ЗАНИМАНИЯ С 6-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 17 815
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
И моя корем беше много голям, но доста хора (и то в девети месец) ми казваха "ох, не видях че си бременна" и все много се чудех, явно от облеклото  newsm78 .
Гризалки и ние имаме различни, но тя си обича дрънкалките повече.
mama na ani, тази първата гризалка е много странна, но щом върши работа е добре. Колко струва?

# 16
  • Мнения: 343
Привет! Ние преди малко си дойдохме от гостито (в Македония сме с час назад), малкият заспа в колата, съблякох го и дори не се разбуди. И на гостито спа. Въобще държа се много на ниво, както винаги пред хора.
Мама на Ани, честито столче, изглежда наистина хубавко.
Девилче, ние с мама по същият начин сме били с кроемите - само напред. В гръб не ми се забелязваше, че съм бременна, отстрани ми беше прибран и само напред. Майка също е била така и всички са й казвали, че е момче, само тя е чувствала, че ще съм момиче.
Гризалките излеждат интересни, сигурно си имат своя смисъл. Лошото е, че напоследък Коки не допуска нищо да влиза в устата му. Всички гризалки са на 'холд', понеже явно много са възпалени венците и са му груби. Всяко нещо лапа и веднага го плюе разочарован. Само на мама бузите (или по-точно малкото кожа дето е останала на тяхно място) са супер и затова така хубаво ме маскира днес....
Магнет, искрено ти съчувствам! Sad Дано бързо да минава болното място. И ние сме с вана (в Македония са на голяма почит) и докато бях бременна само треперех да не падна, докато я прекрачвам, или да не се хлъзна по облите части... Догодина планираме да я демонтираме.
Лекинка от мене, отивам да спинкам с малкото ми ангелче, че вече едва си държа очите.

# 17
  • Мнения: 3 736
Добро утро! Ние всички спахме цяла нощ, но сега нещо подозрително се държи - яде и реве.  Thinking

Майски, учудвам се, че сте само с един час назад, пак е много близо до българското време! hahaha

Олеле, Магнет, добре си се подредила. Бързо да ти минава.

# 18
  • UK
  • Мнения: 2 838
Добро утро!
ИрПуц браво на спящите.Ние се будихме ,но не помня към колко само помня че яде и после заспа .
ilr гризалката е точно като биба и е удобна за хващане,но явно ни е още много малка устата и като я лапне приличан на гума за бокс.Те са две в опаковка и струват 9,5 лв.А са направени от някакъв много мек силикон и може да се охлаждат в хладилник.
Ани и тя се държи много културно като ходим по гости,последният път спа през цялото време до 1:30 и се събуди чак вкъщи.
ilr ти като обикаляне не беше ли лудница,ние ходихме до Сердика и беше ужасно поне  30 мин чакахме да влезем в паркинга и купихме само това за което отидохме без да се мотаем че беше човек връз човек.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Добро утро Simple Smile.
Ние още нямаме Коледна украса и май не е зле да сложим вече.
Като гледам май няма да има нужда ние да отучваме малките от залъгалка - всички вече им писва.

# 20
  • Мнения: 3 736
И аз вече се замислям за украса.

Чувствам, че днес ми предстои силен ден, станала е с дупето нагоре.  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 343
Добриутро!
Пуци, веселко е, нали?  Joy
Иначе и ние не сме сложили украса. Мързи ме да украсявам елхата. Все едно никаква Коледа не идва, нямам усещане за празници. А и тука са по стария календар и празнуват на 6 и 7 януари, а аз си обичам нашия Бъдни вечер и нашата Коледа...
Ние спахме странно. Снощи точно се унесох и се почна едно плачене, три пъти го върщам в леглото и три пъти плаче. Накрая мъжът ми си взе зависките и се премести в хола и каза да го гушна на спалнята. Тъкмо се унесе, пренесох го в леглото му, пак се разплака. И си го взех при мен, та до 9 сутринта почти откарахме с две събуждания, но като бутна цицата, веднага се унасяше.
Записах го какви ги бръщолевеше сутринта, от няколко дни е много приказлия. И сега си мрънка нещо на бънджито. Ако успея да кача някак записът, ще ви го пусна Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 736
Вселба, да. Сега ще я слагам да яде и съм сигурна, че ще заспи веднага. Демон от ада е днес.  Mr. Green

# 23
  • UK
  • Мнения: 2 838
И на мен вече ми се иска да сложа коледната украса.Купих си елха 170 см. и е сглобено ,но чакаме едни майстори в понеделник и чак след това ще почна да окрасявам ,вече нямам търпение ,а и се надявам да ми дойде някакво коледно настроение след това. santa2 Nature Snowman

