: 91
Мацки,ходи ли някоя днес в Карфур?Има ли 70% намаление?

# 739
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Няма 70% в Карфур все още.

# 740
  • Мнения: 1 167
Ако ще има нещо, то ще е от утре.

# 741
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз чакам голямото намаление в Карфур, предния път си взех бельо на смешна цена, а се оказа качествено.
Иначе вчера бях в Peep&Cloppenburg в Сердика МОЛ. Има добри намаления и все още се намират хубави неща. При панталони, джинси, дънки като цяло са останали по-големи номера, аз понеже съм с най-малкия, та със зор си взех едни дънки. Имаше и симпатични ризки, блузи, якета.

# 742
  • Мнения: 1
Момичета, а знаете ли до колко стигат намаленията в Колев и Колев?  За сега са все още на 30% в Сердика. Мисля да взема за догодина ботушки , но не знам дали стигат до 70% например.

# 743
  • Мнения: 2 805
Момичета, а знаете ли до колко стигат намаленията в Колев и Колев?  За сега са все още на 30% в Сердика. Мисля да взема за догодина ботушки , но не знам дали стигат до 70% например.

Не стигат никога, даже не мисля, че и 50% стигат КиК.

# 744
  • Мнения: 18
Момичета в Esprit дали ще направят по-голямо намаление от 30-50% newsm78?

# 745
  • Мнения: 4 428
Момичета, а знаете ли до колко стигат намаленията в Колев и Колев?  За сега са все още на 30% в Сердика. Мисля да взема за догодина ботушки , но не знам дали стигат до 70% например.

Не стигат никога, даже не мисля, че и 50% стигат КиК.

На КиК не им пречи да си въртят старите модели  Crossing Arms Много ме дразни политиката на тази фирма и за това не купувам нищо тяхно.

# 746
  • Мнения: 812
Заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634672.0 ,тъй като сме на 50 стр.си позволих да я направя,дано няма сърдити.

Общи условия

Активация на акаунт