Отдавам се на коледни мечти за летящо слонче, носещо ми две черти - темa 83

  • 21 366
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 497
danince, сърдечно благодаря   bouquet

# 46
  • Мнения: 477
АаААаА на 01.01 ще направим ТЕСТОБУМА!  Mr. Green

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Привет в новата темичка! Нека е изпълнена с много летящи слончета и двучертичкови новини   smile3535 Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Мецани, прекрасна темичка! Много благодаря  Hug
Дидолина, ха дано да ни зарадваш след Новата година  Heart Eyes
zuzi_79, няма да се оплакваш - ще дупчиш кореми и задници, та ушите ти ще плющат  hahaha
A_vagabоnd, еха какви новини само! Хайде стискам палци от сега няколко чифта за леко и успешно раждане  Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 48
  • Мнения: 7 118
Фейтче, спокойно, душа, все нещо ще остане за нас, ние сме послушни!  Joy

Неродена мома, донякъде съм спокойна, защото генетичката ми и АГ доктора ми казаха, че ще следим антитела и ще действаме по време на бременността с анти Д имуноглобулин. Какво да ти кажа...някои доктори просто трябва публично да си скъсат дипломите  ooooh!

П.П. Дони, дупчетено е ясно, даже вече тренирам на сухо  hahaha Въпросът е да се има ефект  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 697
Ох, успях да се впиша най-после на 4-та страница. Пишете като картечници направо Mr. Green Мецанке, големи благодарности за хубавата тема Hug - дано е бебеносна!

По темата за здравословния живот - аз не си падам много по него, бохем съм Laughing, но поне не пуша и се старая да пийвам в минимални количества. Имам проблем обаче със сладкото и не спортувам особено, само по танци си падам, по фитнес и подобни натоварвания никак. Обаче обичам много разходки, а ходенето с бърз темп си е чудесна тренировка, така че средна работа е здравословният живот при мен. По разбираеми причини се грижа и за душевното си състояние, а това съвсем не е маловажно при забременяването и бременността Peace Изобщо се опитвам да се натоварвам емоционално в минимални количества, особено за незначителни неща. Здравословният егоизъм е страшно важен във всяко едно отношение Wink




# 50
  • Мнения: 39 502
Идеи за коледни подаръци   Mr. Green

  Третокласник:
- За Коледа искам тампон!
- A знаеш ли какво е това "тампон"?
- Амии, не знам точно, но по телевизията казват, че ако имаш този тампон, може да ходиш на плаж всеки ден, да караш колело, да тичаш, да правиш всичко, каквото ти харесва и никой нищо да не забележи!

# 51
  • Мнения: 452
АаААаА на 01.01 ще направим ТЕСТОБУМА!  Mr. Green

 newsm20

# 52
  • Мнения: 739
мецани, благодаря за новата темичка  bouquet
Записвам се да ви следя и дай Боже  Praynig най-скоро да се похваля и аз с нещо. Връщам се сега да ви дочитам от предната тема, че мнооооого сте изписали Mr. Green

# 53
  • Мнения: 7 118
Идеи за коледни подаръци   Mr. Green

  Третокласник:
- За Коледа искам тампон!
- A знаеш ли какво е това "тампон"?
- Амии, не знам точно, но по телевизията казват, че ако имаш този тампон, може да ходиш на плаж всеки ден, да караш колело, да тичаш, да правиш всичко, каквото ти харесва и никой нищо да не забележи!


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 54
  • Мнения: 2 401
Сигме, благодаря, голяма смешка! Joy

# 55
  • Мнения: 39 502
Последна простотия и си тръгвам Mr. Green. Случката е истинска . По-гнусливите да не четат. От темата за сексуалните гафове.

Приятел на мъжа ми в зората на сексуалния си живот, около 60 кила- елегантен до мършав. Приятелката му- пищна до пълна с около 40 кила над неговото тегло. Решават да се позабавляват в дома на момчето , поради предполагаемото отсъствие на родителите. Вечерта необезпокоявани се вихрят здраво с пълна програма. Сутринта се съсредоточват върху позата 69 като момичето е отгоре. С напредването на изпълнението , страстите се развихрят, стонове огласят дома, докато внезапно вратата на стаята им не се отваря с трясък и покъртената от гледката майка на момчето (с така типичния жест от модерните по онова време латино сапунки ) не закрива лице с ръце , но продължава да наднича от дупки между пръстите и да нарежда: - Какво правиш на момчето ми, ма?! Стани, стани веднага от него , ще го задушиш!
Момичето блокирало и не помръдва, стои си с инструмента в уста.
Отдолу  някъде изпод гънките се чува приглушеният глас на " страдалеца"- Остави ни, ма майко, секс правим.
Майката с кресчендо в  гласа, с преплетени тревога, отвращение и жал към чедото: - Какъв секс бе майка, нали те чувам , едвам дишаш. Ставай ти казвам , ма! Веднага ставай!Смачка ми детето.

# 56
  • Мнения: 2 802
АаААаА на 01.01 ще направим ТЕСТОБУМА!  Mr. Green

хмммм  Thinking освен ако някой пак не избърза  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Сигме тоя виц е страшен, искам и аз такъв подарък  hahaha hahaha hahaha


Ставай ти казвам , ма! Веднага ставай!Смачка ми детето.
   Joy

# 57
  • Мнения: 477
АаААаА на 01.01 ще направим ТЕСТОБУМА!  Mr. Green

хмммм  Thinking освен ако някой пак не избърза  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



аААаААА, Фейтчо аз такива дето бързат не познавам!  Laughing

# 58
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Сигмичка единственото, което мога да кажа по въпроса е:

ХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХА


благодаря за вниманието Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 802
аААаААА, Фейтчо аз такива дето бързат не познавам!  Laughing

Значи нещо съм се объркала, явно ще да е от егн-то  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт