Отдавам се на коледни мечти за летящо слонче, носещо ми две черти - темa 83

  • 21 352
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 849
Мецо, мерси за темата!   bouquet Ти не спиш ли зимен сън бря?  Laughing
Гледам и за мен си се стила да ме вмъкнеш в списъка. Hug

Аз чакам...лелката тия дни!  Mr. Green  Да видим коледно ли ще е или новогодишно това бебе!  Joy

# 16
  • Мнения: 11 479
Zuziii, при нас е абсолютно същото положение  Joy Вече ни виждам наредени корем до корем по голи дупета за инжекции  Joy Ха дано стигнем дотам  Praynig

Не че нещо, ама сте изписали 20 химикалки мастило, само и само да видим нова тема днес  Mr. Green Май и аз няма да чакам за 1.01, наредихме се пак......

# 17
  • Мнения: 7 118
Неродена мома, само дето на мен ще ми е четвърта бременност, едната завършила с  кюретаж, след който не са ми били анти Д имуноглобулин и сега предполагам антителата са ми до небесата  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 270
Да взема и аз да се запиша,А?!
Зузи,съжалявам,че така се получава при теб.На мен и след раждането и след кюретажа през август ми слагаха анти Д.Аз съм 0-,а мъжа ми АБ + и детето е  АБ +.Важен е финала,с или без боцкане ти си гУем пич и ще се справиш.
Цигари и аз смуках от 8-ми клас,ама мъжо преди 6 години ме бъзна,че не мога да ги откажа и познайте  Mr. Green ,овцата в мен си каза думата,от другия ден не пушех.Сега даже ме дразни катоо е задимено.
Честито на всички с поводи и без поводи!  bouquet

П.С. Меци,вземи прати един слон и при мен някой ден Flutter. Hug

# 19
# 20
  • Мнения: 1 172
Еййййй, опасни сте значи! Човек да не отиде да го ощавят... Crossing Arms Пак хубаво, че на 2-ра страница се добрах.
Ми хайде честита ви нова темичка! Дано слончето донесе на много от вас така дългоочакваните чертички! А пък ако се постараете да не я изписвате за отрицателно време, може това да стане и моята темичка. Heart Eyes За всички вас, от сърце: babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 21
  • Мнения: 7 118
 Mr. Green Ох, мамааааа  Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 428
  bouquet    Хей, че хубава тема ... И прашец има ...

 newsm75 newsm79 newsm28 newsm28 newsm79 newsm75

# 23
  • Мнения: 452
Заааапиисссс
Дидолинка ... ние с тебе ще вървим заедно и аз не чакам на 01.01.2012 г.  Praynig
 



Хооооп и аз тук Simple Smile

мацки и аз съм нечакаща на 01.01.2012 Wink

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 579
И аз,че имам нужда newsm75 newsm75 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28

# 25
  • Мнения: 123
Момичета, не мога, да ви опиша колко сте сладки, чета и се хиля като ряпа! Grinning

Мецани   bouquet

Дианка happy bd бъди много здрава и истински щастлива  bouquet

Дарма  Praynig всичко ще е наред!

Зазу1  Praynig Hug

Относно цигарите, признавам си без бой, че и аз съм от гадните пушачи. Два пъти съм ги спирала, по известни причини, с Евгени (баткото) не ми се пушеше изобщо, даже се чудех, как може, да съм пушила някога, но със Людмил (малчо) много ми се пушеше, не съм си позволила обаче, дори и да си дръпна, през бременността. 

# 26
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Запис и от мен, май много ще чакат новогодишен подарък на 01.01, дано завалят двучертичкоми новини и тогава и в тази темичка, която отново е страхотна, адмирации за Мецани    bouquet

# 27
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Е какво сте се наредили да не чакате на 1 януари 2012 ми питайте мен баш на бъдни вечер или на Коледа трябва да не ми идва  Joy. Голям късмет извадих и да си кажа много слушах през изминалата година и съм казала на Дядото да ми донесе само 2 чертички нищо друго не искам  Heart Eyes. Някой ме разконсперира Фате ти ли беше  hahaha от снощи започна да ми потъмнява чертата и току що направих 2 -ри тест положителен е и сутрешният беше положителен де ама нали сутрин дават грешен резултат . Температурата ми днес падна ,мъжо ми е болен ама тази вечер ще го моря и утре де дано само е в състояние .
Оставете ги цигарите на мира те не са ни главната причина да не става бебето .
И ако обичате пускате праха към мен днес да си складирам за довечера   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 401
Мецани, благодарско за новата темичка!:bouquet:
И аз съм много убедена в ползите на здравословния живот. Най-ми е болна обаче темата за здравословното при децата, защото при тях е особенно важно, а пък когато са малки така или иначе родителите решават вместо тях. А пък не само, че при много от родителите няма никакъв стремеж децата им да се хранят здравословно, ами не веднъж или два пъти съм виждала как им се молят да си изядат вафличката или кроасанчето. Whistling
Фейтче, ти като описа как си димиш по цял ден у вас, веднага се сетих, че на първо време би могла да не пушиш вътре, предполагам, че така веднага ще бъде намалена бройката на гадините, защото обикновенно на човек не му се излиза толкова често на терасата. Simple Smile
Диана,  честит рожден ден! Бъди много здрава и със сбъднати мечти!:bouquet:
Честити бебенца и на двете майки!:bouquet:

# 29
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Дианче, честит рожден ден, да те сполети скоро един , както и всички нас и да ни докара много  

Общи условия

Активация на акаунт