Намаления 2011 / 2012 (3)

  • 86 109
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 153
По непотвърдена на 100% информация, Карфур ще продължи 50% намаление до 20 януари.
Със сигурност ще продължи до 15.01., до тогава им е брошурата.

Идеята е, че ще продължат на 50%

# 721
  • Мнения: 4 204
Ако знаете как завиждам благородно за избора и разнообразието на магазини в София... тук в Русе няма поне 90% от обсъжданите магазини, а като гледам сега какви намаления обсъждате ми идва да запаля колата и да дойда веднага.

Една бивша колежка си купуваше дрехите предимно от Русе. Имаше много добри попадения.

# 722
  • Мнения: 95
Да се включа и аз в темата ви! Вчера бях в Сердика център и наистина има 50% намаления в повечето магазини, но имаше ужасно много хора. А в Зара направо беше лудница!

# 723
  • София
  • Мнения: 3 817
Благодаря Ви момичета, Надежда ми е далече, в центъра мога да проверя.Преди две години си взех много сполучливи намлени на GIANI, имаха магазин на "Граф Игнатиев", но го затвориха.Сега ги намирам само в Сердика Център....но като че ли цените са им по-височки и от намалените не можах да си харесам.

GiAnni имат магазин и в MALL Sofia, вчера имаше надпис до - 50 %.  Peace

# 724
  • Мнения: 6 214
Намаленията са ДО -50% и реално с 50% много малко артикули са намалени Sad.

# 725
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
В Есприт са реални, поне на детското
Вчера дънки от 59 на 29, тениски от 39 на 19
Аз си купих някой неща, защото точно влизам в размер за 14 годишни  Blush

# 726
  • Мнения: 2 805
По непотвърдена на 100% информация, Карфур ще продължи 50% намаление до 20 януари.
Със сигурност ще продължи до 15.01., до тогава им е брошурата.

Защо толкова ги чакате тези намаления в Карфур? Rolling Eyes

Само на дрехите ли са или на всички стоки?

Вчера бях в мол Сердика - има много, ама много нещо. Цените никак не са лоши - в Манго, Зара, Бершка, Масимо Дюти, Плей лайф,  Есприт, Мотиви, Мис Сиксти - срахотни ботуши, но още малко да има смъкната цените ще почакам Simple Smile, детското в Окайди и още много, 5 часа обикалях и не стигнах да сутерена  Rolling Eyes - днес ще обикаля моя съпруг, негов ден е, чак ме е яд, че няма да съм пак аз: а не съм моладжийка  по душа Grinning

Намаленията са много по-добри от миналата седмица например, всичко е на 50% почти, при това в масовите случаи реално. В Манго ме изненадаха приятно, имаше намалени качествени неща, красиви ежедневни рокли - межди 25-50 лв.

Последна редакция: нд, 15 яну 2012, 13:46 от Самсара

# 727
  • Мнения: 6 214
В Карфур намалят дрехите, бельото, без чорапите и чорапогащите. През лятото поне беше така. Тогава си купих бельо и бански за без пари, на -70%. Това е 1/3 от цената, която виждаш на етикета. Как няма да чакам пак Simple Smile.

# 728
  • София
  • Мнения: 0
Да, ама сега не си смяташ сам от цената намалението, а са със сложени етикети с цени и мисля, че не се намалява от тях. (за карфур)

# 729
  • Мнения: 6 214
Може, не съм ходила сега и не знам.

# 730
  • Мнения: 4 841
В Карфур са сега червени етикети и вече е отразено намалението на тях. Това е хубаво понеже не се пънеш да смяташ като идиот колко ще ти излезе стоката с намалението.
И аз чакам Карфур с надеждата да извадят нещо по свястно. Лятото имаше хубави неща, но сега съм тотално разочарована.

# 731
  • Мнения: 432
Благодаря Ви момичета, Надежда ми е далече, в центъра мога да проверя.Преди две години си взех много сполучливи намлени на GIANI, имаха магазин на "Граф Игнатиев", но го затвориха.Сега ги намирам само в Сердика Център....но като че ли цените са им по-височки и от намалените не можах да си харесам.

GiAnni имат магазин и в MALL Sofia, вчера имаше надпис до - 50 %.  Peace
Благодаря, ще погледна и там Simple Smile

# 732
  • софия
  • Мнения: 757
Gianni-аз не смятам, че намалението от 50 %  ена всичко. Миналата зима си купих ботуши за 149 лв от последното намаление. Те със сигурност преди това не струваха 300 лв.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 1 221
Мдаааааа, и аз в края на лятото купих на двете ни щерки доста интересни предложения от Карфур на -70%. Тогава наистина се смяташе. Сега не знам как е.

# 734
  • Мнения: 1 167
О да, тогава купих на мъж ми бански за 3 лв. Grinning
Днес бях в OVS - детските неща бяха разграбени; останали бяха дрешки, за които не си заслужаваше; редяха вече новата колекция.
 Купихме хубави мъжки ризи за по 30 лв.; аз си взех рокля за 24 лв., поло за 12 лв...

ПП За любителите на виното - в Карфур до вторник продават ReDark от 2000 год. за 10 лв.
(вместо 20 лв.)

Общи условия

Активация на акаунт