А и много ми се иска да заведа някъде бебешора да му направя снимка с Дядо Коледа.
Ама по моловете много грозни дядо коледовци има.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 698
ЗДравейтеее,започваме да правиме новата голяма елхаааааа Crazy 180см

А аз съм  цялата синя..отдолу и десния крак от вътрешната страна до коляното отзад Mr. Green ужас,верно добре се подредих Mr. Green

# 25
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Минавам да се запиша. Simple Smile Чудя се защо не ми излизат отговори от старата тема...  Grinning
Devil, честита половин годинка! Още само толкова до 1вата.  Grinning
magnet, дано бързат ти минат синките, че като прочетох и мен ме заболя.
Ние нямам украса, нещо не съм по украсяванията. Може би вече другата година ще започнем и ние да правим нещо. Днес съм решила да поготвя малко. Simple Smile Мъжът ми отиде на пазар, чакам го да се върне и почвам. chef Замислила съм мусака, телешки кюфтенца, баница и едни кантучини (италиански твърди бишкоти). Не знам кое ще успея да направя днес, останалото ще е за утре. Дошла ми е някаква муза. А ако кантучините ми се получат, мисля пак да направя и да ги опаковам за подаръчета.
А да питам, ако ви се е случвало - 1то място на убождане от ваксината се е подуло и зачервило, какво сте правили в такъв случай или да чакам да мине?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 149
Добър ви ден от мен!   bouquet
Аз също ще се причисля към отбора на наспалите се... Последните дни така някак ми се струва, че леееекинко преминаваме към този отбор все по-често... Надявам се трайно да се пренесем там  Praynig
Леле, Магнет, много лошо си се пребила  Hug Да ти минава по-скоро! Е, като е имало да се случва, добре, че не е по празниците баш, а и само със синини си се разминала.  Peace
Абс, бая те е хванала музата за готвене  Grinning Дано успееш да направиш всичко замислено! За реакцията от ваксината - на Митко само веднъж се беше получило същото. На едно памучно тампонче за сваляне на грим сипвах риванол обилно да се напои и налагах боцнатото, отгоре омотавах бинт да седи на крачето, и на всеки час-час и половина сменях с ново и така до края на деня или докато не видиш, че се подобрява положението.
Пуци, дръж се, душо, май ви е критичен ден днес!  Hug Поне сте се наспали!
Пупи е фъснала нещо...  Wink

# 27
  • Мнения: 343
Абс, тук поставят от старите (живи ли се викаха) комбинирани ваксини и често се случва да отече мястото (за щастие на нас не ни се е случвало). След всяка ваксина сестрата казва да му правя компреси с памуче, натопено в студена вода или ракия (или чист спирт), за да се разнася отока. Аз го правих 5-6 пъти първият път, на 2м, тогава и температура беше покачил вечерта. Но понеже мястото не отече, вторият път превантивно само два компреса сложих.
Мели, наистина ми е жал Sad Дано бързо ти мине! Sad И аз съм с посинени брада и бузи от смукането на бебето, ама поне не ме боли.
Ние имаме елхичка 1.80 (винаги ми се е струвала по-малка), но още нямам муза за украсяване. И аз днес ще съм на италианско меню - ще правя макарони с пилешко-сметанов сос. Колко добре ни нахрани вчера шефът на мъжа ми. Беше сотвил прекрасни работи - хубава лазаня с два соса - спаначен и доматен, но за разлика от мойта, неговата беше някак по-лътна, мойта по-суха става; качамак с разни подправки и телешко месо, пълнено със сини сливи и бадеми, полято с винен сос от гъби, моркови... Накрая имаше нещо като чийзкейк, но много сладък се беше получил. Аз все искам да направя чийзкейк и все не започвам. Някой знае ли как се прави млечната част?

# 28
  • Мнения: 3 736
За отоците и а риванол слагах, много бързо я облекчаваше.

И аз днес се вихря в кухнята - хляб замесих, сладкиш изпекох иии сега се сетих, че съм забравила да извадя бутчетата за супата да се размразят.  ooooh!

Накрая имаше нещо като чийзкейк, но много сладък се беше получил. Аз все искам да направя чийзкейк и все не започвам. Някой знае ли как се прави млечната част?

Аз. Няколко вида млечна част мога да ти предложа.  Mr. Green

# 29
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Сега видях гризалките. Тази като биба е доста идейна, ще се огледам за такава.
Ми значи ще сложа малко риванолче, че не ми харесва така подуто да стои. Дано бързо да спадне.
Мая, аз чийзкейк 1 път правих, получи се. Обаче след това колкото рецепти гледам, толкова различни смеси има за млечната част. Пуци, кажи някоя сполучлива и без печене. Grinning Иначе умирам за чийзкейк, може би ми е любимият сладкиш.
А, не, 2 пъти правих - 2рият път с печене - нищо не стана.

Общи условия

Активация на акаунт